Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

rapi, dla mnie tez sroda moze byc, jezeli oczywiscie znajdziesz czas no i oczywiscie jeszcze wilczek musi sie okreslic:) moze namowimy igragitare, bo jemu tez dobrze szlo granie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie:) mam propozycje:) poniewaz nie ma szlemika to proponuje aby w tym tygodniu rapi zajal jego miejsce:) i oczywiscie zagadywal i zabawial nas tutaj:) czy ktos jest za????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do srody to nie moge na 100% powiedziec ze bede (tia, zawsze tak gadam i tak zawsze jestem, tylko czasami spozniony). Ale zobaczymy jutro. Ulala, ale sie obijam w pracy w tym tygodniu. Nic nie robie - az mam male wyrzuty sumienia. Byle do urlopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) ja jestem za kandydatura rapiego w tym tygodniu, aby zajal miejsce szlemika:) ona..30//widzialam twoj wpis o tym ze min wpisów dziennie to 2 sztuki:) to musze sie brac codziennie do pisania:)no w srode tez moge z wami sie spotkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie zglaszam swojej kandydatury... łubudubu łubudubu Szelmik jest jedynym prezesem naszego klubu... Nawet jak jest w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne jasne....dobre wytlumaczenie:) dziewczyny wybraly Cie na zastepce, to musisz pelnic role :)v-ce szlemika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur...czaczek taka odpowiedzialnosc, tyle stresu - a tak sie spokojnie zapowiadal ten dzien :)) Musze chyba jeszcze wypic jedna kawe. usmiechnij sie - masz jeszcze jakas z expressu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje tutaj o..kuzwy:) bo dawno nikt na nic nie narzekal:) ale mysle ze dojechala szczesliwie i dobrze sie bawi:) rapi, gdzie znajduja sie Twoje rodzinne strony???i dlaczego akurat lodz wybrales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla v-ce prezesa rapiego :)) jak zwykle kawa pycha - dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30 - jestem z Plocka - to jakies 100km od Lodzi. Ladne, male (140tys.) kameralne miasto nad Wisla. Kiedys bylo nawet stolica Polski. Ale co z tego - skonczylem szkole srednia i poszedlem na studia do Lodzi. Po studiach wrocilem do Plocka, popracowalem z pol roku (ale praca byla do dupy), pozniej mialem drobny epizod w Wa-wie (ale powiedzialem sobie ze do tej wiochy wiecej nie wroce) no i znalazlem prace w Lodzi. I tak zostalem. To tak w bardzo wielkim skrocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam kiedys w Płocku na jakies rozmowie kwalifikacyjnej w jakiejs prywatnej szkole, bo mialam wykladac ekonomike w filii tej szkoly w łodzi:) no to troche zmian:)jesli chodzi o wawe- to moja firma tez ma ta sie przeniesc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie osobiscie Wa-wa jest beznadziejna. Wszedzie daleko, wszedzie korki i ludzie tacy jacys dziwni... Lans, bans itp. A dworzec centralny i jego okolice to, wlacznie z towarzyszacymi im zapachami, istny anty-manhatan. Dla mnie to duza wicha i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez osobiscie jej nie lubie:-( ale raczej nie mam wyjscia..jak firma zmieni siedzibe to albo sie tam przeniose albo zmienie na inna prace o..kuzwa wlasnie przyslala mi smska ze dotarla wczoraj szczesliwie i dopiero wstaje z łózeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny i chlopaku(rapi- chyba jestes tylko jednym przedstawicielem plci przeciwnej na topiku teraz) mam cukierki do rozdania:) takie dobre z zawartoscia alkoholu w srodku- kolezanka ma dzis imieninki i przynioslam dla was:) prosze sie czestowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie cos cicho, ja wlasnie po lunchu i po 10min \"cięciu komara\". Troche niewygodnie śpi się w fotelu przy biurku... ale jeszcze z 5min :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×