Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniamin

zmotywujmy się jeszcze 1, warto! nie 4 lecz 40!

Polecane posty

Gość aniamin
monia, nie masz mnie za co podziwiac, bo cóż to za sztuka schudnąc ( a nigdy nie udało mi się ze wszystkiego), a potem zyskać jeszcze więcej. to okropne. cieszę się, ze tu się przyłaczysz, asia też jest z innego topika, ale nie napisałaś z jakiego ty jesteś. ja mam na imie ania :) banalnie. aaaa, moni, napisz ile ważysz prosze, bo moze ty jesteś szczupła? monia, właśnie- mam nadzieje, ze podpowiesz jakieś przepisy, bo ja mam z tym problem. ( właśnie- czy każda z Was moglaby podać najulubieńszy posiłek 'obiadowy' dietetyczny?). ja mam taki problem, ze nie wiem, co by zjeść po pracy, więc idę do sklepu i kupuję batoniki.. to znaczy kupowałam- teraz dieta. wiecie co? mam dużo ubrań mniejszych, czasem lubię je przeglądać . a czasem NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie studiuje albo jeszcze jak kto woli... zrobilam licencjat z pedagogiki (czyli blisko psychologii)... ale musze jeszcze zrobic magistra... za rok sie wybieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio sie zajadam piersiami z kurczaka pieczonymi w folii z przyprawami... szybko latwo i smacznie a do tego jakies warzywko albo surowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale wy tu aktywne jesteście. Jestem z topicu schudnąć 15kg = spełnić marzenia. Dobrze mi tam, wspaniale dziewczyny. Gdyby nie ten topic nigdy bym nie schudła. Widze, że nie śpicie tylko cały czas przy komputerze piszecie :) Ja jestem Monika, mam 17 lat i jedyne 156cm wzrostu. Nie tak dawno ważyłam 65kg, teraz już 59. Nie narzekam na nogi, uda i ramiona. Zwyczajnie nienawidzę swojego brzucha który wystaje mi z każdej bluzki. Musze się go pozbyć żeby móc kupować to co mi się podoba :) Asia psychoologia chyba jednak trochę się różni od pedagogiki. Myślałam o SWPS. To dość droga uczelnia i nie znam warunków przyjęcia. Może Ty coś wiesz? słyszałaś o tej szkole? A jak ma synek na imię?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamin
gwiazda, dziękuję za emotki! pouczę się ich. tak zrobię na wakacje z cialem, troszkę je 'podrasuję' :) kasia 1973, fajnie schudlas, ja przy wadze 78 już zaczynam wyglądać jak człowiek bardziej , a mniej jak yyyyyy niezidentyfikowany obiekt, ale teraz mam 102 ;) kasia, widzę też, że zaczynasz drepatać z tą wagą. to nic takiego, ale ja pamiętam siebie, jak ładnie schudłąm właśnie ok 10 kg i potem jest to słynne sto. jem jeszcze mniej, bo chcę być jeszcze szczuplejsza, a waga pokazuje kg więcej. nie rozumiem, frustracja! więc jem czekoladę, na zlość. jestem obrażona, na wagę. no i tyje się niestety. więc to należy przeczekać, dalej robić swoje, na spokojnie, aż waga znowu zacznie spadać do celu, czego życzymy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja proponuje zrobić może tabelke. U nas na topicu jest podobna. Proponuje wpisać ksywe, imie, wagę początkową, wzrost, swój cel i wagę końcową. Jeżeli nie macie nic przeciwko to zaraz taką tabelkę zrobię a wy ją skopiujecie i każda się dopiszę :) Najpierw jednak poczekam na zgodę bo jestem tu nowa i nie chcę się rządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamin
asia- bardzo zdrowo, ja mięska nie jem, no może rybkę. latem będą grillować, ale troszeczke gwiazda, ale serek bez chlebka, prawda? a pomidorki nosisz w plastikowym opakowaniu już pokrojone? naiwne to pytanie, ale naprawdę mnie interesuje. monia, ja tam też zaglądałam, tylko dla mnie 15 to za mało :D i dlatego tam nic nie pisalam. tam same szczuple są -lol. asia ja bym też sprobowala takiego zabiegu w salonie na brzuch. to znaczy normalnie jestem przeciwna zabiegom, bo uważam, ze jak ktoś się dorobił sadła, tak jka ja, to musi przerobic to sam. ale ty jesteś wagi lekkiej i sama piszesz, ze wszystko ok, tylko ten brzuch. takie zabiegi usunełyby tluszcz stamtąd- tak myśle. a jeśli nie, to białko i brzuszki może? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamin
monia- rządź! robimy tabelkę! sa już tabelki i dziewczyny w tabelkach na innych, ale my tu zrobmy swoją. tylko monia, ja nie umiem skopiowac!! bo ja tylko pisać potrafię:D, to ja ją przepiszę, albo co. acha, ja sie dopiero zaczęlam odchudzać, więc moja waga narazie ta sama. zaczęlam w niedzielę. 170cm...102...102...yyyyyyyy 60:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem to i owo bo chrzestna mojego syna tam studiuje (apropo synek ma na imie marcin)... studia nie sa drogie sa baaaaaaaardzo drogie... chrzestna mojego syna studiuje tam socjologie... jest ciezko bo sa bardzo wymagajacy wykladowcy (same slawy polskiej nauki) a na korytarzach rewia mody... jak nie masz torebki od diora i garsonki od armaniego to nie masz sie tam po co pokazywac (bardzo snobistyczna szkola)... no i egzaminy sa wstepne... glownie jest to rozmowa kwalifikacyjna ale nie takie pierdu pierdu tylko w oparciu o stos ksiazek... osobiscie nie polecam tej szkoly... radzilabym sprubowac zdawac na UW jest zdecydowanie taniej a uczelnia najlepsza w polsce... a pedagogika to w zasadzie to samo co psychologia zobaczysz zaczniesz studia to sie zorientujesz (bo pedagogika wbrew pozorom tez dotyczy doroslych nie tyllko dzieci) i glownym