Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

No jeśli członki będą gadać to zostaję - muszę to zobaczyć :P:P Później możecie mnie wywalić :P :) Ale gadających członków nie odpuszczę :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę na słowo :D Chyba nie powinnam sie odzywać... Nie zostałam zwerbowana, a miejsce zajmuję :P W takim razie poproszę o wiadomość, jak już Państwo zdecydują, co ze mną, na maila - pod nickiem :D Miłego wieczoru życzę :) A z Panną, to mnie Wydział łaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zaraz sie żegnam - jeszcze w Łodzi, ale za pół godz. już mnie tu nie bedzie. Zostałem pilnie wezwany na narade sekty i muszę się ustosunkować :)) wiec... powiedzmy... na okres próbny mozemy przyjąc :)) taki staż powiedzmy... :p dobra uciekam, bo mnie czas goni. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie właśnie odebrałam pocztę :D:D:D Normalnie jestem przyjęta :D:D Normalnie szok :P :) Ale... :P Droga Koleżanka wybaczy. Jeszcze żeśmy się nie widziały, a co otrzymuję podczepione do maila od Waćpanny - cyt. \"Nie obrastaj w kilogramy! Już dziś przygotuj się na zimę. Skorzystaj z fachowej konsultacji i wybierz idealną dietę dla siebie... \" No sorry!! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wieczorową porą, choć nie jestem brunetem. Dziś kulturalnie wróciłem wcześniej do domu, to zajrzałem i czytam a tu.... ....tyle czytanie... ...ale jesteście aktywni, żeby nie powiedzieć płodni. I bardzo dobrze. Zazdroszczę Wam. O kużwa...- Cała przyjemność po mojej stronie. Chciałem uhonorować w ten sposób Twój wkład na tym topiku, bo jakże było by tu nudno bez Ciebie. Inaczej mówiąc - dla mnie jesteś tu gwiazdeczką. Bezimienna... Bezimienna... Witaj, jasne - będzie nam miło, gdy do nas dołączysz. Jestem pod wrażeniem i pełen podziwy... ... Ty naprawdę przeczytałaś te wszystkie strony ? A ile razy zasnęłaś przy czytaniu ? O kuźwa.... lubi się trochę podroczyć ale w tym też - jest Jej urok. ...wrrróć... Pani Vice... lubi nieraz kogoś opierdzielić ale my Ją za to bardzo kochamy. Ponadto... PRZYPOMINAM... Ten topik jest topikiem otwartym, Każdy może do nas przystąpić - pod warunkiem, że jest tak samo sympatyczny jak jego mieszkańcy. A tak przy okazji, uzbierała się tu całkiem liczna grupa osób. Lecz z jakiś tajemnych sił, wiele osób się nie zna. Tak sobie po cichu kombinuje - co tu wymyślić, abyśmy mogli się spotkać maksymalnie w pełnym gronie. PS. A ja wczoraj jadłem niezdrową żywność i SZPIEG mnie nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienna-> jako vice muszę dbać o swoich członków pod każdym względem stąd ten podczepiony do maila tekst:P Ale nie martw się, każdemu go doczepiam:D szlemiku-> ależ Ty mi słodzisz:D Chyba mnie lubisz:D Od tych ciepłych słów urosłam 10 centymetrów:D Pewnie jestem teraz równa z rapim78:P:D Uciekam na dzisiaj, trzymajcie się cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlemik 🌼 witam :) Niestety nie wiem, czy jestem taka fajna, jak mieszkańcy tego topicu :( ale będę się starać :) 140 stron przeczytałam w dwa dni :) Z przerwami na pracę, siusiu, jedzenie i spanie :) I spacery z psem :) A i jeszcze okna umyłam :) No właśnie... bo ja w końcu nie wiem, czy Wilczek się doczekała czystych szyb :P I co z ta jej nagrodą!!!! Niech mi ktoś zdradzi, co wygrała, bo mnie skręci z ciekawości, a na starość wyjątkowo ciekawska jestem :P:P O kuźwa... obiecuję od jutra ostra dieta - biorę się za siebie :) Co by wstydu nie było :P Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bezimienna i witam resztę towarzystwa,która mam nadzieje się pojawi . i tradycyjnie życze miłego dnia :D kuzwa ..mam nadzieje że życzenia via mail Ona_30 Ci przekazała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim, witaj bezimienna :) niestety w środę spałam do 20! i wyszło jak wyszło. nie będę się tłumaczyć. idę zrobić kawę i wracam do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. (ale jestem tu tylko na chwilę) o kuźwa......Jasne, że Cię lubię. Wszyscy Cię lubimy. Zresztą zaraz sprawdzę... Czy jest na sali ktoś - kto nie lubi Pani Vice ? Bezimienna... Jak dałaś radę przeczytać te wszystkie strony, to na pewno jesteś fajna kobitka. Jeśli chodzi o Wilczka to nie mogę napisać - co to była za nagroda. Lecz mogę opowiedzieć (bo chyba tu nikt tego nie wyjaśnił), że całe zamieszanie było po to aby Wilczek trochę zwątpił a my zorganizowaliśmy (jak to nie tylko już w