Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boinka4444

IDEALNIE PROSTE WŁOSY BEZ PROSTOWNICY???

Polecane posty

Gość Paula_96
Witajcie!! Ja mam taaki sam problem jak wy PRAWIE WSZYSCY tutaj.. :/ Mam kilka rad. :) --JA OSOBIŚCIE UŻYWAM `Joanna effect.net` jest to fluid prosujący. -Rozetrzyj w dłoniach porcję fluidu. Nanieś na wilgotne włosy. Modeluj je rozprostowując przy pomocy szczotki i suszarki lub specjalnej prostownicy. Włosy są po nim ultragłatkie i prostę. :) Efekt fluidu?? SupEr. ^^, POLECAM RÓWNIEŻ: --Odzywke czerwona loreal elseve color vive- prostowanie bez prostownicy --prostownice jonizującą- nie wysusza za bardzo włosów --NATURA SILK - kropelki jedwabiu --odzywka MATRIX - po niej aż tak włosy się nie niszczą --Nivea Straight&Easy- proste włosy bez prostownicy --Polecam odżywke i szampon NIVEA . taka różowa z pomarańczową nakleją `włosy proste bez prostownicy`. --Spróbujcie czesać włosy jaszcze jak są mokre grzebieniem zamoczonym w wrzącej wodzie....musi być ona koniecznie wrząca...Nie ma takich efektów jak prostownicą ale jak komuś naprawdę się kręcą to jakiś efekt jest xD --Odżywka i szampon proste i gładkie --Olejek termo-wygładzający reflexium z linii liss ultime l'oreal professionnel --szauma straight & glossy( fioletowego) i taki płyn na zniszczone końcówki --szampon Palmolive (pomarańczowy) ________ Rady może się przydadzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiau
jak bylam zwiedzac jakies gimnazjum (jestem w 6 klasie juzz :( ) to KAŻDA!!!!!!!! dziewczyna miala proste PROSTE wlosy... tylko kilka mialo krecone.. pfu! lekko falowane ! a jak na jakiejs stronce patrzylam na fryzury to kazda fryzura byla z prostych wlosow a jak wlaczylam jakas inna stronke o wlaczylam fryzuzy na krecone wlosy i byla tylko jedno uczesanie : rozpuszczone . ps. ja mam krecone i jak umyje wlosy i wyschna mi same to koncowki to : SIANO!!! (od prostownicy . ) . !!! kompletne siano normalnie.. xd . chcialabym sobie zrobic trwala prostujaca ale mama mi mowi ze przez to wypadaja wlosy xd . !!! jak mozna miec proste wlosy ????? spytalam sie kolezanki ona mowi - wyprostujesz i masz proste . a ona ma proste wlosy i ja do niej mowie ze proste wllosy mozna tak : zrobic warkocze , papiloty czy cos na mokre wlosy . lokowka zrobic . trwala i inne takie pierdolki ... a ona mowi ze krecone ladniejsze .. moze i ladniejsze ale zniszczone do ramion to chyba juz nie ... no i masz . znowu sie rozpisalam xddd . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1234567
i co z tego prostowania jak wyjdziecie na zewnatrz bedzie wilgoc i po fryzurze.zreszta po co wam proste? ja mam wlosy-druty,wy przynajmnije jak macie malo ale krecone ,przynajmniej wygladaja na puszyste.tyle dziewczyn ma proste!!!i co wszystkie bedziemy lazic w prostych wlosach?kretynstwo! powalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa.
