Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorkowa

CO ILE SZCZEPI SIĘ PIESKA ??? - proszę o pomoc

Polecane posty

Witam!!! Mam małe pytanko: co jaki czas szczepi się pieska na nosówkę itp...mój piesek był szczepiony w zeszłym roku i z tego co wiem szczepienie powtarza się co rok, ale moja znajoma powiedziała mi że szczepi się psa raz na całe życie, tylko szczepienie na wściekliznę powtarza się co roku... Jak ktoś wie jak to jest to proszę o poradę:) Z góry dzieki za pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////////////
Co roku szczepi się na wścieklizne i parviroze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katya2007
racja, na nosówkę szczepi się psa tylko raz, jak jest mały. Powinno się go odrobaczać raz na pól roku ew. raz na rok. Szczepienie na wścieklizne jest obowiązkowe raz do roku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie może ile takie szczepenie kosztuje ?? Wiem że są jakieś szczepionki kilka w jednej tylko nie chce zeby lekarz mnie naciągnął na niepotrzebne szczepienia i koszty...wściekliznę i odrobaczanie zrobię na pewno:) DZIĘKI ZA POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hodowca goldenow
Co roku szczepi sie przeciw wściekliźnie i leptospirozie. Co dwa lata przeciwko NOSÓWCE i zakaźnemu zapaleniu wątroby. Szczepić też nalezy przeciwko parwowirozie. PRZECIW NOSÓWCE CO DWA LATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katya2007
na nosówke co 2 lata? pierwsze słysze, ale może sie coś zmieniło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hodowca goldenow
Ja bym szczepil szczepionka potrójną a nawet poczwórna. Nie jest to takie drogie. W zależności od weterynarza 50 - 70 zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hodowca goldenow
Katya Nie wiem czy sie coś zmienilo. Ja tak szczepiłem moją sukę hodowlaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepionka pięcioskładnikowa,lub ew. trójskładnikowa ( w obu jest nosówka) + wścieklizna co roku. Nie zbiedniejesz a psiak będzie zabezpieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, dziekuję serdecznie za wyczerpującą odpowiedz:) Pójdę do weterynarza to na pewno mi cosik doradzi:) zresztą zajrzy do książeczki pieska i będzie wiedział już co mu podać:) Pozdrawiam i życzę miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hodowca goldenow
Odrobaczać należy co pół roku, bez względu na kalendarz szczepień. Można odrobaczyc u lekarza nawet w dniu szczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hodowca goldenow
Zgadza sie Wygodniejsze jest szczepienie potrójne i więcej co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o wściekliznę,rozglądaj się za plakatami-raz w roku jest taka akcja,że szczepieni sa bezpłatne przez miesiąc chyba.Nie wiem czy we wszystkich miastach i gabinetach tak jest..ale też warto się zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×