Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

z taką nieśmiałością... Jestem bardzo ciekaw reakcji i opinii Twojego małżonka. Mam nadzieję, że pomysł też mu się spodoba. o kuźwa... Pamiętam, są nawiedzeni \"naukowcy\", którzy siedzą na uczelni nieraz do 20.00.. Może zdążysz , przepisz z preferencji mój nr na komórkę na wszelki wypadek. W najgorszym razie dołączysz w trakcie. Ja - wybaczcie - powiem do zobaczenia...... a teraz biorę się za ten złom przed którym siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzis jestem tutaj pierwsza a wszyscy przez te pogode to pozasypiali:) oczywiscie od samego rana spotkala mnie ulewa i niezle zmoklam....chyba cos mi sie wydaje ze nici z mojego wyjazdu jesli tam tez tak bedzie.....ale coz przed nami czwartek i moze uda sie w koncu spotkac z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jestem troche zabiegany, wiec rzadko sie tutaj pojawiam... to jak z tym czwartkiem??? kto sie pisze?? na dzien dzisiejszy mi pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich promiennie (na złość pogodzie), z nadzieją i wiarą w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z taka niesmialoscia...
to brakuje tylko szlemika, zeby ostatecznie skrzyknal towarzystwo i zdecydowal o ktorej i dokladnie w ktorym miejscu :-) mam nadzieje, ze udalo mu sie zreanimowac kompa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z taka niesmialoscia...
i prosze..mowisz i masz..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W/s czwartku -- godz. 18.00 w Manufakturze, wejście od ryneczku, na piętrze przy ławeczkach. Jak klikniecie \"szlemika\", będziecie mieli mój nr komórki - na wszelki wypadek, gdyby były nieprzewidziane kłopoty. Jutro nr zniknie. Jeśli, ktoś ma inną propozycję - od razu niech iterweniuje, bo ...... jutro po 18.00 będzie już za póżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z taka niesmialoscia...
szlemik...nie nie gdzie to jest..:-( jakie piętro? tam jest mnóstwo ławek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło, że o mnie myślicie. z taką nieśmiałościa... Oooopowiadaj...... co na to małżonek ? Komputer niestety jest teraz reanimowany, transfuzja a może przeszczep, nie znam się... Ja musiałem się udać do kafejki internetowej, wiecie jak mało jest w Łodzi kafejek. ona..30// Nie trać nadzieji na pogodę. Ponoć na weekend ma się rozjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z taka niesmialoscia...
poza tym może wymyslimy jakis znak rozpoznawczy? :-) np. kolor ubrania, przedmiot..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z taka niesmialoscia...
malzonek jeszcze nie wie, ale mial dzis od rana poczytac to forum..:-D a jutro to raczej ja sie tylko pojawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wchodzi się od ryneczku, to na piętrze jest balustrada i ławeczki. Wystarczy wjechać schodami, tylko nie od razu do jedzenia a w lewo wzdłuż barierki, tam będzie czekał .... oczywiście szlemik (na pewno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podziała kobieca intuicja ? Jak będzie zbyt dużo przechodniów, to będę siedział lub chodził i mówił... (niby do siebie).... szlemik, szlemik, szlemik,..... Mam 182 cm, bez brzuszka (no może tyci), krótko obcięty- na tę okoliczność poszedłem wczoraj do fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z taka niesmialoscia...
szlemik, dzieki za opis.. czyli jesli dobrze zrozumialam spotykamy sie w garerii handlowej, na pietrze przy lawkach?? moze jakis przedmiot dla rozpoznania....np. cytryna albo banan ;-)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznamy się bez problemu, znamy też swoje nick-i. Ja będę miał duży parasol, ale nie ogrodowy. Ja postaram się odszukać adresy do *grcze* i do spa_cja , i wysłać zaproszenia, bo chyba nie wierzyły w rozwój sytuacji. o kuźwa.... Oderwij się trochę od nauki, zrelaksuj się, rzeknij coś. Brakuje nam Ciebie. rapi78 Liczę na Cibie, chyba nie zostawisz mnie samego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję weżcie aparaty cyfrowe (kto ma), nie żeby afiszować tu nasze twarze, ale mam pewien pomysł..... Przypominam spiszcie też mój nr komórki, nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro to raczej wiecej ludzi bedzie mialo parasole:) tym bardziej ze pogoda bedzie taka sama jak dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą zrobiłem przegląd wszystkich wpisów, niezła gromadka , niestety bez adresów -- UWAGA !! UWAGA !! Wymienione osoby proszone są o pilny kontakt z topikiem w ważnej sprawie rodzinnej : ramowa dyrektywa teofilanka z rodzinką *grcze* spa_cja marysia ja_też i inni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia__
dzien dobry wszystkim w ten deszczowy dzien ja prawdopodobnie tez tam bede ale nie obiecuje jutro mam obrone pracy i niewiem kiedy to oblewanie jej sie zakonczy-jezeli oczywiscie obronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj marysia_ Jestem gotów się z tobą założyć, że obronisz. Prędzej to oblewanie Cię zatrzyma, spisz nr komórki - jak byś miała się spóżnić. Trzymam kciuki. ona..30// Świetny pomysł. Cały czas myślę o tej \"brzydszej\" części naszego klubiku, jak rapi78 mnie zostawi .... aż strach pomyśleć. .......gdzie Ci mężczyźni.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywam sie bo jestem zarobiony :(( ale caly czas zerkam na rozkrecajaca sie dyskusje. Na 99,9% bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj o kuźwa.. Widzisz, nie będziesz najmłodsza, z resztą to nie wstyd. Ja zaczynam mieć kompleksy, bo będę najstarszy... .... ale mam też zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie kochani, ja muszę kończyć - obowiązki. Sprawdzę też, czy mój komputer odzyskał już przytomność. Jak tylko będę miał sposobność, .....wracam. W najgorszym przypadku - do zobaczenia w czwartek o 18.00. Gdyby zaszły jakieś zmiany, wyślijcie mi sms-a. pa pa ... ona..30// nie mogę Ci powiedzieć, bo to by była autoreklama, a to tu jest zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z taka niesmialoscia...
na to wyglada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×