Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdfsfsdfsfsdffssf

DZiewczyny pomozcie... Dobre, naprawde zdrowe soki.... ale ze sklepu

Polecane posty

Gość fdfsfsdfsfsdffssf

czy takie w ogole sa ? moze te dla dzieci bobo fruty sa najzdrowsze-poradźcie, chce sie zdrowo odzywiac... ale nie mam sokowirówki i nie stac mnie na nia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobofruty są obrzydliwe, sypią tam tony cukru:( a dzieci tylko przez to nabierają złych nawyków żywieniowych i uzależniają się od cukru. Ja też się zdrowo odżywiam; jeśli chodzi o soki, to bez cukru chyba można dostać w sklepach soki Wega Tymbarku, albo jednodniowe Marvitu, w szklanych butelkach, te ostatnie powinny być też w sklepach ze zdrową żywnością. Pozdrawiam, hannah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoja 22
dobre sa tylko te jednodniowe-w marketach powinny byc a w zdrowej zywnosci jest nieslodzony sok zurawinowy-jednak nie jest tani-rozciencza sie go woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfsfsdfsfsdffssf
po tej aferze z jednodniowymi sokami nie mam odwagi ich kupowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka102
chyba nie ma takich ja po Vega bardzo źle się czułam, tak samo moja siostra i mama, więc nie kupujemy już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfsfsdfsfsdffssf
tez ich nie lubie, tzn pilam tylko srodziemnomorski bleh jakbym pila sos do spagetti :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka byla afera z jedno-
-dniowymi sokami?? bo ja nic nie wiem a czasem kupuje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfsfsdfsfsdffssf
byly tak jakies bakterie... kałowe czy jakies, generalnie marchewka nie byla pierwszej czystosci :o dlatego brzydze sie tego pic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka byla afera z jedno-
o kurcze :-O ohyda, chyba poszukam jakis pasteryzowanych bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfsfsdfsfsdffssf
nie ma takich chyba i to jest bol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka byla afera z jedno-
kiedys kupila w lidlu sok z samej marchewki, bez cukru, pisalo, ze bez konserwantow tylko pasteryzowany, w smaku zadne cudo i pewnie naklamali, ze nie zawiera konserwantow ale cukru nie bylo w nim czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfsfsdfsfsdffssf
ja nie wierze w te "sklady" na kartonach... to bzdury... najlepiej to wyciskac z owocow, ale kto ma na to czas... i sokowirowke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Cytrynka92
A nie wiecie czasem czy nie byłyby zdrowe soki hortex extra?To jakaś nowa linia porządnych sokow nie z koncentratu...Nawet widać po cenie -0 3,50 za 0,75l.Kupiłam jabłkowy i widać róznicę,jest mętny a nie taki klarowny i przejrzysty jak inne tańsze soki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka byla afera z jedno-
na pewno najlepiej zainwestowac w sokowirowke i robic soki w domu, najtansze sokowirowki mozna kupic juz za 60 zl (widzialam w MAKRO) tylko, ze nam siebie i wiem, ze sokowirowka skonczy zycie w szafce obok szejkera i ekspresu do kawy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfsfsdfsfsdffssf
nie mam pojecia, nie pilam jeszcze, ale to prawda z ta cena, ja sie tym kieruje-wydaje mi sie,ze im drozszy tym bardzij naturalny... wiem cos o tym, tez mam slomiany zapal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQrydza
Po co pić soki? O tej porze roku najlepiej pić kompoty! Z truskawek, porzeczek... do wyboru do koloru, są najzdrowsze możesz słodzić ile chcesz i robisz bardzo szybciutko. Wystarczy że zagotujesz wodę wrzucisz ulubione owoce gotujesz i masz kompot. Pyszne, zdrowe i na pewno bez konserwantów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam bardzo unikatowy sklep z sokami ziołowo-warzywnymi Curratio! Pochodzą z polskich upraw i dlatego są bardzo naturalne i mają w sobie dużo witamin. Ja zamówiłam u nich 3 dniową kurację oczyszczająco organizm i na prawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenulkaMinulka
Do tych sklepowych soków podchodzę sceptycznie, jednak taki domowy świeżo wyciskany sok to samo zdrowie. Jak jest jeszcze z warzyw czy owoców z własnego ogrodu lub sadu to już w ogóle idealnie! Teraz, zimą, kiedy ciężko o świeże owoce używam tych mrożonych i tez jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadka
A w jaki sposób używasz mrożonych owoców do robienia soków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenulkaMinulka
Po prostu mam dobrą wyciskarkę i dodatkowe sitka do niej, które radzą sobie właśnie z zamrożonymi owocami. Jeśli jesteś zainteresowana to mówię tutaj o Kuvingsie C9500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadka
Dobrze wiedzieć :) Gdzie taką można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenulkaMinulka
Możesz na przykład zamówić na prowicie. Ja tak właśnie zrobiłem, a przesyłka była ekspresowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola82211
W sklepach teraz można kupić naprawdę wiele zdrowych posiłków, napojów i innych rzeczy. Zdrowe soki to podstawa w codziennej diecie. Jeśli szukać więc jakiegoś konkretnego producenta, to myślę, że mogę polecić Ci https://www.sadywincenta.pl/firma/kontakt-64 Ludzie bardzo chwalą ich soki i to, że można je trzymać troszkę dłużej poza lodówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herqos

 

ja pijam w ramach detoksu soki wycikane metodą cold press z owoców i warzyw. Zamawiam je ze sklepu nuja.pl i soki mają bardzo dobry skład. Dzięki temu ja nie jestem senna podczas detoksu a skóra jest promienna i czuję się lekko. Jednak nie ma porównania z takimi zwykłymi sokami jednodniowymi, te moje mają naprawdę moc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elios

patrzyłam na te soki z nuja,pl i rzeczywiście mają dobry skład i wyglądają na naprawdę zdrowe i dobre na detoks. Ze poł roku mam ślub, więc szykuję się do detoksu i oczyszczenia organizmu. Muszę zamówić sobie te soki 

ja pijam w ramach detoksu soki wycikane metodą cold press z owoców i warzyw. Zamawiam je ze sklepu nuja.pl i soki mają bardzo dobry skład. Dzięki temu ja nie jestem senna podczas detoksu a skóra jest promienna i czuję się lekko. Jednak nie ma porównania z takimi zwykłymi sokami jednodniowymi, te moje mają naprawdę moc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz kiedy są wyciskarki, to nie opłaca się kupować soków ze sklepu. Poza tym te soki są tylko z nazwy. Kupiłam wyciskarkę terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings-b6000 i robię soki z produktów ekologicznych. Taki sok to zupełnie inny smak, jakość. W takiej wyciskarce można nawet zrobić sobie sok z produktów liściastych (jarmuż, pokrzywa itp.). W dalszej perspektywie jako, że mam 10 letnią gwarancję, to lepiej zainwestować w wyciskarkę i mieć prawdziwe soki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerry

wszystko zależy patafil od tego jakie kupujesz soki. Fakt takie soki ze sklepów są straszne, mają samą chemię, zero witamin i cukier jeszcze dosypany. Ale te z nuja to jest bajka. Zamówiłam je z miesiąć temu na próbę i naprawdę skłąd mają super, nie mają chemii, są wyciskane metodą cold press, są sycące i naprwdę oczyszczają. Więc trzeba z głową kupować, nie ma co sugerować się reklamą w telewizji czy napisem 100% naturalny, bo zazwyczaj to nie jest prawda. Jak ktoś nie chce sam wyviskać, to ja mogę polecić te soki z nuja, bo to samo zdrowie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×