Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boinka4444

IDEALNIE PROSTE WŁOSY BEZ PROSTOWNICY???

Polecane posty

Gość Gwiazdeczka1990
Cześć dziewczyny. Widzę, że od jakiegoś czasu już tutaj nie piszecie, ale mam zamiar się wypowiedzieć. Ja mam z natury proste włosy. Kidy była moda na prostowanie, to oczywiście chodziłam dumna z tego, że nawet nie posiadam prostownicy. Jednak doszłam do wniosku, że proste włosy nie są takie super. Tak szczerze, to wolałabym mieć kręcone lub falowane. Wydaje mi sie, że jakkolwiek są ułożone, to i tak wyglądają ładnie. A proste włosy trzeba non stop czesać i są takie klapnięte. Na szczęście mam gęste włosy i jak klapną to nie jest źle...Ale wolałabym chociaż falowane. Nie podkręcam jednak włosów, bo u mnie z tym za dużo roboty, gdyż loki czy fale szybko mi się rozprostowują, a nie chcę niszczyć włosów środkami chemicznymi, lakierami, itp. Tak więc, Drogie Panie, cieszcie się swoimi loczkami i falami. Jednak jeśli wolicie proste włosy, to wasz wybór. Nie pozostaje mi w takim razie nic innego jak tylko życzyć powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalonapaulaxd
Dziewczyyny pomóżciee ! Prostowałam włosy prawie rok i mam je straszne spalone ... mama po wizycie u fryzjera zabrała mi prostownicee koszmar normalnie. Włosy mam średniej długości . Jak je wyprostowac bez prostownicy oczywiscie ? Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka 11
dziewczyno każde preperaty niszczą czy prostownica czy suszarka nie niszcz loki mają też swój urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Szczotka
Ja prostuje włosy grubą szczotką i to działa ale nie tak bardzo jak prostownica tylko są prostrze . Prostownica o wiele bardziej niszczy włosy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa ;)
ja tam lubię dziewczyny z kręconymi włosami(z prostymi też) jak mam dłuższe włosy to też mi się zakręcają-nie lubię tego...-teraz sobie podciąłem, teraz chyba na boba przerobię...potem jak bd dłuższe to chyba sobie troszkę przefarbuję.....ale nie mam za bardzo pomysłu żeby dobrze wyglądały... jak by co to moje gg: 13077885 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaal
kręcone włosy są fajne i w modzie. nie warto sobie niszczyć , prostując. ja coś o tym wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudii
ja mam ładne proste włosy żeby takie miec trzeba kupic grubą szczotkę ja kupiłam w rossmanie po 10zł musisz nią sie uczesac a potem leciutko namoczyc wodą. ja tak robiłam wyszły i poprostu bomba i teraz sie ciesze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justta09876576
Tak , ja również prostowałam włosy, ale na szczęście dzięki mojej mamie udało mi się przestac na czas i włosy aż tak mi się nie zniszczyły... Zastosowałam się do rady "susel" i już od pewnego czasu używam czerwonej odżywki loreal elseve color vive , naprawdę pomaga bo mam idealnie proste włosy które się nie niszczą!!!:) GORĄCO POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusieczkowaa
Mam pytanie co do twałej prostującej, czy można ją zrobić gdy ma się włosy pofarbowane farbą do 27 myś a jest jużgrubo po tym tyle że farba dalej się trzyma? Poproszę o odpowiedzi i dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś xD
po prostu kup sobie piankę do włosów i wetrzyj ją a potem rozczesz grzebieniem i wysusz trochę na pewno podziała POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endii
mi by też przydały się pomocne kosmetyki......używam szmponu GLISS KUR i odżywki z tej seri + żel wygładzający z joanny + prostownica!!! a wiecie jak moje włosy wyglądają jak po godzinie wracam do domu?? jakbym ich nigdy nie prostowała..... nie mam loków tylko takie lekkie fale okropnie się puszą:( frabuje już lata więc moge zamoniec o trwałym prostowaniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolkaaa
