Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Hej, hej, jestem Marzanna, nie pierdziel:D Widzimy Cię na następnym spotkaniu:D A pijackie wywody nie tylko Tobie się zdarzają:D Co do wczoraj, to było bardzo miło:) Dzisiaj trochę głowa boli, ale jakoś się trzymam. Chyba pojadę dogorywać gdzieś w parku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no :)) to widze ,że nieobecni duzo stracili :) Ciekawe jakie plany macie na dzisiejsze popołudnie , co do mnie -to uciekam na działke :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam strasznie ciekawa kim jesteście na topiku, te osoby z ogródka. cały czas zastanawiałam się jak podejść. miałam nawet opcję żeby stanąć przy barierce i zapytać o drobne albo papierosa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z lodzi
na prizpass.pl mozna wygrac rozne pierdółki, syn chce wygrac ksiazke i zbiera prizz, jesli sie zalogujecie to dostanie 10 dodatkowych. To tylko chwila, pomozecie? http://www.prizpass.pl/index.php?ref=nodi4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, co tu dziś taka cisza? no i niestety w piątek nie dałam rady się z wami spotkać :( marzanna, a może weź ślubnego i razem przyjdźcie na spotkanie, zawsze łatwiej i raźniej będzie Ci poznawać nowych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich - komu kawy na rozbudzenie, bo cos straszna cisza w eterze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:D Wczoraj wybrałam się nad Jeziorsko (taki karniak za piętnastego). Rapi78, jak się tam kąpałeś, toć woda brudna okrutnie! Nawet piesa nie chciała wejść dalej niż po kolanka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycyjnie już mówię dzień dobry wszystkm zaglądającym ( w milczeniu ?) na topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, choc w tym tygodniu rzadko bede tu zagladal. Niestety obowiazki... stokrotka - Faktycznie, kuzwa w tym tygodniu cos malo aktywna. Ale nie ma co sie dziwic - \"agresor\" Ona...30 w Bieszczadach, Szlemik nad morzem, Robotopik pomyka gdzies na rowerze, Marzanna nie odważyła się na spotkanie (zapraszamy na nastepne), no i... ech... za duzo by wymieniac. Po prostu trzeba kuzwe uaktywnic :)) wilczek - co do jeziorska, to woda nie jest tam taka zla. Widzialem gorsze :)) Ba, nawet w nich musialem plywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, sezon urlopowy spowodował wyludnienie topiku:( solamina - bardzo dziękuję za prezent:) rapi78, musisz bardzo lubić wodę, tam rybki pływały do góry brzuchami... Kto chce zdjęcia z piątku (tylko kilka...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Jestem z sąsiedniego topiku;).Mam pytanie do Łodzianek,moze ktos w kilku slowach odpowie? Dzisiaj w porannej 1 TVP prowadzili rozmowy w jakims centrum ,udalo mi sie doslyszec tylko,ze w Łodzi,moze cos wiecej na ten temat.Co tam sie miesci,kto projektowal-wiecie moze? Super to wszystko wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukatrupiłam marzannę
nie odzyskam hasła , zmieniłam na ciąg przypadkowych liter.nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzanna... może da się z tego wyciągnąć pozytywy? Zacznij na nowo, spróbuj z bardziej optymistycznym nickiem, może tym razem uda nam się spotkać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×