marzę o prostych włosach! codziennie je prostuje. ale wystarczy, że mamy w-f w szkole i już się zakręcają. wychodzę na deszcz i zaraz mam afro! co można zrobić żeby mieć proste włosy? nie chcę ciągle prostować bo w końcu je zniszczę strasznie! nie są jeszcze zniszczone, ale wiem że nidługo będą! pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miley_Cyrus45
jhjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miley_Cyrus45
mi pomaga-prostownica z grzebieniem 2w1(dobra nie niszczy wlosów od 100-900zeta bardzo tania)i kosmetykiz firmy Nivea.Mi to pomaga!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.n.i.o.ł.e.k
Ja mam swój sposób an IDEALNIE proste włosy bez użycia prostownicy : nakładam na włosy odzywkę do spłukiwania wymieszaną z oliwką dla dzieci (omijam nasady) a potem ją spłukuje, Jak suszę włosy to od nasady po końce, czesząc podczas suszenia włosy cały czas grzebieniem :) koleżanki się nadziwić nie mogą , że mam tak idealnie proste włosy przez cały dzień ! nawet jak deszcz pada!nie wiem czy na wszystkie włosy to działa, ale ja już nie muszę używać prostownicy , a wcześniej prostowałam p[rzez 5 lat, codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja xD
Posiadam zmpoon przeciw wypadaniu włosów i odżywke z dove do łamliwych.Na umyte włosy daje pianke do włosów z nivea tą ze niby sie jakies witaminy uwalniają pod wpływem ciepła suszarki xPP i nawijam włosy na szczotce a potem sprysuje je tą nową mgielo z dove przeciw wykiej teperatóże i prostuje na końówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje drogie ;) też mam problem jak Wy. W poniedziałek byłam u fryzjera na farbowaniu i cięciu. Pani fryzjerka strasznie długo potem myła mi głowę, aż zdrętwiał mi kark ;P Ale chce powiedzieć, że użyła do mycia czegoś naprawdę super o zapachu brzoskwini po czym moje włosy były idealnie wygładzone, proste i miękkie jak nigdy ! Ja zawsze mam postrzępione końcówki, nie da się moich włosów ułożyć a po tym cudownym preparacie włosy były idealne. Niestety nie wiem co to było :( Polecacie różne rzeczy a ja napiszę czego nie polecam. Otóż nie polecam Straight & glossy balsam firmy taft (różowy). Jest to żel, który ma wyprostować włosy bez prostownicy... Niestety nie daje takiego efektu, poza tym jak to żel skleja włosy, obciąża je nawet przy użyciu niewielkiej ilości. A wyjście na słońce kończy się jego całkowitym zeschnięciem na głowie. Zaznaczone jest na opakowaniu, iż \"włosy nie przesuszają się\", tak bo ten preparat je wysusza :P Odradzam. Nie kierujcie się opakowaniem, bo teraz wiele firm stara się kolorem i kształtem przyciągnąć klienta. Lepiej wcześniej posłuchać co inni mają do powiedzenia o danym produkcie;) Teraz mam zamiar iść do sklepu i poszukać czegoś dla mnie aby zachować efekt jaki nadała moim włosom fryzjerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a g a . 3
ja myję włosy szamponem Tomotei jedwabiste i gładkie bambus i shea butter i dwoma odżywkami. jedna to Garnier Fructis odrzywka wzmacniająca nowość bez silikonu Volume Restructure Włosy cienkie, bez objętości, osłabione. a potem odrzywką prostującą nivea hair care Straight & easy. trzymam ją na włosach 15 minut a potem spłukuję. mi to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a g a . 3
i jeszcze potem czekam aż trochę same wyschną i suszę od góry i delikatnie czeszę grzebieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste włoski
Oczywiscie ze jest to mozliwe.Spróbujcie np. nałozyc na włosy balsam prostujacy Nivea.Fajnie wygladzi i wyprostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M A R T U S PP
