Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Gość z taka niesmialoscia...
to wygląda, że jestesmy we trójkę :-) o kuzwa, jesli moge spytac, w jakiej dziedzinie przygotowujesz prace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z taka niesmialoscia...
moze za duzo chetnych na kaffe, czasami tak sie wiesza.... to trzymam kciuki za twoje jutrzejsze spotkanie z promotorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z taka niesmialoscia...-->>moze zmien swoj kolor na czarny, tak jak my wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z taka niesmialoscia...
tak, wiem, ze powiinam to zrobic. mam czarnego nicka, ale tam jest :-) chyba troche za duzo informacji o mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to skoro nie chcesz zebysmy sie dowiedzieli o tycxh informaccjach to je skasuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, nowy nick. W starym jest link to strony ze zdjeciami calej mojej rodziny, a na to chyba jeszcze troszke za wczesnie. zreszta jak sie spotkamy to nie bedzie juz tajemnic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie....skoro sie zamierzamy spotkac to raczej tajemnic w tym wzgledzie nie bedzie-->>chociaz bedziemy widziec jak wygladamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni cholery niechce mi sie uśmiechac. do dupy. Łodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, juz troche chyba wyroslam z takich \'szalonych akcji\", ale jakis czas temu bym poleciala bez zastanowienia...moze rzeczywiscie to juz....starosc..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też tak trochę dziwnie. to dziwne tak pójść na takie spotkanie kilkuosobowe, gdzie nie znasz zupełnie nikogo i te osoby też nic o sobie nie wiedzą. chyba też się postarzałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja tez troche tak mam, ale jak sie nie sprobujemy spotkac -->>bo chyba szlemik z takim zamiarem zalozyl ten topik, to chyba nie bedziemy tutaj siedziec i tylko rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa -- tez mysle, ze bylaby latwiej jakbysmy wiecej o sobie wiedzieli, albo przynajmniej wiedzeli jak wygladamy Pocieszajace jest to, ze mamy podobne odczucia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×