Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

yy no normalnie zjedli byśmy kulturalnie, później czas zmywania naczyń i sjesta poobiednia... prawda ? ;) ps. qr...a cenzura wcięła 30 zdań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no toz z pobocza też z miłości :) słowo harcerki.... czy ty mnie chcesz zakatować??? - gotowanie - pracowanie - rodzenie - bawienie - co jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 spać mi się chce... ;) niech mnie ktoś pobudzi... smoczku, okład z młodych bee ? hmm.. wg mnie młode są do hmm 40-ki ?! mniemam że wolisz bardziej dojrzałe tak ? :classic_cool: no co się komu podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... dać Ci spokój ? nie e :P nie ze mną te numery... no dooobra dziś dam Ci spokój... hmm mam ochotę na browara ? jednego góra pięć :classic_cool: trachne dwa i padnę zapewne... ;) wiesz... młode stare w sumie reguł brak... wszystko zależy od człowieka, ale najlepiej jak są jednowiekowe plus minus parę wiosenek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam. Ale poszlałam. Poszłam z kumpelą na obiad. Potem był deserek i zjadłam 5 GOFRÓW Z BITĄ ŚMIETANĄ!!! Jestem obżarta jak świnia bez honoru.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lahkona ----> no tej 5 gofrów. potem się zastanwiałam czemu te ludzia tak dziwnie na mnie lampią. a facet się pyta \"przynieść szóstego?\" kurna też cham wypomniał mi że już 5 zjadłam...to wtedy skapowałam o co kaman z tym lampieniem pewnie nie mogli wyjść z podziwu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... może coś się da zrobić wcześniej... ;) jakie plany na weekend ? bo ja bym gdzieś poodpoczywał... mm... słyszałem Bieszczady ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i wiesz co jak impreza to może będzie bez przypiekania... zrób to dla mnie ten jedyny i przedostatni raz co smoczku ? ;) później przypalimy co będziesz chciała... ;) no chyba że zrobisz nam grzańca... :D z ziółkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co... najlepsza kobieta z którą się dogaduje, która wie jak mnie podejść jeśli coś chce jest bratowa ma !!!!! mówie wam dziewczęta cud miód malina !!!! szkoda że bratowa no nie... ;) ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×