Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

no stopka super.....ciekawe czy tak jest w rzeczywistosci z toba:) pozdrawiam wszystkich i znikam na zakupy:) co powiecie na spotkanie w sobote?do ogrodka na jakies piwko, albo jakis bilardzik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris -- ciesze się, że podjąłeś temat. Mam nadzieje, że towarzystwo sie zbierze, choc na chwilę. Ja niestety nie mogę w weekendy bo wyjeżdzam poza łódz (pisałam o tym wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa a cio sie stalo ze nie bedziesz mogla sie z nami spotykac?? oliweczka--spotkaj sie z nami w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa - i kto tu jest nygusem?? :) i nie przyjmujemy do wiadomosci ze Cie nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie tam, nie ważne:) I nie molestujcie juz solaminki, co ma kobietka powiedzieć jak się tak każdy dopytuje? Jak przyjdzie następnym razem to znaczy, że jej się podobało:P:D Wszyscy głodni komplementów:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko dalem propozycje......i jezeli ktos ma ochote wyjsc w sobote to zapraszam....albo niedziele piatek niestety mam zajety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej widze ze cos sie tutaj stalo nieciekawego...czyzbym zgadla?? po powrocie do Lodzi chcialam was w koncu poznac...tylko nie rozpadnijcie sie do tego czasu:)(tzn wasza grupa) a teraz znikam na plaze na opalanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę do września czekać:( kris69 - jak dla mnie każdy dzień tygodnia dobry na miłe spotkania:D Kto się pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×