Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Gość rapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem, poczytalem wczorajsze wpisy i wcale ich wczesniej nie podgladalem (jak ktos stwierdzil) :)) co do zdjecia to niestety nie mam zadnego w pracy na kompie wiec dzisiaj Wam go nie wysle :(( ide na kawe bo cos jestem zamulony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja tak napisalam i nie musisz pisac \"ktos\" tylko wystarczy to powiedzieciec po imieniu; a stwierdzialam tak, dlatego ze ty wczesniej napisales ze od czasu do czasu zagladasz tutaj, ale masz duzo pracy i dlatego nic nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalem \"ktos\" bo czytalem szybko i nie zapamietalem kto to napisal. Nastepnym razem powiem po imieniu tylko tak na prawde to nie znam Waszych imion :(( /Rafal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona --- nie przejmuj sie, rapi napisal \'ktos\" anie \"ona\" bo jak sam stwierdzil..jest dzis przymulony :P :-D zresztą wyda mi sie ze wszyscy dzis jestesmy przymuleni, pogoda typowo barowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, to wszystko przez ta pogode, nawet kawa nie pomaga :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wszystko zganiamy na pogode?:) a tak na serio to tez ta pogoda mi sie nie podoba:( tym bardziej ze jutro mam ten wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona -- ale w poniedziałek w zakopanem ma być już ponad 20 stopni i tylko cześciowe zachmurzenie. Myślę, że teraz z każdym dniem pogoda będzie się poprawiać. Jak masz okazję to jedź, ja bym sie nie zastanawiała. Nawet jak pada deszcz to w górach jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o dzis to jesli sie wyrobie to napewno powinnam być na spotkaniu, ale niewiem jak dlugo mi zejdzie na uczelni;( poza tym w firmie tez mam sporo rzeczy do dokonczenia przed moim wyjazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dam rade, na spokojnie sie wyrobie :)) tez mi sie wydaje ze to spotkanie moze byc jedyne i niepowtarzalne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze sie stawia, w koncu to Szlemik ma byc znakiem rozpoznawczym ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik bedzie na 100%, wczoraj z nim jeszcze rozmawialam i tez mnie namawial jak mogl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz rapi78:) my juz wiemy jak wygladamy- to jesli nie rozpoznamy szlemika to siebie nawzajem na pewno powinnysmy poznac tzn ja niebieska_stokrotka i o_kuzwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kużwa -- witaj! u mnie zaraz lunie..:-) mieszkam na retkini ;-) mam nadzieje, ze sie rozpaznamy, w koncu latwo rozpoznac dziwnie zachowujaca sie postac, nerwowo rozgladajaca sie dookola :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×