przedmiotem na studiach pedagogicznych jest wlasnie psychologia w roznych postaciach... nie chce cie zniechecac do tej szkoly ale jak nie masz duzo kasy to naprawde nie polecam bo studiujac na SWPS nie dasz rady sobie dorobic bo poprostu nie bedziesz miala na to czasu... czesne za semestr w tej chwili oscyluje mniej wiecej w okolicach 5000zl a na filologiach jest jeszcze drozej... a dolicz do tego mieszkanie i zycie w warszawie ktora jest podobno najdrozszym miastem w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nauczymy Cię kopiować to nie trudne hehe :) Robię tabelkę a wy się wpisujcie. PS. Ania zaznaczasz tabelkę którą zrobię tzn musisz nacisnąć lewym przyciskiem myszy i przjechać przez tabelkę. Tak żeby się zaciemniła. Potem naciskasz na przyciemnione pole prawym przyciskiem i rozwija sie lista. Na liście wybierasz kopiuj. Potem normalnie wchodzisz w miejsce gdzie się wypowiadasz i w pole treść klikasz prawym przyciskiem i dajesz wklej. I oto cała filozofia :) Kopiowanie jak wszędzie, chocby w wordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamin
aaaaaaaa, monia, napisz dokladnie w jakim sensie topik 15 kilo mniej....pomógl Ci schudnąć. dziewczyny, wiecie co? teraz ma 20 minut na spacer. mam wielką ochotę pospacerować i poodchychać tym wspaniałym, poburzowym powietrzem, ok? będę ok 20. może Wy w tym czasie poćwiczycie?:) he, fajnie, sama idę na mily spacerek, a was namawiam do ćwiczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia właśnie nie mam zbyt dużo kasy. Nie jestem dzieckiem bogatych rodziców którzy zrobią dla mnie wszystko. Jestem z przeciętnej rodziny i musiałabym pewnie dorabiać tym bardziej, że mam daleko do domu. Wiele jednak czytałam o tej uczelni i marzy mi się tak studiowanie. Trochę mnie oświeciłaś. Widzę, że wszystko nie jest takie kolorowe. Może masz rację że powinnam się zastanowić. UW to uniwersytet warszawski tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamin
MONIA, DZIEKI, ZOBACZYMY, CZY POTRAFIĘ . bo ja pisałam cos, ale nigdy nie kopiowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie Waga początkowa Postępy Cel poprostumonia................65.........................59..................48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę oto tabelka. Wpsiujcie się :) jeżeli możecie to jeszcze koło ksywy w nawiasie imie przynajmniej chwilowo żeby się lepiej poznać. Potem będziemy posługiwać się już tylko ksywą albo imieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie .......................Waga początkowa ......Postępy............. Cel poprostumonia................65.........................59..................48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopiujcie drugą tabelkę, pierwsza jest źle zrobiona. Trochę tu nabrudzilam wpisami przez te moje pomyłki, sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze tak: (mysle ze bardziej czytelnie bedzie... nick bylo jest bedzie poprostumonia 65 59 48 asia-k 88 84 63 aniamin 102 102 60 nawet nie wiem jak to wyjdzie bo pierwszy raz tabelke robie... gwiazda wpisz sie bo nie pamietam twoch wymiarow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wydaje mi się że ta druga jest bardziej czytelniejsza. Skopiujcie z tymi kropeczkami i będzie dobrze. Ładnie i czytelnie :):) Wiesz Asia wlasnie na tej SWPS to mnie zachęcili Ci profesorowie wielkiej sławy. W ogóle uczelnia ma dobrą renomę dlatego się tak napaliłam, może niepotrzebnie. A tam liczą się wyniki matury, muszą być bardzo wysokie? Jak wiesz co kolwiek jeszcze o tej szkole to proszę napisz mi bo nie chcę wpakować się w jakieś bagno gdzie będę się męczyła z dala od domu przez 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie .......................Waga początkowa ......Postępy............. Cel poprostumonia................65......................... 59..................48 asia-k..........................88......................... 84...................63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak jest teraz ale kiedys wyniki sie nie liczyly najwiekszy nacisk kladli na ta rozmowe kwalifikacyjna... jak masz duzo kasy to tam idz bo warto bo mozna sie wiele nauczyc ale nie licz na to ze bedziesz miala czas na prace... wiec reasumujac jak twoich rodzicow stac na czesne + wynajecie mieszkania dla ciebie w warszawie + utrzymanie to idz ale jesli nie to pomysl o uczelni panstwowej gdzie nauka jest za darmo i wcale nie na gorszym poziomie... bo te slawne nazwiska to w wiekszosci wykladowcy z UW a na SWPS wylkadaja tylko dodatkowo... tylko ze ta szkola ma zaplecze medialne i finansowe wiec wie jak sie promowac zeby bylo o niej glosno i zeby wszyscy mysleli ze jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki, z tego co widzę motywacja u Was wspaniała. Jeśli mogę, to dołączam się, oczywiście z utrzymywaniem wagi. Trzymam za Was wszystkie kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesli nie masz dylematu finansowego to spokojnie mozesz tam studiowac (bo szkola jest naprawde dobra)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gwiazda na ta kawke to sie kiedys bedziemy musialy wybrac... jak mniemam tez z warszawy jestes... a z jakiej dzielnicy jesli mozna wiedziec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×