Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

estellka trzymam kciuki. Szczęciara i nika to jedna i ta sama osobka tylko na poczatku nie chcialam sie ujawniac. Ja mialam 2 razy punkacjie i dwa razy nie bylam usypiana tylko dostawalam glupiego jaska. Ale , ze jestem osoba gadatliwa wiec przez te 10 min punkcji gadalam im takie glupoty , ze jak pozniej se przypomnialam to az mi glupio bylo :) Raz mialam taki wybuch goraca w nocy jak wstawalam do wc , ze az zemdlalam, i upadlam na lozko a dokladniej na nogi malzonka . A on obruszony sie przebudzil i do mnie mowi co ty zdurnialas , w srodku nocy skakac mi na nogi :D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA;) no to juz wszystko wiem:) Dziekuje za info Estellko. Ech ...jutro wielka chwila prawdy.Wizyta w klinice...Zobaczymy. Szczesciaro ...czy Ty nie jestes wrzesniowka?:) Poczytywalam wrzesnioweczki bo raz ze z mojego topiczku jedna dziewczyna tam jest a dwa ze moja siostra tez:)...ale nie pisala z wrzesniowkami - tak przez sentyment ....lookalam i wydaje mi sie ze ten Twoj nick znam wlasnie stamtad...;)Ale moze sie myle?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek , ja jestem dokladniej ze styczniowek, i cxasami bywalam na majowym forum. Ale szczesciar jest wiecej bo jak sie logowalam to musialam cos dodac do nicku bo juz taki login istnial. Wiec ewno to zbieg okolicznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki - pobudka!!!!!! Myszka - bardzo się ciesze że wróciłaś - zaglądaj teraz do nas częściej jak masz już neta w domku :) Ucałuj Kubusia ;) Estella - gratuluje takiej ilości pęcherzyków. Jutro będę mocno trzymać kciukasy :) jesteś dzielną dziewczynką. Wiosna - trzymam kciuki za dobre wyniczki Olinek - będzie dobrze - trzymam kciukasy :) Enigmaa - mamuśko -oszczędzaj się i nie przepracowuj - od kiedy zamierzasz iśc na L4? Emika-ty nasza dzielna kobietko🌻 Lara🌻 Szczęściara🌻 Foli🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :):):):):):) a co u takie pustki? Estelko, zaciskam mocno kciuki !!!!!!!!!:):):):):):) zaglądam żeby się z Wami przywitać :):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello;) ja tez tylko przywitanko bo od rana mam taki młyn ze normalka mam ochotę powiesic co niektorych klientów:P Wiecie co ..... te chłopy to takie matoły ze nawet nie potrafia wzadzic kabel euro do telewizora. Kupią sobie take nowe lcd albo plazmę i jęczą!!!!!! ze mu cosi nie działa!!!!!! a ja mowie a moze by tak raz instrukcje przeczytac???? to taki matoł nawet wtyvzki do prądu nie właczy i jeczy : ZEPSUTE!!!!! NIE DZIAŁA!!!!!! MASAKRA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku:):):):) dawaj !! dawaj!!!! co i jak:) długi? i jakie specjały będziesz wciac?:) i kiedy start??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko Wam kochane napisze-tylko nie teraaaaa!!!~;0 musze pedzic na plyalnie po Mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka, gratualcje już częśc za tobą :) Wiosna, ja po transferze też normalnie funkcjonowałam, byłam na weselu 8 dni po, chodziłam do pracy, oczywiście nie przesadzalam, ale żyłam normalnie, prof. Radwan tak mi mówił, żeby nie przesadzać ani w jedną ani w drugą stronę, kazał mi się oszczędzać nie pić alkoholu i poza tym normalnie żyć. No i sie udało, mała ma 7 miesięcy teraz i jest zdrowiutkim bobaskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz - co daruj sobie ty cholerna pomarańczowa zgniliźno!😠 ps. Postaram sie odezwac wieczorem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!!! Lara Asiku :D:D:D:D nie bądzcie takie okrutne dla mojej i foli fanki :D:D:D:D P o co te nerwy????? kochane;) Ona i tak ma przesrane życie BUAHAHAHAHAHAHAHAHA:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli:) a juz myslałam ze straciłas fankę bo ostatnio to do mnie się dopierdoliła:P:P:P:P:P:P:P buahahahahahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, to dlatego ze mnie iebyło tu jakiś czas, pewnie to z tęsknoty, jej życie było takie puste i smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale już jestem i znowu moze napisac coś tak wzniosłego i mądrego jak przed chwilą no i nam humor poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli:) własnie sikam ze smiechu:) nie ma jak to mieć własny fan club:) a poza tym to tryskam zdrowiem i dobrym humorem:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog, super, rośnie szybko, nauczyla się ost. \"papa\" robić i ma jazdę na wstawanie teraz, przy tym gada non stop :) a jak twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super :) moja też rośnie jak szalona :) raczkuje, stawia pierwsze kroczki przy meblach :) nie gada, bo chyba całą energię w rozwój ruchowy wkłada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale ten czas leci, masakra. Ja już o drugim myślę ale poczekam jeszcze parę miesiecy. Uciekam, sorki do małej lecę jak na skrzydłach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no foli nawet mniej bo wkoncu mam zaplanowana cesarke i gin powiedzial ze zrobi mi na tydzien przed terminem:) A co do wozka to podobaja mi sie implanty ale narazie nie bierze mnie kupowanie;) poczekam do grudnia lub stycznia:) Ale wiesz? zauwazyam ze nasza fanka tylko obsmarowuje te kobitki ktorym sie udalo ivf... widac leczy jakies kompleksy:P Ale ja proponowalabym jej zamiast lecenia nieplodnosi wizytę u psychiatry:) i nie jestem złosiliwa:) Pedagog:) widziałam Twoją Viki na jakims filmiku jak stawiała pierwsze \"kroki\" hihihih:) słodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki enigma :) wtedy uczyła się raczkować, a teraz trudno za nią nadążyć :) enigma, znasz już płeć? bo wiesz, ja Was podczytuję, ale czasem coś jednak umknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×