Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alegsadra555

AVON- KATALOG 9, 10 KTO GO MA ??HEJ KONSULTANTKI!!

Polecane posty

Gość alegsadra555

OCZEKUJE POMOCY, CHODZI MI O JEDEN PRODUKT CZY JEST W PROMOCJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka102
nie da rady podana strona nie istnieje taki mam komunikat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
a czego szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegsadra 55
chodzi mi o naszyjnik mariabella z brazowymi kulkami . W którym katalogu bedzie w promocji Jesli mozesz sprawdx mi byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efunia
widze że marna aktywnośc konsultantek avonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efulcia
jakie konsultantki takie kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velda
Gagix widać masz niską samoocenę skoro nazywasz innych tłokami. Widać na niskim poziomie umysłowym jesteś... Żal mi cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatrrrr
w 9 katalogu nie ma tego naszyjnika w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_17
no wlasnie ... niech ktos zapoda linka z tym nowym katalogiem 10/2008 :* z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety na necie jeszcze nie ma strony z katalogiem nr10 jest tylko z nr9 Jak chcecie to mogę linka wam podać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia730211
Chciałabym zająć stanowisko po stronie obrony Avonu. Myślę że ich kosmetyki są naprawdę dobre a ich cena nie jest olbrzymia. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej to jego sprawa,ale ja jestem fanka Avonu już ładne kilka lat i nie narzekam. Moje koleżanki też zamawiają. Jest to wygodne bo konsultantka przyjdzie,pokaże i opowie o kosmetyku. Ja mam tak że ciężko jest mi pójść do sklepu i wydać te pieniądze bo zawsze się trafi coś innego też potrzebnego a tak zamawiam i wiem że muszę odłożyć. Nigdy nie zawiodłam się na mojej konsultantce zresztą teraz dobrej znajomej więc wiem co piszę. A osoba która ich krytykuje pewnie nie miała wogóle doczynienia z ich kosmetykami albo pracuje w konkurencji czyli Ori... pozdrawiam wszystkie fanki Avonu,a jest ich coraz więcej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia730211
moja wypowiedź tyczy się do "efulci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, jak najbardziej Cię popieram. Jestem konsultantką i zarazem liderką i jestem bardzo zadolowona z samej pracy jak i z kosmetyków. Ceny są porównywalne do tych na sklepowych półkach, jednak Avon ma lepszą jakość. Tak więc i ja jestem fanką Avonu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_17
a wie ktos moze czy gdzies w necie mozna znalezc artykuly pomocnicze w sprzedazy :) prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellucci23
POMOCY!!?? czy ktoś wie jaką markę butów ma na sobie modelka z tytułowej strony katalogu Avon nr 4/2009 ?? są obłędnie zjawiskowe i chce je mieć :-) dziękuję z góry za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga921
ja jestem konsultantka mam oba katalogi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
Zapraszam i do mnie jestem w Avon i FM GROUP.. gg 8861243 Anna.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna19
Zgadzam sie z niektórymi osobami jestem konsultantka i popieram Avon nigdy nie zdażyło mi sie że a avonie mogą oszukiwać to nie prawda jestem fana avonu i uwielbiam tą firme..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Witam bardzo serdecznie:):):)Na początek może się przedstawię):L):):) Mam na imię Kamil i jestem liderem sprzeadaży AVON:):):):)Moim zadaniem jest budowanie swojej grupy i tłumaczenie,wrprowadzanie i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości nowym osobą:):):)Mam ci do zaoferowania stanowisko konsultnatki\konsultanta avon:):):)Godziny pracy ustalasz sama i nikt ci nie narzuca kiedy masz rozdawać katalogi lub kiedy składać zamówienia:) Sama decydujesz co robisz:):)Więc masz elastyczne godziny pracy:) Na avon nie potrzeba wiele czasu -katalogi rozdajesz jak kogoś spotkasz lub jak do kogoś idziesz w gościnę:):):)Ta praca jest wspaniałą rzeczą dla osób uczących się,bezrobotnych lub chcących dorobić sobie do pensji:):):)Twój zarobek wynosi 25-50% od kwoty zamóienia:)Tylko teraz możesz zamówić torbę o watrości 999zł jeżeli podpiszesz umowę i złożysz zamóienia:)A dla siebie możesz kupować kosmetyki tańsze nawet o 80%!!!!!!!!!!!!!!Oczywiście wszystko jest całkowicie darmowe i w każdej chwili możesz zrezygnować:):)pROSZĘ O ODPOWIEDŹ:):):)Życzę miłego dnia;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, których wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj na forum, chętnie odpowiem :) sama możesz wybrać co chcesz dostać na start ;) Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON zapraszam do AVON :) podpiszę umowę z każdym niezależnie od miejsca zamieszkania :) dla każdego prezent! :) mój email: zaklinaborycka44@gmail.com zapraszam wszystkich chętnych :) dieta - start 07.03.2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0 Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!! AVON oferuje; -zarobek 15-50% -katalog z 3 terminami zamówień -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80% -różnego rodzaju promocję i konkursy-oferta demo,netto,program motywacyjny itp -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł -21 dni na zapłatę faktury Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: eMAIL;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawaim,Kamil,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×