Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Hej! Widze, ze szykuje sie kolejne spotkanko. Niestety ja w tym czasie bede pomykac gdzies, daleko stad... Mam nadzieje, ze pozostali stawia sie grzecznie! Marzanna - kolejna szansa dla Ciebie! Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, coś króciutka ta lista... A ja mam niespodziankę... solamina, jeszcze raz bardzo dziękuję:D Ostatnie dwa wieczory upłynęły mi na tym, co wilczki lubią (prawie) najbardziej:D Niestety, już się skończyło... Ech, muszę jeszcze czegoś poszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc - krotko i konkretnie bo strasznie zaganiany jestem. Na 80% bede i n a 80% dopiero po 21. Pewien margines bledu sobie zostawiam bo dopiero bede wiedzial co i jak ok19. Ale mam wasze telefony wiec sie wieczorem odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa...-> piłaś coś zimnego?;) Widzę, że my obie z licznym towarzystwem... rapi78-> coś ty taki zabiegany? czyżbys pracował w mojej firmie?:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek - mam duzo pracy w pracy, no i remont na glowie, wiec nie wiem czy dzisaj do Was dolacze :(( Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi78-> remont na głowie? To znaczy, ze wybierasz się do fryzjera?:P:D Spokojnie, jakby co, pomożemy w malowaniu;) Kto się pisze na jutro na piknik (ten o którym wspominałam poprzednio...)? Mamy kilka miejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa i wilczek - gdyby to tylko ode mnie zalezalo to bylbym o 19. Niestety jestem uzalezniony od pewnych osob, wiec na razie nie moge niczego obiecac. Ale wydaje mi sie, ze juz ok 21 bede wolny wiec... pozyjemy zobaczymy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To dziś kolejne spotkanie!!! O jak fajnie. Niestety dziś o 19.15 będę już..daleko stad! Nie mniej jednak -- szalonego wieczoru Wam zycze!!! :classic_cool: wilczek -- niestety, czekalam 2 dni i chyba najwolniejszy mail juz by doszedl, a tu...nic..hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka-> spróbowałam, czekam na info rapi78-> od jakich osób jestes uzależniony? Co to za nałogi?:P:D Do raportu i okaż skruchę (jak mi idzie z agresją?)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trochę późno się zorientowałam, że to moja kolej (rapi78 mi przypomniał) :( I nie zdążę sobie poużywać, a tu już trzeba przekazać pałeczkę... Ale za to dzisiaj pokażę pazurki:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek - jestem uzależniony od: - dwóch gości z wielką ciężarówką, na których wlasnie czekam, - kolejnych dwoch gości z wielkimi wiertarkami, którzy niestety dzisiaj dali ciała :p ... no i od paru jeszcze innych osób oraz rzeczy których nie sposób teraz wymienic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza! niech zgadnę. Jestem tak beznadziejna,że umówiliście się mejlowo,że ukryjecie się na innym topiku żebym więcej głowy nie zawracała? Nie było źle, na początku miałam straszną ochotę uciec. Później jakoś dawałam sobie radę. Trochę szkoda,że mam tak mało ciekawą osobowość i nic ciekawego do powiedzenia. Nudna jestem. Wilczku- jak mecz? czekam na relację. Kiedy toasty za wygraną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle Marzanno,że większość ma dostęp do netu w pracy :( Ja zaglądam od czasu do czasu ,ale sama z sobą gadać nie potrafię.Może obie odstajemy od reszty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, rapi - widzę, że masz bardzo dziwne nałogi:P:D Faceci z wiertarkami i ciężarówkami... No, no... solaamina, marzanna...- w weekend naprawdę trudno tu kogoś spotkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×