filmach bywa) akcję pt: NIESPODZIANKA !!! Tzn. gdy Wilczek wrócił z pracy - my już czekaliśmy z ... itd... Witaj solamina.... Już myślałem, że nas zostawiłaś. Bo chyba trochę Cię nie było. Witaj Strejowa... Twój dyżur nocny był ok, przecież to był najtrudniejszy dyżur. A przy okazji wiemy o której rapi... wraca do domu. Oczywiście śle pozdrowienia dla wszystkich i życzę udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bezimienna! Podziwiam, ze przebrnelas przez calosc! No ale teraz juz wszystko o nas wiesz :-D Jak juz pewnie zauwazylas pewne rzeczy dzieje sie poza topikiem ale to tylko dlatego, zeby mozna bylo przygotowac niespodzianke (tak tez bylo ze środową imprezą dla kużwy, a wcześniej z imprezą dla wilczka :-). W sumie to chyba trzeba bedzie pomyslec o czyms nowym bo imprezy-niespodzianki juz przestana byc niespodziankami, jak beda sie stale powtarzac :-D Juz piątek!! :-) Ale dla niektorych to zadna nowosc bo juz weekenduja :-) kuzwa -- zycze ci, zebys szybko sie uporala z tym tematem i \"swoja pania\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solamina - patrz literki Ci poprzestawiałam 🌼 Szlemik 🌼 Niebieska stokrotka 🌼 o Kuźwa pragnę donieść, iż... dziś od godziny 6 rano, kiedy to zwlekłam swe nadobne ciało do życia :P do teraz - znaczy godziny 10-tej spożyłam jedną kromkę pieczywa chrupkiego Wasa z dżemikiem truskawkowym, wypiłam dwie kawy z mlekiem i herbatkę bez cukru. Dziekuję :P Dbam o linię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienna -- nie wiem co ta kuzwa przyczepila ci do maila, ale ja bym sie tym za bardzo nie przejmowala. Wlasnie wrabalam 2 kanapki z pasta lososiowa, a wczesniej kabanoska z prosiaczka i humor mi dopisuje :-D A jak kuzwa chce sie ochudzac to, prosze bardzo...tylko, ze juz jej wyszlo, ze ma takie BMI, ze musi uwazac by wiatr ja nie porwal :-D Strejowa -- szkoda, ze nie dotarlas bo fajnie bylo. Ale coz, nastepnym razem :-) Solamina -- miłego dnia i dla Ciebie!! szlemik -- wersja zdarzen sie zgadza. Oboje stwierdzilismy, ze topikowe zawirowania wynikaja z wyzszych celow, a mianowicie checi sprawienia niespodzianki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlebek i owszem chyba jakiś light był, ale co z tego... Niedawno koleżanka przylazła z ciastem własnej produkcji i tak oto we dwie żeśmy zjadły juz połowę :(:( Wybacz kuźwa... Padam na kolana i błagam o wybaczenie... Stokrotko a tekst dostałam taki - wkleje go jeszcze raz ku przestrodze dla innych :) \" Nie obrastaj w kilogramy! Już dziś przygotuj się na zimę. Skorzystaj z fachowej konsultacji i wybierz idealną dietę dla siebie... \" No co kobieta sobie może pomyśleć po przeczytaniu czegos takiego... JESTEM GRUBA!!! :P Samo czytanie o paście łososiowej sprawia, że mam ślinotok masywny... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezimienna -- hmm, faktycznie zastanawiajacy wpis. Ale tam nie jest napisane zeby sie odchudzac, tylko wybrac diete najlepsza dla siebie! A moze dla ciebie jest najlepsza dieta...ciastowa!!!???? A pasta lososiowa chetnie bym sie podzielila, ale juz ja cala ... zjadlam :-D A poza tym pojecie \"gruby\" jest bardzo subiektywne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko 🌼 jesteś kochana :) Podniosłaś mnie na duchu :) Z ciastami to jest u mnie tak, że osobiście uwielbiam je piec - nie wiem, czy nie piszę tego na własną zgubę :P - ale rzadko jadam, no chyba że ktoś przyniesie jakąś pyszność jak np. tiramisu, po którym właśnie wylizuje łyżeczkę :) Poza tym jeszcze chyba nie uważam się za grubasa, ale kto wie :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezimienna -- ACH!! Co ty zrobilas!!!??? Ale juz za pozno 😭 teraz topikowcy Ci nie zapomna tego, ze pieczesz ciasta i na nastepnym spotkaniu czeka cie \"wykupne\" w postaci jakiejs slodkiej pysznosci! Mmm, tiramisu, pychotka! Jestes calkowicie rozgrzeszona z tego, ze zjadlas polowe! Nie jestes grubasem, w ogole nie ma grubasow! Jestesmy wszyscy po prostu..idealni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak... O kuźwa ja pier... :P:P i nie wzywam tutaj imienia pewnej Pani nadaremno :D No trudno... lubię piec - mogę upiec :P Gotować też lubie :D :P Jestem idealna :D :P Jak Wy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Bezimienna...widze, że przy urodzinach kolejnego topikowca mamy zapewniony torcik domowej roboty ;) :D słodko....;) Pozdrawiam i uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×