Ja może nie mam takiego problemu.Moje włosy są powywijane we wszystkiego strony siataJa mam taki sposób myje włosy szamponem Garnier Fructis nutri-odbudowa.Potem spłukuje nakładam ozywke schauma proste i lsnaice włosy.Spłukuje po 2-3 min.Susze na grubej zwykłejsz szczotce.Gdy kłade sie spac łapie wlosy na jeden bok i krece je ze z tego wychodzi taki wałek.Kłade sie tak spać i rano są proste:P POWODZENIa laski;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M A R T U S PP
Wiecie co wam powiem???:P:P Wzielam lokówke i kilka kosmyków włosów na niaa:P Wyszly mi takie wspaniale falee:P Bardzo mi sie to podobaa;* Wyglada super;P:P Sprobuje sobie same:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie ryzykowała trwałego prostowania, odrosty wyglądają fatalnie, bo włosy przeciez odrastają kręcone, no i podobno niszczy włosy... ja używam serii z nivea do włosów prostych, S&E i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiglith
OJ DZIEWCZYNY WY PROSTUJECIE A JA MOGĘ SWOJE SPALIĆ I SIĘ NIE ZAKRĘCĄ IRONIA LOSU HA HA OŚWIADCZAM MOJE DROGIE ŻE DNI PROSTOWANIA MINEŁY PONIEWAŻ MODNE SĄ KRĘCONE .....NOŚCIE NA CODZIEŃ SWOJE PIĘKNE LOKI A OD ŚWIĘTA PROSTUJCIE /BĘDZIE ZDROWIEJ I CIEKAWIEJ PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaandziaaaaaaaaaaaaa
Witam..Ja mam ten sam problem.Moje włosy nie są kręcone ale falowane.Mam sposob,niestety niszczy on włosy,no ale efekt jest murowany no i nie trzeba kilka razy prostowac tego samego pasma,w moim przypadku wystarczy jedno pociągnięcie i jest super..:) Kupiłam sobie grzebyk z najmniejszymi przerwami jakie mogą być.Kiedy przejade prostownicą zaraz to rozczesuje i są piękne proste włosy.Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt przy suszeniu ich tez czesać takim małym grzebieniem i suszyć włosy z góry, w żadnym wypadku nie od dołu bo będą rozproszone;) a chyba zadna z was nie chce takiego efektu ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izu0
eviva czy ten zabieg jest az tak nieskuteczny? dlaczego trzeba obcinac wlosy i dlaczego nigdy wiecej sie na niego nie zdecydujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulax
ja kupiłam prostownice i po "wyprostowaniu" włosy byly nie wiele prostsze i bardzo się puszyły:( nie mam żadnej odżywki być może to dlatego, ale chcę mieć proste włosy!!:P jeśli ktoś wie coś na temat proszę pisać!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaa06
Też robiłam sobie trwałą prostującą. Mnie ona pomogła, ale włosy nie były tak proste, jak po prostownicy. Co więcej bardzo się osłabiły i ciągle puszyły. Szczerze? Nikomu nie polecam. Pomijając to, znalazłam inny sposób. Zamiast walczyć z lokami, zaplotę je sobie w warkoczyki-afrykanki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka..
a próbowałaś używać preparatów prostujących.. fakt nie dają one takiego efektu jak prostownica.. ale włosy się mniej puszą.. ale włosów keconych nie musisz codziennie prostować.. moja koleżanka naprzykłąd prostuje włosy 3-4 razy w tygodniu a ma looki.. na włosach lokowanych i grubych nie widać że włosy są tłuste czy brudne..!! spróbuj przestać myć codziennie włosy..!! Pozdrawiam..;) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4233540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia88123
