Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boinka4444

IDEALNIE PROSTE WŁOSY BEZ PROSTOWNICY???

Polecane posty

Gość Kręciołeek ^^
Siema, też mam kręcone włosy i trochę sianowate... próbowałam wieelu kombinacji ale nic nie da Wam takiego efektu jak prostownica, niestety. Mi bardzo pomógł szampon i odżywka firmy Nivea z tej serii 'proste włosy, bez prostowania' . Można kupić w każdej drogerii czy innym sklepie, po umyciu nakładam jeszcze jedwab. Ale nawet sama odżywka daje Mi co najmniej duże efekty. Pozdrawiam :) Kręciołeek ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna lesniak
Witam. Mam kręcone włosy, ale mam sposób, aby końcuwki byly falowane, a reszta prosta i, żeby się nie puszyły. Myjesz włosy, potem odżywka z tej samej firmy, którą sie spłukuje. Potem wysusz je ręcznikiem, ale tylko tak, aby nie ciekła woda, a były mokre. Potem psikasz je radikalem i wcierasz radikal takii w płynie, nje do psikania. Potem psikam płynem do roszczesania i drugim płynem do prostowania. I roszczesuje grubą szczotką. Nakladam odżywke i jeszcze raz rozczesuje. Robię kitke na karku i związuje gumką na końcu kitki. Grzywkę spinam wsuwką kolo ucha. Czekam, aż wyschną, a potem je rozpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WŁOSY PROSTE :)
DZIEWCZYNY !!! Mam świetny sposób na proste włosy bez użycia prostownicy. Ja mam włosy kręcone, ładnie mi w niech ALE... ale gdy chcę je rozpuścić wyglądają jak 100 kupek siana. Mam prostownicę, która TROCHĘ pomaga, ale coś pomaga. Z firmy Schwarzkopf jest różowo-żółty, ^^dłuższy^^ z pompką krem-żel do włosów prostych bez użycia prostownicy. Mam go, jest jak dla mnie świetny. 2 sposób to : do kubka wyciśnij 0,5kg cytryn ( bez pestek i miąszu ) { jak w am się nie zmieści to do miski } :) , dalej gdy będziesz się kąpać nałóż to na włosy ( ZANIM NALEJESZ TO NA WŁOSY DODAJ DO TEGO Z 5 LISTKÓW MIĘTY, JEŚLI N\IE MASZ NIE MUSISZ DODAWAĆ ;) ) Pozostaw na włosach max 10-11 min. Spłucz LETNIĄ WODĄ. Nie dość że Twoje włosy będą ślicznie pachnieć to jeszcze Ci się przeprostują :) Życzę powodzenia . Wika :) :) :) polecam ! :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam taki problem jak wy dziewczyny ! ale mam genialny sposób który pomaga wcześniej z moich włosów były fale a jeśli prostowałam je prostownicą i się niszczyły. DLATEGO ! mam genialny sposób aby temu ulec do swojego szamponu do włosów wciśnijcie cytrynę ale tak aby nie było pestek jak już wlejecie wtrząśnijcie szamponem aby sok się wymieszał a jak będziecie myły włosy to po prostu go urzyjcię . ale jeśli mi nie wierzycie to jak chcecię na spróbowanie, kupcię w rosmanie małe szamponiki ale tam musicie wcisnąć mniej cytryny POWODZENIA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długonoga69
Są specjalne szampony prostujące i odżywki z firmy nivea. Kup też jedwab do włosów i ceramiczną szczotkę prostującą. U mnie to sie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaoss
U mnie szampon się nie sprawdził, dopiero jak kupiłam sobie prostownicę z funkcją pary to prostowanie stało się łatwiejsze i szybsze. Już za jednym pociągnięciem włosy stają się proste i nie elektryzują się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikta xd
Witam....może nie mam kręconych włosów, lecz bardziej falowane. Ja przed spaniem czeszę się w dwa kucyki, a następnie od góry do dołu związuje je gumeczkami w odległości około 3 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika0409
Ja też mam taki problem i proszę bez komentarzy jak na przykład:"Ooooo kolejna!...a po ch*j ci proste włosy przecież kręcone to są śliczne !" Bo u kręconych jest taki problem że co chwilę się plączą i wyglądają ciągle jak siano na głowie tylko 2 min po rozczesaniu wyglądają slicznie i zadbane ja na przykład dbam bardzo o włosy i to też nie pomaga normalnie wyglądają jakbym dopiero wstała i jak się wstaje to ma się kołtuny nawet jak się rozczesywało przed słabiej to nie ma znaczenia ! I moi rodzice i babcia chcą żebym sobie ścieła do szyi ale wtedy z moim sianem będę wyglądała jak lew...PROSZE POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz takie włosy to keratyna amazon keratin pomoże, ale tylko winogronowa. Efekt prostych włosów murowany i utrzyma się do 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim sposobem na idealnie proste włosy jest keratynowe prostowanie włosów w studio stylizacji katarzyna pielka poznań cieszę się ogromnie , że zdecydowałam się na ten zabieg dzięki temu nie muszę prostować ręcznie włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak idealnie proste włosy, to tylko dzięki keratynowemu prostowaniu w Hr Studio Zambrów byłam zachwycona efektem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie doskonale zadziałały produkty ze sklepu pieknewlosyonline.pl wg mnie jakość naprawdę super, po użyciu produktów do prostowania włosów, włosy naprawdę dały sie poskromic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość common

Ja mam nie tyle kręcone włosy, co strasznie puszące się. Prostownica faktycznie bardzo mi je wysuszała, ale kupiłam sobie niedawno lokówko-suszarkę z babyliss exclusive. Nadaje się do robienia loków, fal, suszenia włosów, ale też bardzo łatwo nią wygładzić i lekko wyprostować włosy. Daje podobny efekt, co suszenie włosów na szczotce u fryzjera, ale jest łatwiejsze, bo rąk nie brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×