Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Cześć, jestem, choć cierpię okrutnie z powodu bólu głowy:( Za dużo papierochów wczoraj... I wstać było trudno... Rapi - zdrowia, szczęścia, pomarańczy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie....a moze pomyslmy o tym..... jak bedziemy patrzec na pogode to zawsze cos bedzie nie tak, bo raz za zimno a drugi raz za goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scena juz rozstawiona, dodatkowy namiot tez, plaza wyrownana, ogrodki piwne sie instaluja, ludzie z maniotami, sprzetem agd ;)) nadciagaja przez miasto :)) no wlasnie, a moze wezmiecie namiot i zostaniecie do niedzieli?? a jak dzisiaj sie nie zorganizujecie to moze przyjedziecie jutro - festiwal trwa do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona.. - widzę, że masz ochotę jechać:) Jeśli chcesz, porozglądam się za nianią dla mojego zwierza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza zła wiadomość: swój namiocik pożyczyłam koleżance:( Druga zła wiadomość: problem z nianią:( Szukam jeszcze hotelu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczku znalazłam takie ogloszenie: \"Jestem studentką 3 roku. Chętnie zajmę się kotem,psem,innym małym zwierzakiem na czas Twojego urlopu. Zapewniam spacery kilka razy dziennie po parku (Julianowskim) i świetną zabawę. Warunek : pies nie może być agresywny w stosunku do kotów i mebli [ :) ] Cena za dobę zależy od zwierzaka. Zawsze jest to 2-3 razy taniej niż w hotelu. Potrzebujesz opiekunki tylko na 1 dzień? Nie ma problemu! Na miesiąc? Też nie ma problemu! joven@poczta.onet.pl Zadzwoń 604 77 00 44 joanna\" na www.gumtree.pl/lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×