Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Witam wszystkich Wpadam zobaczyć co tu się dzieje:) Przyznam od razu, że nie czytałam wszystkich wpisów bo jest ich tu zbyt wiele. Zdążyłam się zorientować tylko, ze jest tu kilka osób, które przeniosły swoją internetową znajomość na real:) Super, świetnie:) A co tu właściwie robię?? Ja k w preferencjach:) Znalazł by się ktoś chętny??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Wilczku :) polecam sie na przyszlość :)) Marzanno wraca i bądź tu !! Nie ogladalam TV1 to nie wiem ,moze galeria a moze Manufaktura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie!! :-) Jak milo, juz myslalam ze was gdzies wywialo. Rapi - niestety w pracy nie jest lekko. U mnie tez nastapilo powakacyjne przyspieszenie i nie mam kiedy tu zagladac. No i gdzie ta kuzwa, kuzwa!!! ewasch -- jesli to bylo na świezym powietrzu, a w tle widac było fabryczne budynki z czerwonej cegly (odnowione) to na pewno jest to Manufaktura - centrum handlowo-gastronomiczno-rozrywkowe. doninantka -- witaj! Jestes z Lodzi? Zapraszamy do pisania. Wilczek, solamina, znikajaca marzanna --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam niedaleko Łodzi:) W Łodzi pracuję:) Nie szukam nowych znajomych bo mam ich wielu, niestety nie posiadam tego \"kogoś\" z kim mogłabym spędzać wieczory przy winie i świetle kominka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominantka -- to zapraszamy na topik i nasze spotkania (pewnie za jakis czas znow jakies bedzie). Co do drugiej polowki to nie wiem czy dokladnie jest to ten topik, no ale nic nie wiadomo :-) Kto szuka ten znajdzie...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska stokrotka -dzieki.poszukam cos wiecej w sieci na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska_stokrotka -> dostałam, odpisałam:) marzanna... -> jak chcesz być teraz nazywana? I czy możesz podać mi meila? Mam pewną propozycję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam wszystko jedno. ag.m@poczta.fm z propozycjami lipa bo jestem w wyjątkowo kiepskiej formie, aczkolwiek stać mnie dzisiaj jeszcze na odrobinę humorystycznego spojrzenia na osobę własną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy pompon
widze ze to swiat kobiet ale co mi tam jestem chlopakiem z lodzi i nudzi mi sie, doskwiera mi samotnosc i maci to moj wewnetrzny spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Lodzi :) u was Partia Kobiet pobila pis w ilosci czlonkow , a raczej czlonkin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja dziś nie mam siły zupełnie, rano zimno było jak jesienią, teraz nie wiem, bo siedzę w robocie, fuuu... nic mi sie nie chce, w ogóle jakiś taki dzień dziwny Marzanno, a może łatwiej będie Ci spotkać się najpierw z jedną, dwiema osobami, a potem znając już kogokolwiek łatwiej będzie Ci przyjść na spotkanie topikowe? a ślubnego nie chcesz ze sobą wziąć? zawsze jest wtedy ktoś znajomy i bliski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strejowa🖐️ pomysł ze ślubnym jest do bani. Mój ukochany w najlepszym wypadku nazywa mnie \"Bożą porażką\" i opowiada anegdoty mające dowieść słuszności tego jakże słodkiego przydomku. to miłe,że tak się o mnie troszczycie ale to chyba bez sensu. Może powinnam porozmawiać z jakim fachowcem? Urlop w psychiatrycznym na Czechosłowackiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam nowe osoby:D pomarańczowy pomponie, mężczyzn może nie uświadczysz u nas zbyt wielu, ale ci, którzy są, rekompensują ilość jakością;) przyda się oczywiście więcej, zapraszamy:D marzanna...-> SPRÓBUJ, ja się opinią innych (w tym twojego ślubnego) nie przejmuję, wolę polegać na własnej;) Strejowa, co słychać? Rapi78, miałeś być agresywny, a po prostu przyczaiłeś się i siedzisz cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, Marzanno, to nie patrz na to co ślubny gada, tylko spotkaj się z nami. tak jak wilczek mówi, nikt nie sugeruje się jego zdaniem :) Wilczku, a u mnie, ostatnie dni przed urlopem i coraz większa niechęć do mojej pracy. coraz więcej rzeczy mnie dobija i chciałabym coś zmienić, tylko nie wiem, może chęci jeszcze zbyt małe, może możliwości nieduże, eee, takie tam moje narzekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strejowa - czy tak jak ja siedzisz w pracy?? wilczek - mialem byc agresywny, ale tylko do zeszlego piatku. Wtedy moja agresja przeszla... wydaje mi sie ze zgodnie z zasada na Ciebie :)) marzanna - wlasnie, nie przejmuj sie opiniami innych. Gdybym ja sie przejmowal... choc wiem ze do konca tak sie nie da, ale mozna nauczyc sie ignorowac pewne rzeczy... no i czytam ze z kuzwa juz sie mailowo porozumialas - dobry poczatek... dobra, wracam do pracy niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Rapi, też siedzę w pracy i już oczy mi wyłażą od patrzenia w monitor :( a zapomniałam, o kuźwę wczoraj widziałam w moich okolicach, jechała samochodem, więc tylko sobie pomachałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Rapi, też siedzę w pracy i już oczy mi wyłażą od patrzenia w monitor :( a zapomniałam, o kuźwę wczoraj widziałam w moich okolicach, jechała samochodem, więc tylko sobie pomachałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strejowa - ja tez juz nie moge patrzec na monitor, na ktorym same nic niemowiace znaczki widac - jak w matix\'sie doslownie. Ale pewnie niedlugo teleportuje sie do domu, bo pewnie i tak nic pozytecznego tutaj nie zrobie. Jutro tez jest dzien :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam jeszcze na moment, aby ogłosić wszem i wobec, że w piątek 31 sierpnia 2007 ona..30// zaprasza (co nie znaczy, że sponsoruje:P) szanowne towarzystwo na miasto zwane Łodzią w celach dalszego systematycznego utrwalania i pogłębiania internetowych znajomości. Zatem proszę się wpisywać na listę chętnych. LISTA 1) ona..30//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×