hej dziewczyny! ja mialam bardzo zniszczone wlosy po prostowaniu i pasemkach, po prstu koszmar, na glowie jedna wielka szopa, wlosy suche a w dotyku byly jak papier scierny:/ postanowilam cos z ttym zrobic, uzywalam tyle szmaponow, odzwywek i nic!! dopiero seria pantene pro v i gliss kur odzywila moje wlosy!! polecam szczegolnie serie pantene pro v (szampon, odzwyka, maseczka, krem, odzywka bez splukiwania), dzieki temu moje wlosy nie sa jjz tak zniszczone i do tego sa ciut prosciejsze!! nie kladzcie sie spac z mokrymi wlosami, pozwolcie wlosom wyschnac ale nie suszcie ich bo to tez niszczy wlosy. Ja tak robie od jakis 3-4 miesiecy i jestem zadowolona, prostownicy nie uzywam juz dosyc dlugo a jesli prostuje to uzywam do tego jedwabiu. Prostownice oczywiscie polecam ceramiczne z funkcja jonizacji, sa drogie ale warto w je zainwestowac bo nie niszcza tak wlosow, wiem to po sobie! ja mamz natury wlosy falowane, kazdy w inna strone, na gorze sa ulizane a od polowy w dol fale:/ ale po tym pantene pro v i gliss kur nie ejst tak zle, glowe myje w miare wczesnie zeby zdarzyli wlosy wyschnac i klade sie spac z suchymi wlosami, rano wstaje i nie mam szopy i nie sa tak pokrecone :) aaa i jeszcze jedno... ja na drugi dzien po umyciu glowy nie czesze sie w ogole, wlsoy same mi sie ukladaja:) aaa i polecam jeszcze tableteki HA-PANTOTEN, ktore sa dostepne w aptece, dzialaja na wlosy,. skore i paznokcie, efekty sa widoczne!! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaa
od jakiegoś czasu nie mam prostownicy. codziennie myję włosy szamponem i odżywką prostującą. zauważyłam że po kilku myciach włosy stają się coraz bardziej proste. teraz odżywka mi się skończyła i myję zwykłym szamponem a mimo to włosy sąsporo prostrze od naturalnych. bardzo mi to pomogło i jestem zadowolona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuccck
hmm prostuje już włosy od około 2 lat ! i szczerze mam tego dość . ale nie umiem z takimi włosami podkrecanymi normalnie zyc xd mam juz tak zniszczone włosy ze to masakara. wypadają mi, koncowki rozdwojone , suche ... beznadziejne są .. Tak zaluje ze zaczelam uzywać tej prostownicy ;| Zdarza mi sie nawet prostowac 2 razy dziennie ... Odrzywka z nivea goofnoo pomaga ... i uzywam teraz takiego z got2be do pryskania i nie ukrywam jest lepiej bo wlosy sie dluzej trzymaja proste. ale dalej jest bardzo źle . potrzabuje rady! heeeelp co moge zrobic zeby włosy były proste bez prostowania ? przeczytałam wszytskie wiadomosci z tego tematu, ale juz sie pogubiłam i nie wiem co naprawde jest dobre .. potrzebuje czegoś przetestowanego ... i najbardziej mnie wkurza to ze grzywka niewyprostowana mi sie dziwnie uklada bo ogolnie z wlosami moge sobie poradzic ... heeeeeeelp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu*
Hmm.. no cóż ja prostuje włosy prostownicą tylko że myje 2 razy w tygodniu i na drugi dzień po umyciu prostuje na razie nie mam aż tak zniszczonych ale nie wiem jak to będzie moje kręcone mi nie przeszkadzają aż tak bardzo, bo misie układają tylko czasami ... mój typ włosów to: po rozczesaniu falowane gęste i puszące się bez rozczesania loczki gęste i też się puszą a i to nie prawda że jak nie stopniujecie czy nie cieniujecie włosów to będą proste a jak macie mocno wycieniowane z tyłu i grzywkę to po pierwsze macie mniej włosów i fajnie się układają a po 2 wystarczy wilgotna grzywkę spiąć wsuwkami tak żeby przylegała i jak wyschnie odpinacie i wła la prosta (radze przećwiczyć) pozdro;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola2
sesul 9ile kosztuje to loreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola2
agaaaaaa.jaka odzywka i za ile..powedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggg DD
no wiec tak... ja tez mam krecone wlosy i tez chce zeby byly proste.. moja matka nie chce mi kupic prostowcnicy bo wie co ona z wlosami rob.. i ja kupilam sobie szampon prostujacy odzywke i jeszcze takie jakby krem .. mozna je dostac w roznych firmach . ; PP nie sa idealnie proste ale ladnie wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×