Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

hej kto wygral turniej???? dawajcie adresy mail to wam przesle fotki:)troche male bo z tel ale sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. O kuźwa... Ja też nieraz lubię pospać.... w moim przypadku spanie do 9 to rzadkość. Wczorajszy wieczór był rzeczywiście wspaniały, pod każdym względem. Tej imprezy i tej atmosfery nie da się opisać, ale szlemik Wam opowie - ale po swojemu. Będzie to \"serial\" ale nie argentyński. Witaj ona..30// -- Kto wygrał ? -- będzie w ostatnim odcinku, nie bądź zła -- cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek.... obsada : tytuł --- Turniej. reżyseria -- Życie. Występują -- Wilczek... o kuźwa.... szlemik.... stokrotka... ..................Marior ( tajemniczy mąż stokrotki ) ... Igragitara... .................rapi... Gościnnie wystąpiła -- ona..30//-- niestety musiała wystąpić jeszcze w innej produkcji, dlatego wzięła udział tylko w pierwszym odcinku - wiadomo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Niestety znów tylko na chwilę, ale za to z ogromną radością! Wczoraj było suuuuuper! Dzieki wszystkim, którzy się przybyli, zobaczyli i...zagrali :-) (a grali wszyscy ;-) Szlemik -- jesteś wielki!!! Dzieki za zorganizowanie tak fajnego spotkania i za to ile enrgii i serca w to włożyłeś ( bo oczywiście nie muszę mówić, że bez rezerwacji klubu, WSPANIaŁYCH trofeów, bonusów !!!! od właściciela i ciagłego czuwania nad przebiegiem rozgrywek to wczorajsze spotkanie nie byłoby tak udane) szlemik --- RESPECT!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30// -- Zdjęcia są naprawdę super. Dziękuję !!! Szkoda, że nikt oprócz Ciebie nie wziął aparatu. Wielka szkoda -- a tak prosiłem. Wracając do serialu..... Akcja rozgrywa się w XXI wieku w uroczym klubie, z przesympatycznym właścicielem lokalu - który też gra małe epizody w naszym serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka... --- Dziękuję... dziękuję.... ja teraz jestem łasy na pochwały, żony nie ma to nie ma kto mnie chwalić. Choć akcja zaczęła się z poślizgiem (małe spóźnienia) -- to .. od razu nabrała tempa, niczym \" Speed 4\", niesamowite zwroty akcji, fajerwerki, itp... W powietrzu świstały kule.... bilardowe ( no może trochę przesadziłem ), każdy w napięciu trzymał swoją broń (kije bilardowe) i starał się zadać przeciwnikowi \"śmiertelne\" uderzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa... -- I dodaj , że przez nas nie mogłaś spać całą noc. Ale już nigdy nie będziesz miała doła. Tak o kuźwa.. przypomniała mi --- każdy walczył do ostatniej kropli ..... piwa. Na początku walczyły ze sobą dwie mafie.... czy coś w tym stylu. Po czym - the beściaki z obu grup (prawie przestępczych) stanęli do walki między sobą o palmę pierwszeństwa. W/g krajowego rejestru policji, byli to : rapi.... stokrotka..... Marior..... szlemik. Okazało się, że stokrotka... i Marior byli w zmowie.. (jakieś podejrzane koneksje) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dlatego nie moglas spac.....bo nie wygralas???czy moze jakis inny powodzik??? znikam do pracki, pozniej sie odezwe w wolnej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak \" W samo południe\" pojedynek odbył się w świetle reflektorów nad stołami a zegar nieubłaganie zbliżał się do 12.00 (dokładnie do 24.00, a bardzo dokładnie do 23.00). Była to walka bez litości nad przeciwnikiem. Ostatecznie największym zabijaką okazał się ....................... ............................................................................... ................... wstrzymujemy oddech......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was, niestety załuje ze wczoraj nie moglam was poznac i z wami sie dobrze bawic, ale praca......troche pozno skonczylam niestety to kiedy kolejne??wtedy napewno bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to chciałam wam powiedzieć, że nie spodziewałam się tego wszystkiego po was, myślałam ze jesteście inni a tu niestety okazaliście się przesympatycznymi osobami, ech....zawiodłam się na was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...............R A P I ......... i on zwinął główny łup za I miejsce (słownie - pierwsze) zaraz za nim uplasował się tajemniczy Marior.... trzeci był szlemik... a na czwartym miejscu .......... jedyna przedstawicielka płci pięknej w finale, której wrażliwość i delikatność nie pozwoliła na tak brutalną walkę -- to była stokrotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich wielkie dzieki za wczorajszy wieczor - szacun dla organizatora. spotkanko i biraldzik spox. Teraz juz wiem skad ta kula bilardowa w mim plecaku :)) uff a juz myslalem ze cos odwalilem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trofea sportowe były tylko dla pierwszego i drugiego miejsca, ale... dla każdego były nagrody ufundowane przez wyżej wspomnianego właściciela klubu. Zatem nikt nie wyszedł z tak zwaną \"pustą ręką\". Ponad to ...... Wyłącznie dla nas , będzie zakupiony profesjonalny składany kij bilardowy. Kij ten będzie wydawany dowolnej osobie tylko z naszej grupy - na hasło, które znają uczestnicy turnieju. Za ok. 10 dni, kij powinien czekać już w klubie. Oczywiście kij wykorzystywać można grając wyłącznie w tym klubie. W imieniu przesympatycznego właściciela klubu zapraszam do trenowania i grania. Być może , na prośbę widzów/słuchaczy (niepotrzebne skreślić) serial będzie wznowiony. ............T H E E N D ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×