Mam taki sam problem jak inni. Nie posiadam kręconych włosów, ale lekko faliste...Po rozczesaniu mam okropnie puszyste, ale potem normalne...Prostowałam włosy prze 1 miesiąc. Strasznie mi się przetłuszczały i zrezygnowałam z tego. Potem zaczęłam sobie suszyć na szczotkę. Po tym także mi się końcówki zawijały przy grzywce!!!! TO JEST OKROPNE !!! ;( Zazdroszczę tym, którzy mają proste włosy...Moim zdaniem w ogóle nie opłaca się prostować włosów. Niszczą się tylko i przetłuszczają. Te wszystkie odżywki, szampony--strata kasy!!!!!!!! Chyba wszyscy musimy się pogodzić z tym co mamy..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taki problem ale prostownica aż tak mi nie niszczyła włosów bo stosowałam odżywkę Loreal niestety kilka dni temu prostownica mi się zepsuła i teraz muszę szukać jakiś innych rozwiązań żeby mieć proste włosy. Do tego jeszcze moje włosy są strasznie uciążliwe i nie chcą sie układac dopiero pod wpływem prostownicy robiły się proste ale to i tak nie do końca i nie wiem co mam teraz robić. POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trauuulaaaaa
siem... zamówcie u kosmetyczju taki czarny rozpylacz na włosy jkieś 40 złl ale bardzo dobry przed prostowaniem nałuż na włosy (rozpyl) potem rozczesz , poczekaj 5 min a potem prostuj . efekt doskonały i masz nie zniszczone włosy :))) OPIS WYGLĄDU PŁYNU ROZPYLAJĄCEGO : czarny , z firmy SYOSS (sajos) koszt (30,40 ) złostych bardzo dobry to nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dootaaa
Też mam ten problem.i robię ta: Miska wody, 30 mililitrów wody przegotowanej, 45 dag mąki ziemniaczanej mieszam to wszystko nakładam na włosy wmasuje to w nie. I ma się proste włosy. Trzeba to robić parę razy w ciągu miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Pierwszy raz czytam o takiej "maseczce" do włosów. Może kiedyś spróbuję. Ja ostatnio dowiedziałam się o keratynowym prostowaniu włosów. Z tego co się orientuję to takie zabieg stosują w tym warszawskim salonie berendowicz&kublin. Ponoć efekt utrzymuje się na okres ok. 4 miesięcy, a włosy dzięki keratynie są dodatkowo odżywione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa@@@
ja śpie w czapce i to pomoga , ale nie sa idealnie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam zabieg
prostowania i odżywiania włosów keratyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerinee
Moje włosy są lekko kręcone , ale do mojej fryzury emo powinny być proste.Nie wiem co mam zrobić,żeby były proste jak druty.Jakich mam używać szamponów,odżywek i maseczek? Prosze pomóżcie! Ja zawsze włosy myję na wieczór, a rano jak wstaję mam loki :( Jak na 1 stronie pisaliście , że szczotka pomoże , ale mi właśnie nie! ...Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerinee
....używam codziennie prostownicy do szkoły , tylko że nie chcę zniszczyć włosów ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mademosielle
Witajcie, zdradze Wam moj sekret na proste wlosy,ktorych nie musze prostowac,bo sa proste, uzywam szamponu Radical zilowego, odzywka raz na tydzien VAX pomaranczowa,bo mam blond wlosy naturalne i krem do prostowania Loreal czarny z serii Techni art,w zarnej tubie,jest rewelacyjny,nakladac trzeba od nasady po konce,tylko nie za duzo,zeby nie byly za tłuste ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 1222:P
