Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

oj nie nie już raz miałem nieprzyjemną przyjemność bycia z 33 latką dziękuje postoje... no jak nie chce szokoladko co Ty mi tu wypisujesz... szykuj się ino nał !!! i idziemy na minimalistyczny spacer hmm 20 km może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się kocha to kilometry nie grają roli bejbe!!!! na koniec świata się idzie (podobno) ale tak czy owak są to tylko pierdoły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm i tak i nie.. ;) czasami przez te pierdoły może się nieźle namieszać w życiu... ;) życie ogólnie składa się z pierdół :) zresztą nawet nie wiesz kim jaki jestem... ;) a pozory mylą szokoladko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem i dobrze. żartujemy sobie nie robiac nikimu krzywdy. dla mnie zwiazki to strata czasu zdrowia pieniędzy życia.....więc nie masz czego sie obawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na to patrzę inaczej, dla mnie nie szkoda na to czasu pieniędzy od czegoś trzeba zacząć ... bo sensem życia jest rodzina dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się na chłopów kamieniami rzuca to cza siedzieć pod kocykiem :P a u mnie piękna pogoda... właśnie wróciłem z przejażdżki oj tego mi było trzeba... ;) jeszcze browar w rękę i prawie niebo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jakiś problem to gadaj a nie bawełną jedziesz. w nkogo nie rzuczam kamieniami. i mam to gdzieś że siedze pod kocykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szokoladko nie denerwuj się ;) złość piękności szkodzi... a ja nie mam żadnego problemu... wyluzuj troszkę a ja np nie mam tego gdzieś że siedzę przed monitorem , zamiast ze znajomymi... wszystko się porozłaziło, większość siedzi za granicą... wkur...a mnie ta cała sytuacja i tyle. Dlaczego żyjemy w takim kraju gdzie aby się czegoś dorobić to trzeba za granicę wyjechać... a ja im pokaże że nie pojade i będzie mi dobrze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pierdoły!!!! ja nie chce się z nikim spotykać ani ze znajomymi ani z facetami. Taki jest mój wybór. Jak będę mieć ochotę to się spotkam ale nie mam. I nie robie z tego żadnej tragedii. I wcale nie jestem zgorzkniała. Mam swoje życie i już. A znajomi są a potem ich nie ma. Jak sam piszesz porazłaziło się towarzystko albo się wkrótce rozlezie. Wole nie mieć znajomych niż mieć takich którzy w twarz mówią \"fajnie że się tobie udaje\" a za plecami z zazdrości nóż pod żebro by wbili. a na saksy też się nie wybieram. Nie będę mną jakiś anglik poniewierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×