Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

no ja mysle - brakuje mi jeszcze 14 kul do kompletu :))) no chyba ze z duetem stokrotka-mario wejde w spolke - wtedy dwa razy szybciej uzbieramy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.....teraz naprawde zaluje ze nie moglam przyjsc;( tym bardziej ze \"igragitara\" dal mi taka rekomendacje o was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie odwlecze to nie uciecze - przyjdziesz nastepnym razem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiechnij sie
czytam was topik i naprawde jestem pelna uznania dla organizatora:) obu tak dalej a naprawe bedziecie miec fajne spotkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiechnij sie
zaprosilam tutaj kilka osob ale jakos sie nie pojawiaja;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj \"usmiechnij sie\" a moze przylaczysz do nas i zrobisz sie \"czarna\" jak pozostali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć uśmiechnij się.... Sądząc z nicka to już dawno powinnaś być z nami. Co Cię powstrzymuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśmiechnij się.......... ---- Mamy Cię !!! --- A teraz się przyznaj.... (tylko mów prawdę)... Dlaczego kazałaś na siebie tak długo czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30// --- hmm.. Niezastąpiona dziewczyna. O nas wiesz już dużo. Może coś o sobie ?......Trzeba nadrobić stracony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z lodzi, pracuje i ucze sie:) lubie poznawac nowych ludzi, lubie spotykac sie na podobnych imprezkach jaka mieliscie wczoraj i w ogole to chyba wiecej na takim spotkaniu moge o sobie powiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry przepraszam za wczoraj ale mialem mala kolizje jadac do was, a poniewaz nie mialem zadnego kontaktu to nie mialem jak sie skontaktowac z wami nadrobie kolejnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik-->> nie przesadzaj z tym niezastapieniem:) to raczej ty jestes tutaj niezastapiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśmiechnij się... Super. Prawdę mówiąc to najbliższa imprezka szykuje się już całodniowa - 15 sierpnia. Szczegóły później. Część z nas teraz wyjeżdża - ale topik nadal funkcjonuje. Mam nadzieję, że będzie tu nadal \"głośno\". Zawsze ktoś może zorganizować czy zainicjować jakieś spotkanie wcześniej. uśmiechnij się --- fajnie że jesteś, zaglądaj tu jak najczęściej, tu nawet bez spotkania jest zabawa.... kris.... Wielka szkoda. Ale jak to mówią.... .....co ma wisieć - nie utonie. Następnym razem odbijemy sobie. ona..30// -- A co ja bez Ciebie by zrobił ? Pewnie po tygodniu zamknął topik. Kochani wybaczcie - już jestem spóźniony. Znikam na 3 godzinki. Pa pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy to miales tylko \"maly kryzysik\", ale chyba pamietasz co Ci napisalam:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 1.5 godz łyk..end. Jeziorko, gril, namiocik, ogisko - ale to dopiero jutro. Do tego czasu musze zalatwic ...gril, namiot, spiwor - dobrze ze materac mam (pompki tylko do niego brakuje). Jak juz mowilem to dopiero jutro - jeszcze wszystko moze sie zmienic - nie ma co zabardzo planowac - lepiej milo sie zaskoczyc niz nieprzyjemnie rozczarowac :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pomoc, ale jedna noc to luzik - wezme koc i bedzie dobrze najwazniejszy to namiot - reszta to dodatki luksusowe :)) a jak cos to sie na plazy przespie, chyba ze bedzie padalo :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozyjemy zobaczymy - badz co badz moze byc ciekawie, szczegolnie ze znam tylko dwie osoby (wlasciwie jedna, bo ta druga widzialem tylko raz w zyciu)... a bedzie chyba wszystkich z 8 osob - nie wiem bo to ja tego nie organizuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego weekendu wszystkim zycze:) ja dzis znikam wczesniej bo do 17 nie chce mi sie siedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi - duzo słońca i przyjemnych wrażeń nad tym jeziorkiem :-) Pewnie nie bedzie Cie jakiś czas na kaffe, więc: niezapomnianych przygód i dużo usmiechu! Porób jakieś zdjecia to sobie poogladamy w sierpniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki niebieska....wzajemnie pozdrow szanownego mezusia:) no i malenstwo przede wszystkim:) rapi-->>duzo sloneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyszlo spontanicznie i nie do konca wiedzialem czy sie na to zdecyduje. Dzisiaj dopiero podjalem decyzje :)) Ale i tak nie wiem czy cos sie jeszcze nie zmieni - dowiem sie wieczorem... dobra... zaraz uciekam do domu a tam... mam juz podlaczony internet :)) i zimne piwko w lodowce :)) wypije piwko i ide spac bo jakis jestem niewyspany :)) pewnie ten turniej mnie tak wykonczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×