Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _Rak_

czy warto kupic silikonowy staniczek? wasze opinie

Polecane posty

Gość _Rak_

już dłuższy czas przeglądam aukcje z silikonowymi biustonoszami i mam wielką ochotę taki sobie kupić , ale zastanawiam się czy to nie jakiś bubel : https://ssl.allegro.pl/item206593382_biustonosz_silikonowy_unbra_zacznij_uwodzic_c.html ceny sa bardzo zróżnicowane...jedne kosztują ok 13 zł + koszty przesyłki a nie które przeszło 40: http://ssl.allegro.pl/item206271003_nie_kupuj_podroby_za_12_zl_tu_oryginal_unbra_a.html a jakie są opinie użytkowniczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Rak_
czyżby żadna z was nie nosiła???? a na allegro tak dużo kupujących! nadal czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się nad tym zastanawiam
chyba różnica jest tylko w w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek pachnacy
hej:D ja mam silikonowy biustonosz:) Moja opinia. Ciężko go założyć na piersi, tak, zeby wygladały naturalnie, bardzo widać krawędzie biustonosza, troche zniekształca biust. Trzeba miec naprawdę ładne piersi, zeby go nosić, bo on nie podtrzymuje....własciwie to nie wiem po co on jest tak naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek pachnacy
ehh, zeby one w rzeczywistości wyglądały tak jak na obraxzku, zauważ, ze w tym drugim linku na zdjęciu kobieta ma podniesione ręce, zeby biust wyglądał na jędrniejszy, A TAKI SILIKONOWY BIUST NIE MODELUJE KSZTAłTU PIERSI, ANI TYM BARDZIEJ ICH NIE PODTRZYMUJE. Tak po prawdzie to ten sam efekt byś osiagnęła przyklejając sobie 2 kawałki gumy na piersi....efekt taki sam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się nad tym zastanawiam
biust mam średnie B ..bez stanika nigdy nie wychodzę z domku..i tak myślałam, że pod jakąś bluzeczkę ładnie by wyglądał ..a ja czułabym się komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się nad tym zastanawiam
bo może masz fajne piersi i nie krepujesz się wyjść z domu bez stanika w eleganckiej sukience !!! ja mam taką potrzebę bo nikt nie jest idealny dlatego pytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kup ładnego normalnego push-upa myślisz że ten silikon naprawdę taki świetny? a jak na cyckach potówek dostaniesz bo to nie oddycha to też zachwycona będziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się nad tym zastanawiam
dlatego pytam dziewczyn o ich opinie na ten temat a nie na jakieś dziwne uwagi: " canberra jak pomyślę że coś takiego ma mi się przylepić do cycka w tym upale to to podstawa szczęścia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno ten stanik koszmarnie wygląda już na zdjęciu a co dopiero w realu :O teraz można kupić tyle pięknych i dopasowanych do kiecek staników, że szkoda kasy na coś co oprócz tego ze nie spełnia swoich funkcji (jak napisano ci wyżej) to jeszcze wygląda jak proteza :O masz faceta? wyobraź sobie że on coś takiego pomaca albo rozepnie sukienkę i zobaczy ja bym sie chyba pod ziemię zapadła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się nad tym zastanawiam
nie chodzę z facetem miesiąc żeby się wstydzić go!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy groszek pachnacy
o kurde!!! tekst miesiąca walnęłaś LoL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valentina V.
Ja mam stanik z wkladką silikonową. Wszyscy myślą,że mam C a mam A :) Do tego dekold duży w szpic + łańcuszek. Wszystko bardzo optycznie powiększa biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×