Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

Gość lucky strike///....
200 km tak szybko niestety nie pokonam:O tzn. teoretycznie mógłbym, ale jutro egzamin:O ja bym przyszedł z czerwoną torebką ala Twinky Winky i bez okularów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Lucky, dawaj! I to bez zbędnego namysłu. Będzie fajnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///....
ok:D :classic_cool: taka torebka to podobno niezwykle przydatny i gustowny dodatek... tylko dla największych twardzieli:P niestey autentycznie nie mogę bo mam ogrom nauki...opiszcie na forumie jak spotkanie przebiegło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
No to szkoda. Stawiasz naukę ponad nas...Zartuję oczywiście. Palisz Lucki Striki? Powodzenia na jutrzejszym egzaminie w takim razie życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie chwile mnie nie było a tu już spotkanie przyszykowane !!! no niestety za daleko do Wawy :classic_cool: żałujcie babeczki :P zabójczego spotkania Wam życzę dziewczęta... ;) ciao...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Ja chyba będę miała zieloną bluzkę i czarne spodnie. Chyba...wiadomo jak to jest z kobietami i dylematami co założyć ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
No Leszku, dzięki. Może będzie okazja kiedyś w większym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Leszku, parli italiano? Non credo:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczlap
🖐️ 17:20? akurat bede wtedy na Bankowym, wiec schowam sie gdzies na uboczu i bede podgladac ;) :D bo sama nie moge sie wybrac-mam za duzo nauki :o gdyby to bylo za tydzien, to lepiej by mi pasowalo ;) zreszta i tak za mna co poniektorzy nie przepadaja :P milego spotkania zatem ;) szkoda, ze mezczyzni nie zdolaja dotrzec :o ale na pewno jacys sie napatocza :classic_cool: zmykam do ksiazek w podskokach :P 🖐️ p.s. choc jestem cieplolubna, to mam dziwna slabosc do zimnych drani :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanie singielek... ;) no no czekamy na wrazenia po... tylko nie popijcie za bardzo dziewczęta... ;) bo kto nam później wszystko opowie... ;) Przyczłap... kto Ci nie lubi ? ;) zlecenie i sie sprzątnie niepowołaną osobę... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 17.20 zrobimy spotkanie alternatywne w wielkopolsce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł czyli K
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaa i na podkarpaciu też zrobimy spotkanie o 17-20 a cooo :D yyyy tylko to sie pisze na spotkanie ? :D:D:D:D będę miał totalnie singielskie :classic_cool: spotkanie... only Ja i Leszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel czyli O
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lahkoona my tu zostaniemy :classic_cool: ciepła kąpiel woń pachnących olejków... świece... później masaż i delikatna kolacja... a resztę życie dopisze już za nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata baba
leszku - moj Ty orzeszku chetnie bym Cie schrupala, gdybym tylko zeby posiadala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×