Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

Gość lucky strike///...
ja mam odwrotnie....zwykle nie myślę, a jakieś ulotne myśli zdarzają mi się w czasie pływania-szczególnie kraulem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm, ok a ja miałam od Ciebie pierdzionek dostać...i wszystko jasne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
następnym razem jak będę pływał pomyślę o pierdzionku może-niestety w wakacje basen będzie zamknięty, a nie wiem czy w najblizszym czasie uda mi się skoczyć nad wodę;) w wannie, czy pod prysznicem pływanie mi nie wychodzi niestety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie próbowałeś? ja wybieram sie do doma w za tydzień, a jezirór Ci u nas dostatek...więc pływać będę..a teraz spływam spać..dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
próbowałem, ale jak byłem trochę mniejszy;) razem z moją gumową kaczką:) branoc uła:) u mnie nie pada, ale może to i dobrze bo łatwiej mi się niemysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
wpadła mi taka myśl płocha i małoletnia jeszcze, że to...strasznie smutne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
przeczytaj tytuły pierwszych 10 topików na uczuciowym, w zasadzie obojętnie kiedy, jeżeli znajdziesz 1 radosny, optymistyczny w swym brzmieniu w tej 10 to już nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
w moim odczuciu raczej nie- raczej nie ponieważ nie zostałem w ostatnim czasie jakoś zraniony w związku, więc powrót do bycia singlem nie jest ani stanem, który by mnie szczególnie radował, ani smucił-to odnośnie tytułu topiku natomiast już zawartość tego topiku, ogół wpisów myślę, że jest w przeważającym stopniu radosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
a Wy jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
bo małolatów nie wpuszczamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
ehhh ta dzisiejsza młodzież:O:P zero szacunku! jak będziesz w moim wieku to możę nabierzesz pokory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
tak właśnie o to mi chodziło....co smutniejsze niektórym ta namiastka kontaktu międzyludzkiego z czasem zaczyna wystarczać... pa branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
hmmm chyba trochę nieodpowiednio się wyraziłem w poście wyżej....nie wystarcza, ale zastępuje w poważnym stopniu kontakt z innymi ludźmi pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim... włącznie ze starą smoczycą :P wiesz miałem do Ciebie dzwonić smoczku ale ciężko mi było w klawisze trafiać więc sobie odpuściłem :classic_cool: szololadko czemu sie nie wyspalem, bo ostatnio mam za dużo na łebie ;) i chwilami nie wyrabiam... jeszcze tydzień i będzie lepiej.... ;) oj coś smucicie chłopcy i dziewczęta co was obchodzi całe forum :P nasz topic jest super extra optymistyczny i wystarczy ;) i tego siętrzymamy dopóki on nie umrze śmiercią naturalną.... miłego dnia laski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr batmanka
🖐️ troche mnie nie bylo, bo pochlonela mnie nauka, ale poniewaz od dzis jestem pania mgr, wiec moge sie troche poobijac :D:P radosc z jednej strony, a z drugiej chyba koniec beztroski :o lucky...- zgodnie z Twoja rada nie pomijam w nicku tytulu naukowego ;) :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla kolejnego magazyniera w stadzie... ;) smoczku ja jestem młody i czuje się baaaardzo młodo :P no może nie dziś bo kacyk męczy ale... ogólnie tom dzieciak... ;) i nie mam zamiaru bawić się już w dorosłego... phi :P halleluja i do przodu... ;) leć maleńka leć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr batmanka
dzieki dzieki :D to ja przy Was juz stara d..a jestem :P niby jeszcze zmarszczek nie mam , ale tak sie jakos czuje :o pomacham jeszcze stanczykowi, bo dawno go tu nie widzialam, a chyba zagladal tu kilka dni temu 🖐️ p.s. nie pamietam, kiedy tu ostatnio zagladalam o tej porze :P az mi jakos tak dziwnie :o wiec juz znikam sayonara swingers :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekado
KAZDY MA TO O CO PROSI zmiencie myslenie , uwierzcie ze macie dla kogo zyc , uwirzcie ze ktos tez was potrzebuje , uwierzcie ze macie serce ktore potrzebuje drugiej polowy by zyc w pelni . Jesli cale zycie narzekasz narzekac bedziesz bo sam / sama chcesz , jesli mowisz ze nie masz szans , nie masz sil , nie masz wiary, to faktycznie umierasz wewnetrznie za zycia na wlasna prosbe . Docen to ze kazdemu jest dane zycie w pelni radosci szczescia w bogactwie pod kazda postacia materialnie , duchowo i uczuciowo. pozdrawiam sekado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekado
to uwierz w to ze go dostaniesz / kupisz ale nikt ci go sam nie przyniesie , nie wyprodukuje z powietrza i sam motocykl nie popedzi ulicami by do ciebie trafic do garazu zacznij dzialac musisz miec plan dzialnia , pros a bedzie ci dane tylko rob to rozwaznie i wierz ze to sie uda . ktos sie pojawi da propozycje , moze ktos zadzwoni , ktos napisze , kogos poznasz to ty kreujesz swoja przyszlosc i zycie . Ja jestem zwyciezcą i ty tez nim mozesz zostac . Wygraj swoje zycie bo masz tylko jedno wiec czerp z niego to co najcenniejsze . Tylko uwierz i naucz sie dziekowac za to co otrzymuejsz . To wszystko na temat reszta nalezy do ciebie bo wizje masz , o reszcie sama zadecydujesz i to co sobie wykreujesz. Mowie tak bo mam to czego chce a zaczalem od 0 zapomnij o przeszllosci zyj terqazniejszoscia i zrob wszystko tak by nie mowic o biedzie , by kazdy dzien byl sukcesem w twoim mniemianiu . o reszcie powiem ci pozniej ale zawsze musisz zaczac od czegos .:D pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) jak minął dzień dziewczęta ? Ja dziś jestem lekko przydżumiony... ale do jutra mi przejdzie ;) pozałatwiałem wszystko co chciałem no i mamy weekend. Smoczku co do motoru... życie naprawdę czasami potrafi zaskakiwać... a ze tak zapytam masz jakiś motor teraz ? Honda Shadow piękna maszyna.. znajomy kiedyś taką przywiózł z Niemiec, czarna cała w chromach ehhh tylko wsiąść i w Bieszczady... ale obiecaj że jak sie kiedyś dorobisz tego \"maleństwa\" to przewieziesz leszka po Bieszczadach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ludzie!!! ale się rozpisaliście ze trocha ;) a ja leserowałam na całego a dzisiaj toczyłam walke z chłopami.... mam dość wszystkiego a jeszcze musze magisterke poczytać bo w środe sie bronie!!! trzymcie za mnie kciuka jakby coś> środa 27.06 godz. 8:00 zaczynam!!! nie wiem kiedy skończe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi... ;) ja tam wolę miłość do samochodów... mam takiego małego konika... co poniektórzy się po główce pukają ale raz się żyje... no ja mam dopiero drugie auto, no ale kto wie co będzie w wieku 34 lat ;) chyba szybko nie zmienię siakoś się za bardzo przywiązuje do 4 kółek... chyba że znów złapię jakiś film... to nie będzie zmiłuj się ;) uwielbiam jeździć dzień bez jazdy to dzień stracony :classic_cool:... ostatnio zrobiłem 2500 tyś w weekend ja chce jeszcze raz :D uwielbiam stare samochody... marzy mi się stara Mercedes SL np... ;) albo coś z Amerykańskich legend... Mustang, Cobra... ajajaj... chyba się rozmarzyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×