Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BeznadziejnaOsobaSkołowana

wszystkie baby to zakółamane dwulicowe swinie

Polecane posty

Gość BeznadziejnaOsobaSkołowanaJu
pozdro ty tez wypad z teg baru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fili-miki
przestan sie wloczyc i wez sie w garsc!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobie wypad jak mnie sie znudzi:PUWAGA!Znudziło mi sie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadziejnaOsobaSkołowanaN
nie prawda po porstu się mnie posluchałeś i chociaż jako męzczyzna byś się do tego przyanł jednak zmieniam prawo każy człowiek to menda dwulicow świna która chce zadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fili-miki
ja chce bardzo zadzic :) pokaz jezyk,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to czemu na D nie wolno?hmmm, wiem gdzie sie kupuje dyski C, ale D to......no wiesz, zabij mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tfu, że na C nie wolno:DPrzecie z D tez ukradna jak zechcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szuflada na klucz?Najlepiej załozyć zamek elektryczny, wieeesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linux - rodzina systemów operacyjnych dla komputerów, używająca jądra Linux. Kompletny system operacyjny zawierający narzędzia i biblioteki GNU jest często nazywany GNU/Linux.Linux przede wszystkim stosowany jest na systemach serwerowych (serwery WWW, FTP, e-mail, bazy danych i inne), jako zapory sieciowe (firewall), router, a także w systemach osadzonych oraz w niektórych odtwarzaczach DVD i tunerach dvb.Ze względu na powstanie i rozwój dystrybucji o łatwej instalacji, graficznym wyglądzie i bogactwie wydajnego oprogramowania Linux znajduje szerokie zastosowanie na rynku biurowym i domowym. Rządy kilku państw europejskich prowadzą wdrożenia Linuksa na komputerach administracji państwowej. Ponadto z Linuksa korzystają agencje wywiadowcze, kontrwywiad i wojsko, ze względu na bezpieczeństwo, stabilność oraz możliwość audytu oraz modyfikacji kodu (dostępność kodu źródłowego). Niezawodność tego systemu została doceniona przez niektóre banki i instytucje finansowe korzystające z Linuksa (np. system notowań Wall Street oparty jest na tym systemie operacyjnym). Linux jest używany w większości superkomputerów z listy TOP500. Również aparatura medyczna np. Tomografy Komputerowe firmy GE korzystają z systemu operacyjnego Linux. Popularne \"Access Pointy\" do dystrybucji sygnału WiFi również opierają się na uproszczonym jądrze Linuksa i procesorach ARM, coraz częściej również słyszy się o telefonach komórkowych z tym systemem na pokładzie.Komponenty typowego systemu rozprowadzane są zazwyczaj w formie gotowych pakietów binarnych dla danej dystrybucji (np. RPM, DEB i TGZ) lub jako pakiety źródłowe z opcjonalnymi poprawkami (np. tar.bz2, tar.gz, SRPM), które należy przed użyciem skompilować. W niektórych dystrybucjach (np. Gentoo) proces kompilacji jest wysoce zautomatyzowany.Tera już wiesz wszystko?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coś TY?:o Ja wszystko kumam....i co ja mam Ci teraz poradzić, jak Ty taka głupia?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×