Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

poczytałam co ludzie za farmazomy wypisują tutaj na tych topach.... matko bosko!!!! toż to istne dance makabre!!!! kocham ksiądza, kocham wykładowce, kocham brata ojca siostre męża wujka i całą resztę!!!!! co to ma być za degeneracja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam towarzystwo, zmęczona jestem, padam na ryjek.....ale wiecie co, może to Was nie obchodzi ( nawet o tym wiem: ) ale, chyba będzie oki.....zmęczona jestem, ale do przodu:) a tu rozmowa wre...jak zwykle romansujecie .....:P tylko Smoczyca coś marudzi....wiem wiem, pogadać to sobie można, a życie swoim torem płynie.....czas coś upolować w lodówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... jakiś taki troche nerwowo pokręcony jestem... ale są sposoby na mnie ;) zresztą jak na każdego, mądra kobieta potrafi... oj i to bardzo wiele potrafi z facetem zrobić... :classic_cool: a ja czekam i czekam... może też dać sobie termin do końca września jak tu taki jeden jegomość :D:D:D:D jak nie to losie mam Cie w d..e :D ale wiecie co czym dłużej jestem sam to jakoś przyzwyczajam się do bycia samemu, nikt mi nie gdrea nie pyta dlaczego znowu wróciłem o świcie, dlaczego znowu piłeś łachudro... i takie tam inne... czemu chodzisz w tych starych spodniach a nowe w szafie... kobiety... :classic_cool: jeszcze chwila i będę nie reformowalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide już koleżanki i koledzy!!! zmęczona jestem musze się na tą okoliczność wcześniej położyć lulać.... bawcie się dobrze. sajonara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochany jesteś stworzony dla mię. w życiu nie pytam o takie perdoły!!! a łaź se w czym chcesz gdzie chce i do której chcesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że upierdliwą być jest niedobrze. zingiel ze mnie czerstwy już.....roczek, hmmmm radzę sobie całkiem dobrze, chopów dookoła się kręci ale....ale jacyś pyziawi, fajne chłopaki, ale nic więcej, widocznie ma orzyjsć pora....a i wiem.....doświadczenie to wspaniała sprawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczęta, na dziś koniec internetowego szaleństwa... nie wiem jak Wy ale ja uciekam... pa dziewczęta wyśpijcie się dobrze bo jutro kolejny dzień zmagania z rzeczywistością... ;) razem raźniej... ;) ciao :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie ma co....kazdego musi walnąć strzała amora, więc cierplowości:) A smoczyca to po co siem męczyła ze debilem....? ale widzę dzielnie sobie radzisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) smoczku wszystko jest dla nad doświadczeniem które owocuje przy wyborze kolejnego partneta na dobre i na złe... ;) a co nas nie zabije to nas wzmocni... Każdy tu z zaglądających, piszących kiedyś dostał jakiegoś kopa w cztery litery od \"ukochanej\" osoby... no cóż życie bywa brutalne... tych co kochamy to najciężej nas ranią... no ale zmieńmy temat pomówmy o pogodzie :D taaaaaaaaaaaaakie piękne słoneczko świeci za okienkiem... aż chce się żyć.... Ja dziś jadę na taką małą imprezkę dla pracowników... oj będzie się działo... więc osoba ma może wrócić w stanie lekkiej nieważkości... smoczku w razie \"w\" pomożecie ?? :classic_cool: Szokoladko wyspałaś się bo ja jakoś nie bardzo... siedzę i wspomagam się zapałkami... sie rozgadałem jak stara baba po 80 :classic_cool: ciao laski i inne gady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szokoladko... dużo zależy od nas jakie mamy \"szycie\"... ;) świat się zmienia my się zmieniamy... Boże jaki piękny dzień się zapowiada...mmm... aż se chyba coś ustrzelę... :classic_cool: zabójczego dnia laski :classic_cool: smoczku ! ja Ci dam dzieciaku :P no żeby mi to było przed ostatni raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mu dałam do myslenia??? Ciekawe czym? To on cały czas mnie odrzuca i zmusza do palpitacji sercowych!!! Co mi przyszło z takim chłopem się użerać! I żeby to jeszcze mąż a to nie wiadmix kto. Czy to mąż czy nie-mąż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
chcieliby spać, ale nie mogą;) hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam dlaczego nie śpicie? w ogóle to jak dziś dzień? a i jest radość, jutro piątek...wreszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
nie śpię bo czytam kpk z kotką na kolanach, która usilnie stara się pożreć Art. 494;) co czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłośnik kotów? Lahkoona, nie można za dużo myśleć...wiesz, żeby tylko nie przyszły jakieś niedobre wnioski......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///...
miłośnik to za dużo powiedziane (chociaż fajnego mam kota), przypałętał się bazpański kociak to mam zwierzaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj znam to, tak truno żyć bezmyślnie:P ale chciałabym czasem tak....płynąć tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×