Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

devil69

Wreszcie cos w Białymstoku, a ja w domu bo jutro pobudka o 4

Polecane posty

Gość Konon zakazał
bo brzdęk gitar obudziłby mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni mochikanin
a prunt to chyba z warszawy ciągnęli żeby te zacofańce mogły się bawić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krywlany sa dalego od domow, wiec nikogo nie obudziloby. Wlasnie se ogladam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacofajcy, moze i tak ale prad maja i na ortografi sie znaja :P prunt?? a co to. Bo u nas to napewno tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Devil - ja tez mieszkam w Bialym i tez w domu;) Ale moim zdaniem bedzie jeszcze pol miliona lepszych imprez - chociazby kazda z najlepszymi przyjaciolmi;) Teraz nie ma mnie na krywlanach tez tylko dlatego, ze wszyscy oprocz mnie maja jeszcze sesje (ja juz prawie szczesliwie po;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka011 no zgadzam sie z toba. Ale to nie fer. Ze inni sie bawia, a ja musze w domu siedziec, bo jutro do roboty. Ale przynajmniej wszystko mam pod reka :) I pfko se w spokoju pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni mochikanin
jasne😴🖐️ Wy tam w baiłym poza czeczenami ruskimi dziwkami i auchanem nic nie macie:classic_cool:, gdyby nie odrobina cywilizacji z reszty kraju do tej pory biegalibyscie odziani w skóry z niedzwiedzia :D:D o chodniki tez u was ciezko :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszaw opanowali chinczycy. Korki, ze pizdziec. Ja przynajmniej swoje miasto przejade w 1h, a np. w Wawie 1h zajmuje przejechanie 1 km. :P Mamy piekne widoki, blisko do jezior. A po co nam wiecej hipermarketow. Ja i tak robie zakupy w sklepach przydomowych, a nie jakies tam Auchany. No i jestesmy wreszcie w ekstraklasie :) Wole te moje zadupie, niz wasze Wielkie Miasta w ktorych czlowiek sie gubi (chodzi mi o zycie a nie plan miasta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam
wolę Białystok niż Warszawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni mochikanin
no na ekstraklase to zasluzyliscie :classic_cool: jedna z lepszych ekip w oe:) dziewczyny tez macie bardziej przystepne, co sie wam bardzo chwali ;) do tych wielkomiastowych bez kija nie podchodz :o (zmanierowane kurwy) ale poza tym ...lipa :( brzydkie miasto, podobne do lodzi (przynajmniej tak mi sie skojarzylo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyłam w wawce prawie 2 lata
jedna wielka tragedia.. w Białym przynajmniej jest normalnie. Białystok postrzegany jest tak zle przez ludzi którzy tu nigdy nie byli wiec nie ma o czym mówić.. Zanim zaczniesz negować najpierw sprawdz na własne oczy.. Pozdrawiam ukochane miasto i Białostoczan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutti frutti.
A ja wolę Krk :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białystok jest najpiekniejszym miastem... A widoki sa zaje... Najwieksza Cerkiew w Europie. Pałac Branickich. Nasze \"martwe zoo\" :) 3 kina Dziury w ulicach. Kosciołow wiecej niz w jednym panstwie. No i my mamy nasz wspaniale budki z lodami... Dla nich watro tu byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Devil, kurde, nie marudz, wlacz sobie tv i bedzie prawie to samo :D Tak poza tym to nie mam zwyczaju robic zakupow w Auchanie:p I nawet gdyby tu bylo full hipermarketow to i tak nie maja co na mnie liczyc bo nie bede dzwigac zakupow przez pol miasta:p raczej zaopatruje sie w osiedlowych sklepikach. No chyba ze jakis wielki sklep wzosnie tuz pod moim blokiem:D A tak w ogole to zdrowko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devil nie tylko to..
muzea na których radni malują po obrazach ;) cudeńka na Jurowieckiej :) ciastkarnie - pyyyyyyyycha :) full zieleni.. i inne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to Bialystok wcale nie jest najpiekniejszy:P ale ma swoj klimat... mam mozliwosc wyniesienia sie stad ale nie skorzystam bo sie zadomowilam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i nie najpiekniejszy... Ale swoj klimat ma. I se ogladam,. ale zaraz ide lulku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×