Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boinka4444

IDEALNIE PROSTE WŁOSY BEZ PROSTOWNICY???

Polecane posty

Gość gwiazdooo .
Siemaaa. ;D no ja też mam taki problem . ;P Ale dziewczyny : Jesli macie postopniowane włosy wtedy ona zaczynajaą się krecic . Dobrze to wiem bo to juz przerabialam xd . Jesli macie prosto sciete wlosy bez zadnych pazurkow i nie sa postopniowane wtedy bd proste. Ale gdy tak mialam wydawalo sie zwykle sciecie wiec chcialam jakos inaczej postopniowalam mocno wlosy i przyrzadzilam tera musze prstowac caly czas bo mi sie zle ukladaja. No wiec doradzam : ` można uzywac odżywke Gliss Kur ale taka spryskiwaną bez spłukiwania cos tam .. włosy jak jedwab . wtedy mozecie spryskac na wilgotne lub suche wlosy tylko nie za mocno bo bd tłuste ! . Dzieki temu wlosy lepiej sie ukladaja i sa gladkie . Ale jesli spryskamy wlosy ta odzywka mozemy prostowac bo wlosy po niej AŻ TAK SIE NIE NISZCZA . [okolo 12 zl] ` nastepna rzecz mozna uzywac samego jedwabiu do wlosow BIOSILK lub NATURA SILK ja mam akurat ten drugi kropelke jedwabiu wmacowac w rece i potem wmasowac we wlosy tylko tez nie duzo bo bd tłuste ! . ta mała buteleczka starczyła mi na ponad pół roku na serio wwarto miec ja w swojej półce, ;) po niej tez wlosy AZ TAK SIE NIE NISZCZA [około 5-7 zł] ` jesli suszycie wlosy suszarka to nie pytajcie czemu sa puszyste i tez sie niszcza. suszarka tez je niszczy . Spróbujcie szamponu Nivea bez prostowniy jest do tego odzywka i balsam . Jesli nalozycie balsam to potem musicie wysuszyc wlosy i bd MOZE proste bo jesli nie wysuszycie nie bedzie danego efektu . Ale nie obiecuje zse to pomoze bo np. na moich wlosach sie nie sprawdzilo [szampon okolo 10 zl. ozdywka okolo 8 balsam okolo 13] ` ponoc dobra jest tez odzywka MATRIX ale jest dosc dorga 30 zeta . nie uzywalalm jej tylko fryzjerka mowila ze po niej wlosy sie az tak nie niszcza. ` a moze jednak tak sprobować pokrecic włosy ale dokladnie co ? . Bo zamiats prostowac mozecie odzywić włosy, pokrecic je ladnie, a tera loki sa trendy ;) tako : znam taki sposob na krecone wlosy .. po umycie wlosow zrobic maseczke z: - 2 zóltka - 1 duza lyzka oliwy z oliwek zmieszac dokladnie i potem naniesc na mokre wlosy tylko tez nie za duzo . NIE SPLUKIWAĆ zostawic na godzine tak pisalo ale ja trzymalalm 30 min. zawinac w recznik . i poczkeac po czasie splukać DOKŁADNIE !!!! . i niech same sie susza. ;]] . włosy nabiorą połysku, bda gładsze, wogle sie nie zniszcza, bdą fale jezeli wszytsko dobrze zrobisz Nooom . to tako ;) Duzo tego ale moze warto przeczytać .xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwonia9
musze przyznac ze jak fryzjerka suszy mi wlosy na tej duzej okraglej szczotce to sa idealnie proste, ale nie wygladaja jak u zmoklej kury, wygladaja lepiej niz jak ja sobie postuje prostownica.:P niestety kiedy proboje to powtorzyc w domu, zaraz mi sie zawijają gdzies na boki, ale fakt ze nie dysponuję taka wielką szczotą ani suszarą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamuś
Hey ja mam na imię Kamila. Tez mam loczki, ale używam prostownicy, niestety nie znasz zadnych innych sposobów jak prostownica. ale możesz iść do fryzjera i on moze ci zrobic proste wlosy na ok. trzy miesiące, ale to jest podobno bardzo drogie. A i takie odżywki prostujące wprawdzie nic nie dają, lub szmpon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamuś
A ty STYLISTKA24 masz loczki, czy ci tylko falują włosy? bo ja mam loczki i nie wiem czy będe miala proste po tej odżywce, ale zawsze moge spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pai
tak idealnie proste włosy bez protownicy jest to mozliwe... ja mam tak okropnie kręcone włosy i jestem anty fanką prostownicy.. ale zaczełam robic wszystko aby moje włosy były proste... potrzebne rzeczy to: suszarka najzwyklejsza grzebien i fuid prostujący joanna efect net ( 7 zł ) 1, umyj włosy i natrzyj fluidem dokłądnie 2, przez 10 minut ciągnij ciągnij włosy ( bierzez włosy i ciśgniesz w duł nie za mocno ) 3, uczesz je grzebieniem o gęstym rozkładzie tych patyczków czy cos 4, teraz suszarka... i grzebien... włosy biez na pasma, jedo pasmo o szerokosci grzebienia, u nasady wez włosy na grzebien [tak jakbys chciała je czesac ] i teraz tak jak w jedej ręce masz grzebien na włosach a w drugiej masz suszarke to teraz jedziesz grzebieniem po włosach na duł a suszarke masz w drugiej ręce i jediesz w duł równo z grzebieniem i tą stroną grze wylatuje powietrze z suszarki trzymasz na tej samej lini co grzebien,,, powtarzasz do uzyskania porządanego efektu. moje gg 750138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelyn1494
