Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

Gość warbudka
nie mam dzieci jestem rok po ślubie mam 24 lata ale i tak mi ciężko dziś tak chłodno mnie traktował mam wrażenie że ma mnie za szmate a mó mąż nic nie wie mam wyrzuty sumienia ze się z tamtym spotykałam a jaj mnie olal wrócił jak syn marnotrawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warbudka to ty mloda jestes...czy doszlo do czego wiecej?byliscie ze soba czy tylko niewinny flirt? dasz rade!! zapewniam ja tez potrafilam przybrac maske choc serce bolalo...czas goi rany,naprawde,ja dzis potrafie sie zdystansowac,nie powiem bo zawsze bedzie w mym sercu ale umiem juz z tym zyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam juz w temacie jednym... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3716568 Przewalona i nieszczęśliwa miłość..nie chcę rozwalac mu rodziny i nie zrobię tego. Ja kocham jego, on kocha mnie, jego kocha żona i wszyscy sa nieszczęśliwi A dzisiaj mam dół strasznyyyyyy ..na codzień jakos sobie radzę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warbudka
nie wiinny flirt ale jeśli on wybralby mnie a nie tą inną to nie wiem jak by się to skończyło męża byłam gotowa zostawić i to mnie najbardziej boli ale jestem naiwna już nigdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku no t niezle...widze ze pisala tam tacomanadzieje..u mnie tez kiedys zawitala.. warbudka to tylko sie ciesz ze tak,mow sobie ze nie jest ciebie wart...w sumie nie wiesz jakby sie ulozylo...tak jak u mnie ja wiem ze to nie mialaoby prawa bytu za duza roznica wieku,za duza odleglosc...ludzie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warbudka
myślisz ze to dlatego mnie spodkało bo nie kocham męza ze z męzem to nie jest prawdziwa miłość?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie napisałam że życie jest do kitu...te codzienne maile mnie dobijają....i wiosna też. oddam wszystko za przytulenie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jakbym byla sama...to napewno bym sprobowala,dala nam szanse mimo ze tyle mlodszy,po prostu bym wiedziala,przekonala sie na wlasnej skorze ale mam rodzine i nie moglam ich skrzywdzic...wy piszecie ze zle sie ukladalo,ze rozstalyscie sie,tam jeszcze wyczytalam ze alkohol wchodzil w gre..a u mnie jest dobrze...wiec czemu stalo sie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna tez mam młodszego adoratora, ale kuźwa nie potrafie ułozyc sobie życia przez przeszłosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w następnym wcieleniu na pewno :D Bo w tym to ja nie wiem :( wiem że idę na spacer Trzymajcie się dziewczyny ...zaczynam się rozklejac, a jutro musze do pracy wstac i pięknie wyglądac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warbudka
jejku ładna ta sentencja o przeszłości nigdy nie mialamszczęścia do facetów zawsze mnie zostawiali jak się zakochiwałam ale teraz to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakochałam sie tylko raz....wystarczy , nie chce juz więcej . I tak kocham sobie po cichu płacąc za swoje błędy z młodości A życie ucieka ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warbudka
z mężem jest średnio ale co zrobić tamten mnie i tak nie chce dla niego jestem dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku trzymaj sie ,spokojnej nocy mimo wszystko... warbudka jestes mloda mezatka wszystko przed toba,macie jeszcze szanse z mezem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warbudka
jeszcze tylko dziś i jutro no może w piątek i więcej go nie zobacze tak mi ciężko jedynie to ze zgubiłam 5 kg po tym chorym układzie mnie pociesza ale debet na kącie przeraża hi hi to miłego dnia laski a smutna bardzo gdzie mieszkasz? ja jestem z malopolskiego buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!ciesze sie że topik ozył....teraz nie mam czasu ale może potem uda mi sie przeczytać co tu taki ruch haahh pozdrawiam !!!! A...u mnie nie naj lepiej ..jest nowy facet ale są też problemy,najwiekszy teraz to jego mama....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! własnie wrocilam z pracy...sama w domku..na dworze piekne slonce chociaz wieje..Margolciu fajnie ze sie odezwalas,czekamy pisz.. Warbudka ja ślaskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazbierało się troche tego ..nie bardzo jest co pisać bo nie wiem od czego zacząć.Przyjechała mama mojego faceta która oczywiście mnie nie akceptuje.....i o to sa ciagłe wojny,ale na szczeście jedzie jutro....a juz miałam ja na obiadek zaprosić hahahah zrobie to następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozeszłam sie z ojcem moich dzieci..nie nie ejstem z kolesiem z angli...miesiac po rozstaniu poznałam fajnego faceta i tak zostało do teraz czyli 3 miesiace.Ojciec moich dzieci czyli G narobił sobie długów i wyladował na emigracji ,aby zarobic na te długi ale to już było po naszym rozstaniu..nie rozmawiam z nim dzwoni tylko do dzieci....a obecny facet..no cóz jest uroczy ale czasami przypomina duże dziecko...no zobaczymy na razie sie musimy dotrzeć hahaah pojawiła sie jego mamusia i teraz on astara się go odciagnąć bo przecież mam dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolciu a ktory facet nie jest duzym dzieckiem :) a ten obecny to kawaler,po przjsciach? jest mlodszy czy nie? (moj zwiazek nie mialby prawa bytu ja 36 lat,15-letnia corka a on 23 lata :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet jest wolny...jest starszy ode mnie tylko o 3 lata...jedyne jego przejście to niepełnosprawna dziewczyna której oczywiscie jego mamusia nie akceptowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×