Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

nikt tu nie pisze bo i ty smutna bardzo nie wiele piszesz-co myslisz ,co czujesz, co u ciebie? ja jestem dziwnie pozbawiona wszelkich uczuc,taki spokoj emocjonalny,mam nowego adoratora ale nie traktuje go na serio bo i po co?ze by potem płakac i uzalac sie nad sobą? jest jak jest nie poznaje siebie,jeszcze nie dawno swirowałam myslami a dzis?to inni sie motaja,zastanawiaja a ja sobie spokojnie patrze co bedzie dalej. serce mi zlodowaciało,a ja taka kochliwa byłam i uczuciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolka zazdroszczę Ci bardzo Twojego spokoju....ja juz się pogubiłam w tym wszystkim i nie wiem co jest prawdą a co nie, nie wiem co czuję i czego chcę. To trudny dla mnie czas i dlatego nie piszę często jak wczesniej ale będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :* moje sloneczka... tak margolka pisze zadko bo nie lubie wracac do tego co bylo...wciaz czuje to samo ale w codziennosci potrafie przestac o tym myslec...praca,dom,kłopoty i dosc powazne :( wiec staram sie nie wracac do jeszcze jednej przykrej sprawy dla mnie...mam dosc,ale staram sie myslec pozytywnie i nie chodzi mi o to co bylo....tylko o moja rodzine...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka głupia--nie ma czego zazdroscic bo ja sama siebie nie poznaje,zawsze uczuciowa,kochliwa,zauroczona,cierpiąca lub szczesliwa,a teraz?obojetna na wszysko na wszyskich.to tez nie jest dobre. smutna bardzo-a jakie planki na przyszłosc?widzisz swiatełko w tunelu?popatrz ono jest i mryga do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet tak nie mow ze to kara....nie wolno tak mowic a na pewno nie wolno tak myslec.to próba a nie kara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie tu poczytuje i przyznam sie4 ze nie bardzo wiem o co chodzi to znaczy hmm było cos ale sie skonczyło starsznie duzo tych stron nie chce mi sie ich czytac a moze nie niechce mi sie tylko sie boje ze wspomnienia wroca.wiec tak skacze od pierwszej strony do ostatniej ale to chyba nie pomoze dalej nie wiem o co chodzi co sie stało ze tak cierpicie i na jakim etapie jest to cierpienie?czy cos sie wyjasniło?czy cos sie zmieniło?pozdrawiam was serdecznie....i powiem ze usmiecham sie sama do siebie ze taka silna jestem i tak szybko sie pogodziłam z tym co sie stało u mnie,ale to dzieki P on mi pomogł gdyby nie on to pewnie bym teraz siedziała i nadal płakała....a ja szukam dalej swojego szczescia tylko teraz ostroznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu. . . Pójść do parku, gdzie w promieniach słońca mienią się różnymi kolorami jesienne liście. . . Usiąść pod drzewem, patrzeć w niebo. . . Powiedzieć coś, cokolwiek. . . bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim. . . Spojrzeć w Twe oczy. . . gładzić dłoń. . . dotykać Twej twarzy. . . ust. . . pocałować. Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna istota. . . bezpieczna w Twych ramionach. . . Chciałabym zapomnieć o tym, co było. . . żyć chwilą obecną. . . Pragnę usnąć wtulona w Ciebie. . . obudzić się kiedyś słysząc z Twych ust moje imię. . . Czuć, że jestem Ci potrzebna. . . wiedzieć , że jestem jedyna. . . Chcę się z Tobą drażnić. . . pokłócić. . . tylko po to, by później się czule pogodzić. . . I tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz..... ..piekne :( ............dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac spiochy!!!hahah dzien jest piekny,zycie jest piekne,tylko trzeba dostrzec drobiazgi a i one potrafia sprawic duzo radosci.naj lepiej wspominac to co piekne i cieszyc sie ze to własnie mnie spotkało,a nie smucic sie ze cos mnie ominęło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oookofusiaooo
Moim zdaniem chwilowo znudzilas sie mezem moze ostatnio nie za czesto sie widujecie?? a ten mlodszy chlopak to tylko zauroczenie mowie Ci przestan z nim pisac pocierpisz chwilke a po jakims czasie Ci przejdzie tez tak pare razy mialam maz to co innego zacznij z nim czesciej sie widywac:) a teraz ty mi doradz pseudonim:oookofusiaooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wiesz my jzu nie piszemy ale ja wciaz tesknie...byc moze troszke sie znudzilam(choc miedzy mna a mezem jest dobrze ale juz jestesmy 17 lat razem i znamy sie cale zycie) i potrzebowalam odmiany...chociaz moze nie?!?!? zaczelismy pisac jak moj maz mial wypadek...moze potrzebowalam sie komus wyzalic i tak to wyszlo? jak to w codziennosci czasem brakuje nam chwil takich dla siebie bo ciagle praca i w biegu... a w czym ja mam ci doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana:)😍😍 z tych uczuc trzeba się leczyc jak z narkotyków. Polecam odwyk. ściskam i wierzę, że dasz sobie radę😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Cie dobrze rozumiem, bo my kobiety jesteśmy emocjonalne i lubimy zyć marzeniami. Ale dla zdrowia musisz postawic na realizm i zerwać z wyobrażeniami, którymi żyłaś malutka😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....ja tez postaram sie poczytac co u was...o ile znjade czas,zaraz zmykam do pracy (10-19) a dzis wazny dla mnie dzien (imieniny) ciekawe czy ktos jeszcze o mnie pamieta :( ...milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Ci słonko ciepło gra. Niech twój usmiech długo trwa. Nie trać swej wesołej minki. Dziś są twoje imieninki. Wszystkiego najlepszego z okazji imienin:) moja siostra tez ma dzisiaj imieninki.wszystkim solenizantom usmiechu zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak moja siostra tez ma na imie Sylwia ale ze jest daleko top wysłałam jej eska aby wiedziała ze pamietam... czy ja tu ostatnio nie pisałam czasem ze jestem spokojnai nic nie czuje?tak pisałam a dzis moge napisac ze ....jest okropnie... natłok mysli,analiza kazdego esa,słowa,zdania.czego ja w nich szukam? oddalamy sie od siebie,ja to widze,on to widzi zadne o tym nie mowi,nie zapewnia ze to nie prawda, nie wspiera i nie pociesza ze bedzie dobrze... czekac tylko az zamilkniemy całkiem...nie chce tego,nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oropne, bo wiem że skoro teraz jest dobrze to zaraz będzie źle a potem jeszcze gozej juz sama nie wiem czego chcę :( Cieszę się że u Ciebie lepiej :) ja uciekam przed swiatem trochę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki to okropny stam kiedy człowiek ma natłok mysli i wszyskie są złe.miałam ostatnio takie dwa dni,były okropne,dół ze nawet drabina by nie pomogła dzis jest dobrze wystarczy jedno jego słowo jeden zwykły esemes a ja wiem ze mysli,teskni czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×