Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

ja jeszcze odpoczywam po trzydniowym zlocie w Krakowie :)), a poza tym poczekam, aż się frakcja wiekowych powiekszy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzanna -- bedziemy w okolicach \"nietoperza\", grupka kilku osob, na pewno nas poznasz, po tym, ze...jestesmy normalni :-) Fakt, dla \"nowych\" przydalby sie jakis znak rozpoznawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę się niedługo zbierać, nie wiem czy przed 19-tą zajrzę tu jeszcze. Mam nadzieje, że bedzie dużo osób, Ci co są zdecydowani i Ci co się wahają Do zobaczenia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz znikam:) troche sie spoznie, bo sadze ze moj autobus raczej nie wyrobi sie zeby byc o 19 w łodzi:) marzanna wyslalam ci maila::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enowa
czesc wszystkim:)fajnie sobie poczytac takie historyjki:) moze kiedys bede pisala jakas prace to o was tez cos doloze, a dzis prawdopodobnie was poznam, jezeli nic mi nie wypadnie do 19 i ona..mnie ze soba zabierze:)pozdrowionka jeszcze raz dla calej ekipy:) rapi78 czy ta osoba o ktorej myslimy bedzie dzis obecna w łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enowa - dzisiaj nie bedzie obecna, ale jak cos to moze byc jutro. Zaraz powiem zeby do Ciebie zadzwonila to sie moze jakos umowicie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enowa
pisala mi maila ta osoba, ale nie dolaczyla zalacznika:) tel mi padl to sie nie dodzwoni:) ja dzis bede jak sie wyrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enowa
rapi78 tak w ogole to milo Cie poznac:) o kuzwa ja pierdziele witaj:) chociaz poznan jest ładniejszy od łodzi ale czesto tutaj u was bywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×