Nie używajcie Nivea Straight&Easy, efekt podobno idealnie proste bez prostownicy. Aha akurat, przetestowałam i jest tak samo jak po normalnym szamponie. Tak sama jest z fioletowym Sunsilkiem, owszem włosy są gładsze, lepiej się rozczesują i są miękkie, ale prostują sie tylko troszeczkę. Na moje włosy nawet prostownica nie działa, więc sama już nie wiem czego spróbować. Może tego trwałego prostowania? Chociaż nie wiem, szkoda mi włosów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubaaa
Znam taką rade dla lekko kręconych włosów moze nie jest ona wspaniała. Polecam odżywke i szampon NIVEA . taka różowa z pomarańczową nakleją `włosy proste bez prostownicy`. i keidy umyjecie głowe w szamponie użyjecie odżywki . to po 10 min wsiąkania włosów w ręcznik xD wyciągnijcie suszare. -.- ''(niszczy troszku włosy ale cóż.) i keidy będziecie suszyć nie róbcie tego szczotką czy grzebieniem ale palcami. wtedy włosy będą prostsze i ładniejesze bynajmniej ja tak robie i są proste. ;D polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakka
Popieram, robiłam tak samo. Przedmówczyni chodzi o kontrowersyjną Straight & Easy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomiŚŚka xD
Heyka xD Mam taki sam problem. Sądzę, że najlepszym rozwiązaniem jest jednak prostowanie. Używałam szczotki, ale to jednaknie to samo, co prostownica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaaaa
Ja prostuje włosy już od ponad roku.Mam kródko ściete tak jak rihanna no i próbowałam już wszystkiego i nic........a co do tego szamponu to po nim mnie głowa swędzi,nie są proste,szybko się przetłuszczają i jest łupież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blalalalal
Wreszcie mam...spróbujcie czesać włosy jaszcze jak są mokre grzebieniem zamoczonym w wrzącej wodzie....musi być ona koniecznie wrząca...Nie ma takich efektów jak prostownicą ale jak komuś naprawdę się kręcą to jakiś efekt jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmba
wiecie jak ja przeczytałam te wasze wszystkie wypowiedzi to sorry i bez urazy ale są do chrzanu:/..najlepszy sposób moim zdaniem i który w moim przypadku działa w 100% to taki: ....nie trzeba robić za wiele a efekt pożądany jest osiągnięty.Jedyne co jest potrzebne to...odżywka i szampon proste i gładkie..choć tak szczerze po małym eksperymencie da radę nawet bez tych specyfików;)...myjemy włoski(nakładamy odżywkę,według uznania)..potem wycieramy ręczniczkiem tak by było dobrze wilgotne..i bierzemy suszarkę z wymiennymi końcówkami..w tym przypadku nasadę prostująca...rozczesujemy włosy..włączamy suszarkę i pasmo po paśmie suszymy(szybkość powietrza w suszarce na 3)....po 5 min.włosy są prościutki:)..ja jestem bardzo zadowolona ...NAPRAWDę POLECAM...(tak nawiasem suszarka taka kosztuję ok.35zł..ale opłaca się...napomnę tylko że moje włosy naprawdę są mega nie sforne ale po tym zabiegu jestem happy)...pozdro..xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awus16
Jak nie chcecie bardzo niszczyć włosów to do prostowania polecam olejek termo-wygładzający reflexium z linii liss ultime l'oreal professionnel. Działa cuda: włosy prostują sie szybciej, są gładkie, dłużej się trzymają i zniszczenia są minimalne. Zawiera olejki z pestek moreli i awokado które działają na włosy nawilżająco. Z tym że w składzie ma silikony, ale jak ktoś nie używa łagodnych szamponów to inne sobie radzą ze zmyciem. Ja używam tego olejku i jestem mega zadowolony, a używałem wszystkich drogeryjnych specyfików i kilku profesjonalnych. Kosztuje ok 60 zł w salonie lub ok 35 na allegro. Butelka ma tylko 50ml ale mega wydajna. A co do trwałej prostującej to na bardzo kręconych włosach zazwyczaj nie daje efektu jak od prostownicy. Najlepiej jednak daje sobie rade trwała prostująca z farouka na bazie jedwabiu, bo zazwyczaj włosy są super proste. Poza tym jest łagodna i nadaje się do włosów rozjaśnianych. A kosmetyki prostujące nivea radze omijać z daleka bo są chyba najgorsze ze wszystkich które próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaoru
ja nie mam kręconych włosów,ale garbowane. nie używam już prostownicy bo po prostu szkoda mi włosów. kupiłam ostatnio szampon prostujący z NIVEI .Do tego odżywkę.z tej lini można także kupić balsam do włosów.sam szapmpon daje małe efekty ale z odżywką są znacznie większe.jednak nie mam idealnie prostych włosów.jeżeli ktoś ma średniej długości lub którkie może zaraz po wysuszeniu zwykłą suszarką założyć na głowę czapkę na jakiś czas.jednak wtedy włosy mogą być po zdjęciu czapki bardzo ulizane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, na moje włosy szampon i odżywka z nivea nie działa ;( jedynie prostownica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 122345
