Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szybkiepytanie...

Sandomierz - miał ktoś tam ślub/wesele?

Polecane posty

Gość gość
Witam. Planujemy wesele w rezydencji, jednak z uwagi na ilość osób musimy zorganizować je w malej sali. Wszystko okej, chociaż ta nowa sala jest fajniejsza, ale jedna rzecz bardzo mnie zastanawia. A mianowicie sala do tańczenia. Nie jest aż tak mała- na 100 gości akurat, ale te filary... Zajmują masę miejsca i boję się, że mogą być przeszkodą w zabawie. Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? Najlepiej ktoś kto miał wesele w tej sali lub na takim był. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tam ślub. Goście zatrzymali się w rezydencji Bakamus, bo większość była z Warszawy. Świetnie się bawiliśmy i niesłychanie miło będę wspominała najważniejszy dzień w moim życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi o rezydencję sandomierską;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłem  widziałem
Byłem na weselu w rezydencji sandomierskiej w październiku 2014. Co do obsługi, wystroju i samej sali nie można mieć zastrzeżeń ale nie ma też co piać z zachwytu - nie pierwsze wesele na którym byłem. Wynająłem też pokój i w tym przypadku pragnę wszystkich przestrzec aby nie popełnili podobnego błędu - swoją drogą jeśli przeczyta mój wpis właściciel to mam nadzieję ( z pożytkiem dla swoich gości i siebie) wyciągnie z tego wpisu odpowiednie wnioski na przyszłość. Ogrzewanie, zapewne z oszczędności włączono jak sądzę krótko przed samą imprezą ponieważ, o ile na samej sali bankietowej, po spożyciu kilku głębszych i kilku podrygach na parkiecie, temperatura była w sam raz o tyle w pokoju nie dało się wytrzymać - niestety przemarznięte mury nie zdążyły się "wygrzać". Co do czystości w łazience i samym pokoju nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń i to całe szczęście ponieważ po rozebraniu się garnitur musiał wylądować na podłodze gdyż ani krzesła ani jakiejkolwiek szafki ani nawet gwoździa w ścianie - ŻENADA, niedopatrzenie czy głupie oszczędności? W cenę pokoju wliczone było śniadanie. Za tą cenę w podobnych "instytucjach" można liczyć na jakieś ciepłe danie (jajecznicę czy jakieś parówki z wody) albo śniadanie w formie szwedzkiego stołu, tutaj niestety zjesz co dostaniesz na talerzu. REASUMUJĄC: miejsce do zabawy - tak, miejsce na nocleg - póki co, zdecydowanie NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik09090990909
już któryś komentarz z rzędu na kilku różnych forach internetowych właścicieli Bakamus, którzy nieustannie i wszędzie chcą się reklamaować, co za głupota, dajcie spokój. mały hotelik przy samej głównej drodze, koło kościoła, na terenie zalewowym, bez obłożenia, a ceny jakieś z kosmosu. piszą wszędzie że nie pamiętają gdzie była impreza ale pamiętają za to gdzie nocowali, no ludzie opamiętajcie się z tą kryptoreklama, przecież to śmierdzi na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , mieliśmy przyjemność organizacji swojego przyjęcia w REZYDENCJI SANDOMIERSKIEJ w tym roku,jesteśmy bardzo zadowolenia,że postawiliśmy ostatecznie właśnie na ten lokal, bo wybieraliśmy między dwoma. Myślę,że wszystko było na tak, według nie tylko nas, ale przede wszystkim w odczuciu naszych gości, przepiękna sala, świetna organizacja i pomoc zawsze kiedy tego potrzebowaliśmy. Wynajmowaliśmy również miejsca noclegowe dla gości przyjezdnych i faktycznie zostaliśmy uprzedzeni przez właścicieli że pokoje ,które znajdują się w nowo dobudowanym skrzydle nie mają jeszcze kompletnego umeblowania, ale nam to zupełnie nie przeszkadzało,ważne było to aby goście nocowali "na miejscu", śniadanie mieliśmy serwowane w postaci szwedzkiego stołu. My baaardzo polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje opinie świeżo po weselu warto zamieszczać także tutaj: http://www.gdziewesele.pl/Sandomierz/ bazazawiera chyba najwięcej lokali z okolicy, więc warto rekomandowac je przyszłym parom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wesele mialam pod Sandomierzem, w Dwikozach. Dokladnie w tym Dworze http://dwordwikozy.pl/ :) sala super, jedzenie przepyszne, goscie super sie bawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wesele w Karczmie Jandurze, oceniam pozytywnie. Choć mam małe zastrzeżenia do organizacji. Dwie właścicielki, ciężko się z nimi dogadać, trzeba dzwonić parę razy aby coś ustalić dogadać się, każda mówi co innego. Do wystroju sali powinni się bardziej postarać, coś zaproponować od siebie, więcej inicjatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandomierzanka
Witam miałam tą przyjemność być w każdym z tych najczęściej wymienianych lokali na weselu u swoich znajomych w tym jak i poprzednim roku (rezydencja s. , dwor d. i również w annie w tbg) każdy lokal w środku bardzo ładny jednak najbardziej podobała mi się w porownaniu do reszty rezydencja: ogromna piękna duża sala, wszystko ze sobą współgrało w wystroju i dekoracji, obsługa bardzo pracowita i miła, kuchnia smaczna i na tym samym niezmiennym poziomie;) ale jeżeli chodzi o lokal z zewnątrz to konkurencja wypada o niebo lepiej. A tu parę szczegółów, które naprawdę przykuwają oko: przy wszystkich wejsciach i schodach wejsciowych do tegoż lokalu jakaś ochydna wykładzina, w niektórych miejscach powycierana, przydał by się jakiś ładny kamień! Jakieś dziwne drewniane płotki na pasie zieleni zabraniające wejścia z jakaś dziwną zieloną siatką i równie nie zbyt doskonale zrobioną bramą również z drewnianych płotków. Brak placu zabaw dla najmłodszych. Sam podjazd do lokalu jak i te dziury na samym parkingu mogą przestraszyć. Ludzie nie patrzą tylko na lokal od środka, ale ważne jest też jego wygląd na zewnątrz. Mam nadzieje ze moje sugestie trafia do właścicieli, bo naprawdę wystarczy zrobic wycieczkę objazdową do dworu i anny i na koncu do rezydencji i sami przyznacie racje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica34567
Zgadzam się z powyższym wpisem, że nie tylko wnętrze lokalu jest ważne ale i jego wygląd i zagospodarowanie terenu wokół, to też powinno przyciągać, a w r.s. tego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abccba90
Przyznaje racje że z zewnątrz rezydencja nie powala w porównaniu do innych lokali naprwde wypada słabo. W środku niema sie czego czepic, pieknie jak zawsze, co robią jakieś zmiany to tylko na lepsze. Wiem bo dość często bywam tam na imprezach. Powiem szczerze niewiem od ilu lat, ale nowości nie zauważyłam tez w kuchni, chyba jedyna dziedzina w czym się nie rozwijają, oprócz wyglądu lokalu z zewnatrz a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata09
Ja swoje wesele miałam w Sandomierzu jakieś dwa lata temu. Zostało mi po nim mnóstwo pięknych zdjęć zrobionych przez wybitnego fotografa Adama Jaskota (http://adamjaskot.pl/oferta/fotografia-slubna/). Oprócz zdjęć na ceremonii, weselu, mieliśmy również sesję zdjęciową następnego dnia. Pamiątka ze ślubu niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek
Cytat
Cytat

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu taj można urządzić piękne wesele - Dom nad Rozlewiskiem w Racławicach. Sama urządzałam tam nasze wesele. Bardzo miły i pomocny właściciel z masa ciekawych pomysłów. Piękna sala bankietowa. Okolica też przyjemna. Serwowali tez dobre jedzenie. Wszystkie potrawy przygotowywane na miejscu i na bieżąco. Także były świeże i apetycznie wyglądające oraz urozmaicone. Spokojne mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×