Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniamin

zmotywujmy się jeszcze 1, warto! nie 4 lecz 40!

Polecane posty

ASIA- BO JA TEŻ POMYŚLALAM, ZE tY WYGLĄDASZ NA 17 LAT- ALE JUŻ NIE MÓWIŁAM, BO MATKA DZIECKU..... HA HA przepraszam, często mi się kaps włącza kolezanka- jesteś jeszcze acha, asiu- ale zobaczysz moje kg- tylko się nie przestrasz- niestety cudów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bo mam cieniutkie wlosy (takie pajeczynki) i ani ich ulozyc ani uczesac bo sie strasznie placza... poza tym sa takie dziwne... ni proste ni krecone... ty masz bajeczne wlosy... zawsze o takich marzylam grube i zdrowe... a do tego zaczelam jeszcze siwiec tylko na szczescie u mnie tego tak bardzo nie widac bo mam swoje wlosy dosc jasne wiec sie tak nie rzuca w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanko- ja też tak mam- to znaczy z dietami- już tu pisałąm- ale moze ten topik nam ponmoże bo tak glupio przed ludźmi- musimy jakoś kurcze wziąć się za siebie a to Ty w Australii mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaa
tak...mieszkam w Sydney i tym bardziej mi nie pasuje waga ciezka bo czesto na plazy spedzamy czas. Przez ostatnie lata to sie niestety chowam za duza wydma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiuuuu- ja też mam ni to proste, ni kręcone- są pofalowane- a i mi też zaczęly siwieć- i mama mówi, żeby nie farbować, ale juz musialam rzucić kolor, bo trochę siwych się pojawiło koleżanko- a jaki bedziesz miala nik? jak masz na imię ile lat, jak doszlaś do tej wagi, czys sie już odchudzaląś- napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dlatego tak mlodo wygladam bo sie nie maluje??? zrobie jutro eksperyment i normalnie sie do zdjec umaluje moze to mnie chociaz troche postarzy... no wlasnie nie raz widzialam na ulicy ja szlam z mezem i z dzieckiem wzrok niektorych ludzi typu \"dzieci maja dzieci\" ale smiechu z tego zawsze mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaa
jak doszlam do tej wagi??........szczerze mowiac to przez osobiste lenistwo no i tez mam 3 dzieci i 32 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ile masz wzrostu--- no rozumiem Cie, bo to jednak 98- a nwet 89 też by było dużo :( jak się będziesz odzywiać? czy bedziesz cwiczyć, bo my z asią nie lubimy za bardzo :D my raczej nastawiamy się na mniej jeść- taka dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia no umaluj się--------ja się wręcz pomazalam na tym jednym , ale nie boj się nie wychodze tak na ulice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak topik bardzo pomaga i motywuje bo wiemy chociaz ze nie jestesmy same z tym problemem... przynajmniej mi bardzo pomaga bo wszystkie moje kolezanki sa albo szczuple od zawsze albo juz pochudly (jedna 25 kilo druga 18 kilo) podziwiam je za to... no i schudly na diecie mż i to bez efektu jojo bo trzymaja juz wage z rok... czyli wynika z tego ze ta dieta najskuteczniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaa
ja jestem raczej krasnoludek, mam 1.64 ja to bym najchetniej poszla do jakiegos magika niech zrobi jakies czary mary i po kg. U mnie najgorzej jest z chlebem bo poprostu uwielbiam i moge jesc o kazdej porze, do tego maselki i dzem i nic wiecej do szczescia mi nie brakuje. Sprobuje ograniczyc chleb i odpalic moj stepper co sie w pokoju kurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz poczte sprawdze czy juz doszly twoje zdjecia aniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo, ja też mam tyle a jak masz na imię? asia, a Ty to chyba już na tryb nocny się przestawiłaś? koleżanko- a ktora jest u Ciebie godzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaa
przepraszam nie przedstawilam sie, jestem Dorota u mnie jest niedziela rano 10.48, wlasnie zjadlam sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka- ha ha ha ah- no dobre, a mama to chce mnie wyslać do hipnotyzera- ale nie, powaznie to napisze o tym kiedyś więcej ja to mialam faze, ze nie jadlam chcleba rok, a teraz też lubię lubię z pomidorem baaaaaaaardzo dżem też- wszystko a ja mam step- nie stepper- alem go jeszcze nie odpalila :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania czemu nas oklamujesz ze wazysz 100 kilo skoro wazysz max 80??? masz siewtne szczuple nogi!!! troche brzuszka ale to i ja mam i waze 80 a przeciez jestem tyle wyzsza... nie mozliwe zebys tyle wazyla... przyznaj sie ile wazysz naprawde... no co ty ten makijaz nie jest zly... ladnie podkreslone oko i twoj atut USTA rewelacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NIE MOGE- FAJNIE- NIEDZIELA- HA HA a u nas - ooooooo, też jest niedziela sluchajcie- dobrze, ze jesteście, bo ja to juz prawie ryczałam jak mi rozza opowiada o tych pieseczkach ojej, a tak to się troche posmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaa
ja slyszalam o akupunkturze, podobno skuteczna ale ja mysle ze wszystko jest skuteczne tylko porzadnego kopa trzeba na rozped

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to tak jakos sie przestawilam juz ze nie moge w nocy spac... ale widze ze ty tez nie mozesz wiec przynajmniej jest z kim pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia- tak sobie zaszalalam z paletą- asia jutro Ty mi przysylasz a z tą setką to sobie normalnie poradzić nie moge Dorota, a jeszcze powiedz- jak my bedziemy rano albo w dzień, to Ciebie już nie bedzie? bo u nas teraz jest yyyyyyyy 3 godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ja też slyszalam i o akupunkturze....\' asia, fajnie, ze jesteś no nie spodziewałam się Dorota- podaję maila- sweethaert@wp.pl-----można słać zdjęcia i jeszcze dodam, bo ty z Australii- tam jest bląd- haert- ale tak musi być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaa
jak wpadne swoim wieczorkiem to u was bedzie ranek. Teraz moge sobie pozwolic o tej porze przy komputerze posiedziec bo dzieci mam na wakacjach u mamy. Za tydzien to raczej bede mogla wpasc jak poloze wszystkich spac wiec waszym rankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ty masz nocny tryb siedzenia przy kompie wiec ty bedziesz napewno... a ja przeciez tez czesto po pracy zagladam do was czyli tak kolo 4-5 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaa
no to wyslalam ci zdjecie swojej rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? ja to sobie zaraz lożeczko do spanie przygotuję- co robicie? już nie bedę pić herbaty..... oj czego ja bym nie zjadla......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dorotko slij do nas fotki to my ci odeslemy... zawsze to razniej jak sie wie z kim sie rozmawia (tak wizualnie sie wie)... moj mail joanna-kotlinska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez juz maz do lozka ciagnie... ciekawe czego chce??? oj ania nic nie mow bo ja tez bym sobie zjadla cos dobrego (czyt. slodkego, baaaaardzo kalorycznego i niezdrowego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka- zaraz biegnę zobaczyć:) asiu- no, ale o 4 ty tylko wpadasz na chwilę acha, Dorota, czyli bedziesz się meldować rano, ok- ja Ci powiem, ze akurat rano to ja śpię- h aha bo teraz nie śpię, ale rano są fajne dziewczyny......poznasz je a ja sobie poczytam, czyli już dziś wieczor wpadnyj, żeby miala potem co czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×