Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Cześć dziewczyny, ja też jestem - choć na parę chwil. Poczytałem wczorajsze wpisy i nie wiem dlaczego przypomniało mi się przysłowie... \" Kto się czubi, ten się lubi.\" Stokrotko... Mój ulubiony kolor, to też zielony. Oboje lubimy też te Parki, Rezerwaty i w ogóle... Ależ nas łączy.... Czy Marior o tym wie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja jestem mało domyślny. O kuźwa... nie może przyjść, Rapi.... też nie może przyjść.... Hmm.... Przecież możecie przyjść razem, będzie nam bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szlemiku i niebieska.....ale wy macie ze soba wspolnego:) ciekawe czy tez ......a, juz nic nie bede mowic:) znikam popracowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przedpoludniowo;) czesc ona...jesli chodzi o jutro to jestesmy umowione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30// a Ty co znowu wymyślasz ? Zaraz kochani, coś tu jest nie tak... Termin był znany wcześniej a chorzy nie jesteście, ani pracować pod wieczór też nie musicie. Czyżbyście rzeczywiście wzgardzili spotkaniem bo trafiło Wam się coś bardziej intratnego ? W Księdze Rodzaju w/g św. Andrzeja jest napisane : ...szanuj słowa swoje a będziesz i Ty szanowany... (rozdz.VII werset 342).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enowa-->>jasne ze tak szlemik-->>czasem bywa i tak ze trzeba z czegos zrezygnowac z pewnych wzgledow:) przeczytaj lepiej maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30// Sorki, masz rację. Ty masz jednak dobre serduszko. Szkoda, że nie będziemy się widzieć, ale jak to mawiają..... co ma wisieć - to następnym razem. Ja pozdrawiam wszystkich i znikam, bo jestem mężczyzna pracująca. Pa pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
czesc wam to do kogo mam wyslac tego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm. hej! do jutra czasu niewiele, ale widze, ze towarzystwo sie powoli rozsypuje. Chyba najlepiej organizowac cos z dnia na dzien, wtedy przychodzi najwiecej osob :-D Kuzwa, czy mozesz podac aktualna liste osob na jutro? Czy w ogole sie jutro spotykamy skoro powoli większość się wykrusza??? szlemik -- parki, rezerwaty i zielony to wspolna pasja dla 90% moich znajonych :-) i jakos Marior nie ma nic przeciwko temu. Zreszta on sam sie do tej grupy zalicza :-) tez spadam do domku, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ludziska Właśnie dotarłam do domu i jestem padnięta. Stokrotko-> jeśli chodzi o listę to...no cóż....ciężko cokolwiek stwierdzić bo tak: mnie, rapiego i prawdopodobnie onej..30// nie będzie, za jesteś ty, szlemik i robotopik, co do reszty osób, które wcześniej wpisały się na listę i zadeklarowały, że przyjdą, hmmm...żadnego maila nie dostałam od tych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przełóżmy ta impreze na sobote - co Wy na to?? juz wysłałem w tej sprawie maila do kuzwy :)) pozostali niech tez sie okresla i tez niech wysla maila do naszej kochanej vice prezesuni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzysz, ale strasznie zapracowany jestem, pomimo tego ze mam dzisiaj urlop... o, za 30min znowu musze zniknac :)) ale pojwie sie jak ta zakonnica :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kuzwa jestem za a nawet przeciw jak wiekszosc naszych politykow ;) a tak na powaznie to ustalmy dzien bo juz sie zakrecilem.:| Ja moge byc rowniez w sobote jakby co tylko ustalmy to jak najszybciej, bo musze przorganizowac plany jakby co... Wiec prosze o wypowiedz pozostale osoby ktore sie zapisaly na liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) stokrotko...ze nas wykoluja to pewne :P to jest grupa trzymajaca wladze ;) Tylko ja nie moge tak zyc w niepewności, czlowiek w wieku takim jak ja potrzebuje miec wszystko poukladane...przeciez np. jakbym przyszedl do domu i nie znalazbym kapci na swoim miejscu to takie wydarzenie może mnie normalnie zabić;) Ech widze, że bardziej juz wypali ta sobota....Robie wiec reorganizacje planow tak zebym sobote mial wolna. Tylko niech ktoś sprubuje w sobote nie przyjsc to normalnie...uhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×