Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

witam witam witam to ja juz sama niewiem kto kiedy moze i w ogole;) to moze zrezygnujmy w ogole z wszystkich imprez? skoro robotopik musi miec wszystko poukladane, to moze zrobimy mu jakis harmonogram codziennych czynnosci tak zeby mial wszystko zapisane co kiedy i o ktorej robi oraz ile czasu powinno mu srednio zajac zrobienie tej rzeczy stokrotko i kuzwa czy my jestesmy umowione - tak jak bylo to wczesniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona....dzieki za troske ale codzienne czynnosci to ja sobie planuje sam :P ale termin imprezy można zaplanować i nie zmieniać go z dnia na dzień. kuzwa...zmiana terminu na dzisiaj znowu, to mnie nie bedzie :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, bez przesady, widzę, że towarzystwo jeszcze nie przyszło, a już chce uciec... Uprzedzam, że nie przyjmuję żadnych usprawiedliwień, L4 też nie, ani lewych, ani prawych, zawsze mogę robić za siostrę miłosierdzia :P:D Impreza dzisiaj o 20... Będę bez szpilek, ale trampki też odkładam na bok (żeby rapi78 nie zarzucał mi, że jak zwykle trampki...);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i CISZA... Czyżby wszyscy robili sie na bóstwa przed imprezą?:D W takim razie chyba muszę wracać do domku, podmalować się troszkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm....tak patrzę na te zdjęcia i chyba czegoś tu nie pamiętam....A tak w ogóle to chyba ze wstydu zapadnę się pod ziemię i już stamtąd nie wyjdę.... Kurczę, a myślałam, ze byłąm grzeczna:( Po jaką cholerę oglądałam te zdjęcia😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zanim się zapadnę to jeszcze jedno zdanie: Po tych zdjęciach wnioskuję, że ja i wilczek bawiłyśmy się tam najlepiej, tylko dlaczego teraz muszę się najbardziej wstydzic😭 Dobra, już się zapadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - dzieki ona..30/, nie ma to jak jeszcze bardziej dobic czlowieka w poniedzialek rano :(( Po prostu rece opadaja - niby ja a nie ja :(( eh... tez sie zapadam pod ziemie, a najlepiej to przeszedlbym w stan hibernacji i zapadl w sen zimowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja nie pamiętam, do której pamiętam, ale tej imprezy to chyba nie pamiętam;) I już się zapadłam, będą musieli mnie wykopywać w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
a gdzie te zdjecia? wkleilem link do wrzuty a tam pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×