Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

rapi - czy to oznacza, że tylko część Ciebie przyjdzie w piątek?:) Na przykład tylko prawa strona? Albo lewa:) Bo zupełnej nieobecności nie przyjmujemy do wiadomości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy - nie jestem z tych co mowia ze przyjda, a nie przychodza. Jak nie jestem pewny czy bede to od razu mowie... Szczegolnie, ze juz troche mam dosc Lodzi i w piatek chcialbym z niej wybyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w lodzi wybedziesz w sobote:) a to ze masz dosc lodzi to tez oznacza ze ludzi mieszkajacyhc tutaj tez masz dosc?czyli nas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio rapi jak to z Toba jest? przeciez my same sie nie nauczymy skoro nie umiemy do tej pory dobrze grac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lista uczestnikó otwarta, ja już wybywam do domku:) Rapi - właściwie to ty powinieneś zbierać zapisy jako vice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ludzi nie mam dosyc tylko troche tego miasta pomysle... bardzo, bardzo wstepnie mozemy sie umowic na piatek.. dam znac, ale nie wiem czy jutro bede w stanie myslec, czy wogole bede w robocie - wlasnie ide na piwko ze znajmonym z pracy, a to sie zawsze zle konczy :(( juz dwa dni na żądanie bralem w tym roku, a do grudnia jeszcze daleko :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wlasnie rapi78 - jako v-ce powinienes robic zapisy, podobnie jak to robil szlemik:) dlatego zycze powodzenia:) mnie mozesz zapisac, tez sie dzis juz zmywam do domku--dzis uderzam na zgierz do siostry:) milego popoludnia i wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki ze mnie vice jak z koziej... wilczkowi dobrze idzie zbieranie zapisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciesze sie ze chociaz my ci odpowiadamy:) to mnie tez zapisz rapi na piatek do tej listy:) czy lokal ten sam co ostatnio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady, pewnie ze mi odpowiadacie :)) musze juz uciekac - do uslyszenia mam nadzieje jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, na ten wątek trafiłam przypadkiem buszując dziś po sieci. przeczytałam go praktycznie całego i chętnie bym się do Was przyłączyla :) od półtorej roku mieszkam w Łodzi razem z mężem i niestety nie mam tu zbyt wielu znajomych. a czasami chciałoby się wyjść na kawkę, na piwko czy bilard :) przyjmiecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Jasne ze was przyjmujemy:) mozecie juz nawet sie z nami spotkac w piatek:) na bilardziku i na piwku:) oczywiscie w okrojonym skladzie bo niektorzy wyjechali ale z mila checia zapraszamy a o szczegolach napiszemy jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich od ranka oczywiscie kawka:) czesc oliweczka, to moze ja dzis kawke zrobie? mam do tego szarlotke- wczoraj pieczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - ja tez poprosze - najlepiej podwojna i cos na bol glowy :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj rapi:)kawka gotowa:) a szarlotke tez chcesz?a na bol glowy to wez sobie najlepiej nurofen forte- moj brat powiedzial ze to najlepiej pomaga w \"takich sytuacjach\" szczególnie na drugi dzien no to wczoraj spotkanie bylo udane:)z tego co widze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standardowo - posiedzialem na ogrodkach, pogadalem, napilem sie piwka - a rano (tez standardowo) bol glowy. Chociaz z tego co widze to z tych osob co bylismy ja pierwszy jestem w pracy :)) dzieki za kawke :)) utworek na rozbudzenie - niektorzy go juz znaja :)) http://pl.youtube.com/watch?v=10BbpGKLXqk (niestety nie moge wejsc na wrzuta.pl bo cos mi blokuje wiec daje linka na youtuba - mam nadzieje ze Wam pojdzie) A Strejlowa przyjmniemy tylko niech cos napisze o sobie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dostalam smska od szlemika, juz przejezdza przez Londyn i pozostało mu 5-6 godzin jazdy:) na topiku bedzie jutro:) i napisal rowniez ze jest ciekawy czy ktos rozgryzl jego tajemniczy napis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedzialem ze to zagadka - nie znam rozwiazania, a dzisiaj to juz pewnie nic nie wymysle :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez własnie nie wiedzialam ze to jakas zagadka:)poza tym ostatnio nie mam czasu na rozwiazywanie w ogole jakichkolwiek zagadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja poproszę dużą kawę, bo mam ten sam problem z głową, co rapi:) I przyczyna też podobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to juz pewnie nic nie zdziwi a moja glowa juz lepiej - dobrze ze wczoraj nie palilem papierosow :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli moja kolezanka zdecydowalaby sie na rozwod to podobnie tez bysmy to swietowaly:) jednak cos ja nadal trzyma przy tym jej mezu ktory podobno dla niej nic nie znaczy i nie chce miec z nim nic wspolnego i nawet z nim nie mieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×