Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniamin

zmotywujmy się jeszcze 1, warto! nie 4 lecz 40!

Polecane posty

Gość Luiza29
Jak będę miała z głowy 8 z przodu to będę trąbić na cały Internet, chociaż już zostało malutko i mam nadzieje, że jeszcze w tym tygodniu będzie 7. Mimo Atkinsa staram się jeść mniej, tyle tylko aby zaspokoić uczucie głodu. Ania bardzo złym pomysłem jest nie jedzenie przez większość dnia, bo wieczorem nadrobisz. Jak nie masz gdzie zjeść lub nie masz czasu to polecam takie batoniki białkowe z niewielką ilością węglowodanów złożonych. Możesz je kupić w supermarketach tam gdzie są działy z odżywkami dla sportowców. Taka przekąska pozwoli Ci utrzymać w miarę stały poziom cukru we krwi. O hipnozie pisz jak najwięcej, bo pierwszy raz spotykam się z kimś kto się jej poddał i jestem ciekawa czy zadziała. Daj mi jeszcze namiar na topik gugajny, bo nie wiem jaki ma tytuł, a chętnie bym poczytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam szczególnie jestem ciekawa co słychać u Ciebie Luiza? ja nie pisałam tu, bo waga stała i u mnie to samo, ale obiecalam sobie, ze napisze, ajk pożagnam te okropną 90 no i doczekałam sie jest trochę mniej a Ty juz pewnie dawno rozprawiłas sie ze swoją 80? jesli jestes jeszcze na kafe, to napisz co u Ciebie pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz zapomniałysmy o tym topiku :) co tam u was babeczki??? ja jestem juz w 24tc i powiem wam ze przytyłam tylko 2kg... po porodzie wracam do pracy nad figurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×