Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

Gość warbudka
źle mi bardzo słyszałas kiedyś taką piosenke Urszula - Tulipan _Sweet, sweet Tulipan jest słodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warbudka
po co on się odzywał szlak mnie trafia nie moge zapomnieć o nim rycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warbudka
męża nie ma jest w pracy do 22 30 a ja chyba kocham tamtego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sama piszesz \"chyba\" czyli nie jestes pewna...wszystko jest swieze wiec boli...kiedys byc moze powiesz ze to bylo zauroczenie,wszystko przed toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam przyjaciela ksiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warbudka
hej on wyjechał do londynu wylączył tel widzialam jego kolege mowil mi o tym i kazałam go o de mnie pozdrowić i bardzo tęsknie i tyle jakoś mi żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna bardzi
ale juz lepiej?czy dalej plakusiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warbudka
lepiej ale z mężem dalej się nie dogaduje z tego już nic nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
jak kangury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ .:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ................:♥:♥ .............:♥:♥ ..........:♥:♥ .......:♥:♥ ....:♥:♥ .:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesccccccccccccccc
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez smutasna
____________$$_$ ____________$$$__$_$$$$ ____________$$__$$_____$ ___________$$$_$__$_____$ __________$$$$_____$$___$$$$$$ _________$$$$$______$$_$______$$ ________$$$$$_______$$________$ ________$$$$$_______$_______$ ________$$$$$$_____$_______$ _________$$$$$$____$______$ __________$$$$$$$$_______$ __$$$_________$$$$$$$_$$ $$$$$$$_________$$$ _$$$$$$$_________$ __$$$$$$_________$$ ___$$$___$_______$$ ___________$_____$ _______$$$$_$___$ _____$$$$$$__$_$$ ____$$$$$$$___$$ ____$$$$$______$ ____$$$________$ ____$__________$ _____________$_$ ______________$$ _______________$ Marzeń o które warto walczyć! Radości,którymi warto się dzielić! Przyjaciół z którymi warto być i nadzieji bez której nie da się żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Smutna :) nareszcie przypomniałam sobie hasło... a u mnie nic poza tęsknotą... smutno, tylko wspomnienia. Chciałabym móc wymazać je z pamięci, byłoby łatwiej, ale się nie da... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kochana 😘 my mamy sporadyczny kontakt...teraz ma neta i wlasnie jest na gg a mnie smutno,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy patrząc mi w oczy potrafisz odgadnąc mój nastrój? Czy potrafisz patrzeć nie po to by widzeć, a po to by dostrzec? Czy przytulisz się czasem do mnie tak bezinteresownie? Czy potrafiłbyś przy mnie zapłakać? Czy gdybym Cię poprosiła żebyś dla mnie zaśpiewał, zrobiłbyś to? Czy gdy ze łzami w oczach mówię: \"znowu przegrałam\" odpowiesz: \"Skarbie pamiętaj, że masz mnie, pamiętaj, że choćby niewiem co ja Cię nie opuszczę\"? Czy patrząc mi w oczy potrafisz odpowiedzieć za co kochasz? Czy gdybym zadzwoniła w środku nocy i zapytał: \"Kochasz mnie?\" Z uśmiechem na twarzy odpowiesz \"oczywiście\"? Czy gdybym powiedziała: \"Kochanie, źle mi tu, proszę wyjdź ze mną\" Opowiesz bez żadnych pytań \"dobrze Skarbie\"? Czy gdybyśmy sie pokłócili i bym wyszła wybiegniesz za mną? Czy gdybym Cię w środku nocy obudziła i zapytała: \"Chcesz być ze mną już na zawsze?\" Bez zawahania i z radością w głosie odpowiesz \"tak\"? Czy gdybym umierała w Twoich ramionach i poprosiłabym: \"Kochanie uśmiechnij się dla mnie raz jeszcze, chcę odejść szczęśliwy\" Zrobisz to dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppp
ppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asiu 😘 u mnie czasami sporadyczny kontakt,teraz juz ponad mieisac cisza,nie tesknie bo nawet nie mam kiedy,mam na glowie cos innego (rodzinne sprawy) p.s. na n-k pisze ze znajomym,urwal nam sie kontakt na pare lat...za kawalerki sie troche miedzy nami krecilo,ale nie za mocno bo on ciagle byl na haju :o a teraz? facet chce chyba sprobowac to co kiedys przegapil przez glupi klej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, jak miło Was widzieć... Taka... to u ciebie jeszcze trwa? Jak ja Ci zazdroszcze, chociaż wiem, że rozstanie jest jedynym dobrym rozwiązaniem, ale tak strasznie tęsknie. I zamiast sie polepszać, to jest jeszcze gorzej, szlag mnie trafia, że nic nie wiem co sie u Niego dzieje, kompletna cisza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka gluia
dawno chciałam skończyć ale nie potrafie. Kiedy juz podejme decyzję znów sie odzywa jakby wiedział co postanowiłam. Ech i po co mi to było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow uciekłyscie...bolesne wspomnienia...i rzeczywistosc tez bolesna..ale bedzie dobrze przeciez wiecie,pozdrawiam Was goraco 😘 Asiu...Małgosiu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×