Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Witam wszystkich. Wpadam na krótko, wiadomo obowiązki - a raczej dobre uczynki. Ktoś tam na górze na pewno liczy. Wpierw podam prawidłowe odpowiedzi do wczorajszych pytań... (1) - Przytulająca się para to - pomniczek przed Urzędem Stanu Cywilnego za Uniwersalem. (2) - Faktycznie ul. Matejki wydz. Zarządzania.... (3) - Faktycznie Park Sienkiewicza. Zgodnie z regulaminem konkursu , dostępny w siedzibie firmy lub na stronie www.nicnieznajdziesz.pl -- punkty otrzymują o kuźwa... 5 punktów i solamina.... 5 punktów. Wiem, że stokrotka.... zna odpowiedź, ona... na pewno też zna, lecz liczy się kto pierwszy. Zwycięzcą konkursu pozostaje -- O KUŹWA.... ( Zaczęły błyskać flesze fotoreporterów, którzy dopytuję sie kiedy konferencja prasowa. o kużwa.... co mam im powiedzieć ? ) Bardzo żałuję, że marzanna.... musiała przerwać swój udział, że stokrotka... nie mogła być do końca, że solamina.... miała też inne obowiązki, że ona... i kris... mieli zbyt dużo pracy, że wiele innych osób nie mogło uczestniczyć, nic nie mogłem na to zaradzić. Może następnym razem. PS. Nad nowym nickiem dla marzanny... cały czas myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiechnij sie - w takim razie czekam.. kuzwa - masz racje, trzeba kogos dobrze poznac zeby trafic z nikiem tak wiec np. moj nick ktory mi wymyslilas jest sporo na wyrost :)) a jego pierwsza czesc to juz wogole... no comment. Ale powiedzmy ze Tobie wybacze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie zapomnialam Wam sie pochwalic ze wczoraj mialam wyniki z egzaminu:) no i oczywiscie zdalam:)ale nie powiem na jaka ocene:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiechnij sie - fajnie :)) kuzwa - nie plotkowac, i nie masz prawa zle sie czuc - spalas do 12, mialas fajny sen wiec jestes wypoczeta i zrelaksowana :p ona..30// - gratulacje - kiedy stawiasz?? :p chyba dzisiaj nie wyjde z pracy dopoki pewnego problemu nie rozwiaze - \"nygus\" sie zawzial, ciekawe co z tego wyjdzie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska_stkrotka
jej..nie bylo mnie chwile a tu taki tlok :-) kuzwa -- nie strzelaj fochow, masz przeciez opowiedziec nam sowj sen! rapi -- jak juz padniesz przed kompem to daj znac -- poslemy po pizze, albo jakies inne wzmaczniacze ona -- gratulacje! usmiechnij sie -- a te zaproszenia na herbatke, itd to tylko dla rapiego czy dla wszystkich ? ;-) szlemik -- wymysliles cos? bo wyglada na to, ze marzanna albo sama sobie wymysli nick, albo zostanie..marzanna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z wilczkiem ustalone jesli ktos ma ochote dzis sie z nami spotkac to zapraszamy na 18 kolo central 2:) wilczek bedzie napewno:)no i kuzwa tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona -- to zaproszenie to na 100%, bo ja dzis wlasnie...wolny wieczor mam :-D (moje amore siedzi w pracy) rapi -- zyjesz?? czy juz cie wciagnelo do tego matrixa?? :-) kuzwa -- nie pierdz**el tylko wkladaj szpilki i pod central 2 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, witam wszystkich w drugim dniu mojego \"słonecznego\" urlopu:D czekam dzisiaj o 18:00:) o kuźwa...-> jak to \"nie będzie\"? Obecność obowiązkowa, znikam na dwa tygodnie! Do zobaczenia P.S. Rapi78, robotopic - jeszcze raz dzięki, do zobaczenia na piwku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje, zyje - tylko cos mi nie idzie - pilnie potrzebny restart jednostki centralnej :p ech... pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska-->>jasne ze na 100%, to bedziesz o 18??? moze jako osoba dzis majaca dzis dyzur zrobisz liste jak to robia zazwyczaj inni??? o kuzwa-->>>musisz i byc i koniec i kropka:) poza tym musisz nam opowiedziec swoj dzisiejszy sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa musimy zrobic wilczkowi pozegnanie przed wyjazdem na urlop-->>zeby miala wiecej slonca przez caly okres urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×