Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

leszek słonko wiem że wierzysz lae jednak zawsze nie zaszkodzi jak potrzymasz troche ;) jak sie nie obronie to się rzucam z najwyższego budynku w poznaniu także oglądajcie też nowiny jakieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szokoladko potrzymać mogę nie ma sprawy gdzie za co ? :classic_cool: sie nie denerwuj będzie dobrze... przecież to tylko formalność... ;) tak myślę że może polecę moim wehikułem w ten weekend... przeszłość za nami teraźniejszość i przyszłość przed nami... co będzie za następnym zakrętem... wolisz automat czy manual skrzynie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wracając z pracy poszalałam w sklepach kupiłam se gajerek!!! jak się odpierdole to jak woźny na pierwszego maja!!! ale we łbie pustki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szokoladko nie ma co wpadać w panikę !!!! ;) Ty zapewne i bez pięknego gajerka wyglądasz olśniewająco... więc powalisz komisję na kolana wdziękiem i wiedzą swą... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm więc tak.. pół roku temu myślałem tak samo jak Ty teraz... ale wiesz co to trzeba pojeździć... podstawa mocny silnik i jazda automatem to poezja... oczywiście w automacie masz też tryb manual... wiesz nie chce Cię tu przekonywać czy zmieniać zdania Twego... mam teraz automat i nie zamienie w życiu na manuala... a byłem totalnym przeciwnikiem automatu... to był moment i się zakochałem w automacie... to jest to !!! I wcale nie tracisz kontroli nad autem, a przyjemność o niebo lepsza... po mieście mniej męcząca jazda a jeśli chcesz pomieszać biegami proszę bardzo... ;) podstawa mocny silnik, 200 kucyków musi pod maską biegać... słaby silnik i automat - dziękuje wysiadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszku coś ty??? mam iść bez gajerka??? ty zbokolu jeden!!! bez gajerka to ja moge iść na zaliczenie indywidualne do jakiegoś profa czy doktora :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem co kazałeś :) ale skojarzenia mam dzisiaj wyjątkowo zboczone. Jak byś był płci żeńskiej i posiadział 8 godzin z 200 chłopami to byś też z letka zdziczał :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj ludzi....ej jest radość, koniec tygodnia!!! ps, gratuluję mgr, tym co od dziś mogą się im cieszyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra bejbusie ja ide poczytać troche :) esu jak mi się nie chce!!! na koniec wica wam zapodam: środek nocy, żona budzi się bo słyszy hałasy w pokoju patrzy a jej mąż chodzi od ściany do ściany żona się pyta: co tak chodzisz??? maż na to: bo mi się sexu chce żona: no to chodz!!! mąż: a co ja kurwa twoim zdaniem robie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maszyna umyta właściciel tyż :classic_cool: no ucz się ucz szokoladko, nauka to potęgi klucz... smoczku każdy jest inny.. ja tylko przedstawiłem swoje spostrzeżenia i wcale nie myślę Cię przeciągać na swoją stronę ;) męcz sie męcz z tymi biegami dziecko moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie aż tak nie jestem z nim związany... ;) tolerancja przede wszystkim !!! bez tego ani rusz ;) wiesz Ty jeździłaś i wiesz jak sie jeździ automatem, a mnie drażni to jeśli dana osoba nigdy nawet nie siedziała w aucie z taką skrzynią a zaczyna mnie uświadamiać jaką ja to mam do dupy skrzynie.. no zabić to za mało :classic_cool: jedni lubią skutery inni Hondy Shadow... ;) i dlatego świat jest taki pięknie zróżnicowany... smoczku jak tam winko ? otwarte już czy czeka na jutrzejszy dzień ? ;) szokoladko hop hop nie ucz sie tyle po Ci sie mózg s psuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi skrzynienkę biegusiów :D:D:D:D dobre ;) ja nie napisałem że profanujecie motocykle ! :P pytanie za 100 punktów auto marzeń ale tych bardziej realnych... :> bo motur już wiem... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kolor auta już mi się spodobał... ino tego słonia bym wywalił ze środka .. :P wiesz... w niemczech emeryci jeżdżą takimi furami że mózg staje w poprzek... więc i my mamy na to szanse... tylko ja chyba muszę pracę zmienić :D albo sobie bogatą żonę poszukać :classic_cool: a tak jeszcze wracając do niemiec... ostatnio byłem pierwszy raz autem, kiedyś myślałem że mamy fantastycze odcinki autostrady w Polsce (pare razy w roku jeżdżę do brata do Zgorzelca) no niestety się pomyliłem, pojeździłem trochę tam i tam to się jeździ... po pierwsze ludzie są uprzejmiejsi na drodze, ledwo włączałem kierunek a auto już zjeżdżało na 3 pas... no inny świat a oznakowanie dróg normalnie mistrzostwo świata, tam jest się ciężko zgubić... no i te wspaniałe 3 pasy... i moje cztery kółka... bzium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no albo on albo ja :D:D:D ok ;) hmm.. no jakoś tak wyszło ogólnie jest mało dziewczyn interesujących się tym tematem... yyy jakaś ćma mi się w świeczce utopiła ;/ ble co za niedobry gad !!! ej dziewczyny gdzie Wy się wszystkie podziewacie ??!!! piątek weekendu początek... ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaaaaaal
batmanka :D gratulacje :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski i menszczysni 🖐️ właściwie to tak w biegu między kolejnymi wyjściami ze znajomymi zerkam do was :) weekend imprezowy się zapowiada, więc rzecz jasna trzeba skorzystać. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich... różowe... co Ty pleciesz to jest wielopokoleniowy topic więc każdy może tu wejść... ;) więc Ty mi tu... ;) wszy w pion i ciesz się młodością bo co po niektórym smoczkom już jej niewiele zostało :P hej :classic_cool: miłego imprezowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpacer proponujesz? a ja tu w dresie siedze jak mietła ;) tej wyczytałam żeś masz kogoś w zgorzelcu. łe jery ja tyż tam mam kawałek rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie w Zgorzelcu, dokładnie w Lubaniu mam brata i najwspanialszą bratową pod słońcem... myślę że się wybiorę do nich w wakacje... na siakiś tydzień może dłużej :) ale to jeszcze wyjdzie w praniu ;) spacer ? czemu nie... ;) a dresik mi nie przeszkadza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×