Idealny sposób na proste włosy :) zdradzę wam go no cóź ;p kupcie sobie szampon Frriz - Ease włosy proste do kupienia w salonach fryzjerskich ;) i odżywka ;) oraz płyn got 2b w drogeriach bez prostowania bez suszarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porstowalam wlosy rok temu w czerwcu i efekt jest zadowalajacy. Do tej pory wlosy sa proste, jednak musze je suszyc suszarka i juz w tej chwili przejchac prostownica, jednak przez praktycznie 9 miesiecy nie uzywalam prostownicy. Za zabieg trwalego prostowania, az do odrosniecia wlosow zaplacilam 550zł i naprawde sie opacalo. Planuje powtorzyc zabieg za miesiac. A to czy wlosy sa zniszczone zalezy jedynie od nas samych, od tego czy je odpowiednio nawilzamy, bo sam zabieg ich nie niszczy, jednak przy suszeniu wlosow trzeba dbac o nawilzenie wlosa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abadziababenc
ja też mialam prostowane wlosy keratyną, jestem zadowolona, na pewno zabieg powtorzę, polecam, tylko uważajcie na pdróbki! (koszt ok 600 zl więc jak coś dużo taniej to uważajcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falowany_wlosek
Spróbuj zrobić sobie trwałe prostowanie. Ja robiłam w Denique i jestem zadowolona z efektów, bo wreszcie uwolniłam się od swoich rozczachranych fal :) Najpierw poradź się fryzjera czy Twoje włosy nadają się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszczu
Ja też próbowałam wszystkiego i nic.Mam wlose ani kręcone ani proste,jednak bardzo gęste .I w końcu znalazłam idealny sposób. 1>Myję włosy szamponem(joanna apteczka babuni włosy suche i zniszczone) 2.Nakładam odżywkę też z joanny. 3.Rozczesuję włosy grzebieniem z grubymi przerwami 4 Pochylam głowę i daję wszystkie włosy do przodu 5Rozczesuję włosy grzebieniem bardzo gęstym 6.Suszę suszarką z głową pochyloną do przodu,kieruję strumień od góry w dół Włosy są proste nie tak jak po użyciu prostownicy , ale jednak.Polecam również wcierać serum do włosów zniszczonych joanny. Mam nadzieję że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisana
Mam ten sam problem co prawie wszystkie dziewczyny. Moje naturalne włosy to lekko krecone. zwlaszcza koncowki sa bardzo pokrecone a gora prosta. przeczytalam wszystkie wypowiedzi i nie wiem co zrobic. moja przyjaciolka ma proste wlosy i bardzo jej zazdroszcze. bardziej pasuja mi proste wlosy ale gdy wyprostuje i ide do szkoly to one od wilgoci sie kreca i siara z takimi chodzic.w szkole zawsze musze je zwiazywac bo sa brzydkie. marze o tym by miec proste wlosy wiec pomozcie mi,prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostowniceee
Bez prostownicy to tylko na okrągłej szczotce...ale gorzej, gdy włosy są pocieniowane - wtedy trudniej się układa. Ja mam szczotkę średnicy 92mm marki Olivia Garden - płaciłam ok 140-160zł, ale warto. Włosy nie plączą się i idealnie są rozczesane i wyprostowane. Lata używałam prostownicy i włosy mam tragiczne...długich chyba nigdy już nie będę mieć, a moje "loki" są okropne. I nie jest tak, że jedna prostownica niszczy a druga nie...Nie patrzcie też na ceny, moją kupowałam w profesjonalnym sklepie fryzjerskim za 300zł włoskiej marki Gama...i co? i niszczy. Nie wolno używać częściej, niż 1/2 razy w tygodniu. I przede wszystkim maseczki i odżywki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kręciołeek ^^
Siema, też mam kręcone włosy i trochę sianowate... próbowałam wieelu kombinacji ale nic nie da Wam takiego efektu jak prostownica, niestety. Mi bardzo pomógł szampon i odżywka firmy Nivea z tej serii 'proste włosy, bez prostowania' . Można kupić w każdej drogerii czy innym sklepie, po umyciu nakładam jeszcze jedwab. Ale nawet sama odżywka daje Mi co najmniej duże efekty. Pozdrawiam :) Kręciołeek ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×