Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Witajcie! Porywam wam mojego szlemika na tydzien. Troche pewnie bedzie wam brak jego zapalu ,ale wiem tez od niego ,ze takich zapalencow wsrod was jest wiecej. Ciesze sie. Ale teraz glownie z jego przyjazdu do mnie bo.........strasznie tu pusto bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Miło - że nas odwiedzają... dziękujemy i zapraszamy ponownie. Szlemikowej - Podziękuję osobiście za niespełna 3 dni. marzenna - Co Ty opowiadasz kobieto, nikt nie jest tylko zły albo tylko dobry. A może przestań się chować w cieniu - zobaczysz wtedy uśmiechniętych ludzi i uroczy świat, który sami sobie budujemy. o kuźwa....- Bezpiecznej i spokojnej podróży. Ucałuj chłopaka. Zaraź go ..... naszym topikiem. \" Oddychaj pełną piersią.\" I wracaj w jednym kawałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję szlemiku. Ty też wracaj cały i zdrowy:) Mam nadzieję, że żona nie zamęczy Cię i będziesz miał jeszcze po powrocie siły, żeby zorganizować jakieś spotkanie;) Faceta ucałuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a wcale nie sama.... Opowiadaj, jaką sesję zdjęciową ? .....itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, ja też nieraz robię w domu atelier. Nieraz wychodzą kapitalne ujęcia, chyba dlatego - że w domu jesteśmy bardziej rozluźnieni i naturalni. Mnie ciągnie też do tego, bowiem kiedyś uprawiałem fotografikę artystyczną , dziesiątki tysięcy zdjęć i setki godzin w ciemni. Może kiedyś się pochwalisz nam nimi ? O ile cenzura przepuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja grzecznie mówię DOBRANOC, aby jak najszybciej przyszedł następny dzień. Pa pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Fajnie masz ...już dziś wieczorem. A ja jutro wieczorem będę pod La Manche ..... ale kanał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, doczekam się ... ale ten czas... .... teraz tak wolno upływa a jak będę na miejscu to przeleci bardzo szybko. Ja go znam - jest złośliwy. Znikam bo muszę - wrócę po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich nie ma to jak poniedzialek rano :)) moj ulubiony dzien tygodnia :(( Musze sie dostroic do otoczenia, bo strasznie rozregulowany jestem po weekendzie :)) widze ze szlemik i o kuzwa jeszcze nie pojechaliscie. Troche Wam zazdroszcze, bo ja ten tydzien jeszcze w pracy, a pogoda jak widac (az zal siedziec w pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Jeszcze trochę wymęczona po trzydniowym szaleństwie w Jarocinie nadrabiam trzydniowe topikowe zaległości - gratuluję, szlemiku, serial świetny, trzyma w napięciu, byłam tam, a mimo wszystko drżałam z niecierpliwości, by dowiedzieć się, kto wygrał:). O kuźwa -podeślij jakąś fotkę z sesji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z sąsiedniego miło,że trwa bo to jeden z sympatyczniejszych topików na kafe:) to się szlemikowi udało🌻 pozdrówka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa jak to roznegliżowana?? - pewnie opalasz sie na balkonie. A duża bułka na śniadanie jeszcze nikomu nie zaszkodzila :)) Trzeba duzo jesc zeby miec duzo sily... wilczek - slyszalem ze w piatek ostro przylalo na koncercie. A tak wogole to opowiedz jak bylo - jakie kapele, jak organizacja, ile ludu zjechalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa! nie badz glupia,nie staraj sie zadowolic kazdego czlowieka na tej ziemi na sile. Kazdy ma jakies ,prawdziwe lub wyimaginowane ulomnosci. JA chetnie oddalabym ci pare kilo,bo angielskie zarcie jest cholernie tuczace. Nie ma siwecie idealow.Pamietaj o tym i nie daj sobie wmowic ,ze cos z Toba nie w porzadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj szlemikowa:) milo ze tutaj sie przylaczylasz, mysle ze jak bedziesz w Polsce to tez wybierzesz sie z nami na jakies spotkanko zorganizowane przez szlemika:) o..kuzwa-->>to co to za sesja?i dlaczego jeszcze jestes w Łodzi zamiast w szczawnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi78-> roznegliżowana to ja jestem, ale na zdjęciach:D dziś już się nie opalam:) szlemikowa-> masz rację:) to nie mój problem. Jak komuś się nie podobam to niech nie patrzy:P ona..30//-> w końcu jesteś:D brakowało tu Ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam w domu dostepu do netu i dlatego nie moge przez weekend nic pisac....a poza tym raczej zawsze brakuje tutaj osoby najbardziej zaangazwanej w zycie topikowe czyli zalozyciela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz stamtad sie od czasu do czasu odzywala???no i ile cie nie bedzie w łodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wydaje mi sie ze troche bedziesz miala do nadrobienia:) chociaz chyba malo osob ma zostac tutaj- z tego co pamietam:) rapi..ty tez gdzies teraz wyjezdzasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×