prostuje sobie włosy codzinnie i co ?? zniszcone!! i to jak !!!ale uzywam szamponu szauma straight & glossy( fioletowego) i taki płyn na zniszczone końcówki(troche tłusty) ale to pomaga!! ale czekam na długie włosy może beda się lepiej układac i ni bede musiła sobie codzinnie prostować!!jak ktos ma lepszy pomysł na prote włosy bez prostownicy to piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam kilka lat temu prostowanie trwale w salonie Jean Louis David w Warszawie na Jerozolimskich. Mialam wtedy naturalne wlosy - nie farbowane. Za pierwszym razem bylo super - szczegolnie po tygodniu. Z tym, ze warto po zabiegu podciac koncowki wlosow . tak ze 2-3 cm. Efekt utrzymal sie przez 5 miesiecy, a nawet ciut dluzej. Potem poszlam jescze raz i wlosy byly baaaardzo zniszczone. Tak, ze zdecydowalam sie na ich obciecie, a i tak wypadaly garsciami. Na pewno wiecej nie zdecyduje sie nigdy na ten zabieg. Teraz jak chce wyprostowac, to po prostu na grubej szczotce wyciagam wlosy. I juz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justtty
Hejka czytałam jedną z wypowiedzi i czy odżywka z loreal paris do włosów farbowanych(czerwona) działa?? P.S ja nie mam włosów farbowanych a moje włosy są falowane, na końcówkach podkręcone i strrrrrrrrrrrrrrrrrasznie się puszą!!! Czekam na odpowiedż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam szampon i odzywke Nivea \'efekt bez prostownicy\' plus do tego suszarka i duza okragla szczotka. Przynajmniej moje wlosy na to reaguja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugiiibuggii
A nie mozesz sobie autorko po prostu zakupic zestaw kosmetykow do wlosów kreconych i sobie je jakos ladnie ukladac? a raz na jakis czas wyprostowac? W konuc pozaluejsz ze uzywalas nagminnie prostownicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam naturalnie tak proste ze ani jeden mi sie nie zakreci ;( wszyscy mi zazdroszcza a ja bym chciała takie troszke falowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustYśśLokoMeNkkaaa
Siemkaa :) Ja to mam dopiero problem... Tak jak Wy - mam bardzo, bardzo kręcone włosy (moje przezwisko - Pani Loczek). Nawet jeśli próbuję tych rad co podałyście wcześniej i tak nic nie pomaga. Jeszcze do tej pory prostowałam włosy prostownicą - ale jak na złość przed zrobieniem mojej wymarzonej fryzury - spaliła się :( ... Nawet specjalne odżywki i szampony mi nie pomagają, bo jak moje włosy spotkają się z wodą lub wilgocią - robią się takie jak bym je wyjeła spod lokówki ;( Jestem strasznie zła, bo wyglądam tak sobie w kręciołkach, zaś w prostych mi do twarzy... Jedyna rzecz która mnie raduje to to że mam zestaw 9 końcówek do lokówki - niektóre są naprawde beznadziejne i jak się je używa - dają odowrotny efekt, czyli włosy się prosują ... :O xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliweczka.
Ja tez mam baaaaaaardzo niesforne włosy. Strasznie puszą i są pokręcone , tylko że każdy sterczy w inną stronę. Są beznadziejne ! ale ostatnio kupiłam taki szampon i odżywkę "Nivea straight & easy" jakna moje włosy działa słabo, ale mały efekt jest widoczny. Podobno balsam działa dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iks.dEe xD
heii.! Ja mam strasznie kręcone włosy . Po: 1. Kiedy myje włosy tymi Nivea prostującymi mam po nich na drugi dzie tłuste włosy x_x. 2.Prostownica mi nie pomagabo kiedy wyjde to mi sie robią loczki! A nieraz to nawet pół lakieru do włosów zuzywam.! xD 3.Po myciu włosów szamponem Palmolive (pomarańczowym) mam super włosy i juz nie takie kręcone jak przedtem.! 4.Niektórzy zadają tu dziwne pytania :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalalal
Iks. ede. mi też się przetłuszczają włosy po tych różnych "specyfikach" Ja używam sprayu Matrix do prostowania włosów - po dłuższym czasie stosowania - włosy są bardzo przetłuszczające się ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość óóóóóóóóóóóóóó
A lakier utrwalający pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chemicznie sobie wyprostuj kosztuje ok 70 zł pierwszy raz wystarcza na 3 miesiące potem idziesz drugi raz i potem to już na ok 2 lat, więc się opłaca.. a efekt naprawde fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość óóóó
chemicznie nie da rady tak powiedzieli w salonie bo to afro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×