Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Estelka, Foli ma rację!!! Przestań w końcu czytać w necie o invitro. Zobaczysz im więcej będziesz czytała, tym bardziej wszytskie objawy będą wydawałay się Twoje. Najlpeiej już nie czytaj nic na ten temat, tylko spokojnie czekaj. Cześć Lara!!! Jak tam Emiczko, wróciałaś już z tego wyjazdu? Enigma, jak czytam o Twoich wymiarach top wolę już nie pisać co u mnie. Kiedyś podałaś wymiar brzucha no i jak się porównałam do Ciebie to sie załamałam. Ale teraz jest już trochę lepiej, bo wzdęcia mi przechodzą i brzuch wraca do normy, chociaż już i tak nie zapinam spodni. Muszę nosić dłuższe tuniki. Poza tym biorę 3 duphastony, nospę, espumisan i na noc tabletki dopochwowe na stan zapalny. Dzisiaj byłam na badaniu toxo i ustaleniu grupy krwi. niby mam wpisaną w książeczce zdrowia dziecka, jak byłam mała, ale lekarz kazał mi powtórzyc. Kurczę, trochę spanikowałam na tym badaniu, bo pilęgniarki nie mogły zanleźć żyły i musiałam trzymać rękę w gorącej wodzie. Wtedy coś się tam pojawiło i pobierały mi z dłoni. Kurczę, jak to powoli leciało. Myślałąm, że tam zemdleję. no a wyniki mam za tydzień (na toxo). Wizyta też u gina za tydzień, a ja narzie mam leżeć, więc odpoczywam sobie w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja już w pracy :-) i dobrze, bo takie siedzenie w domu i rozmyślanie nie jest wcale fajne. A co do samopoczucia...czuję sie rewelacyjnie, nic mnie nie boli, nie kłuje, nie ciagnie...jakby wogóle nie było transferu...(też tak miałyście?)...tylko obwód brzucha powiększony i musze kombinowac, co by tu na siebie wcisnąć, bo spodnie są ciut ścisłe w pasie :-o i tyle... a mam pytanie, może wiecie...ile czasu ma zarodek po transferze, żeby się zagnieżdzić? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka, ja z tego co pamiętam też nie czułam żeby coś się działo. nie czułam się w ciąży po transferze :) nawet pisąłam o tym, bo wczoraj sobie trochę powspominałam jak to było. I też pracowałam, czas szybciej leciał i się nie myślało o tym A kiedy robisz test? Ja przyznam szczerze że przez ciebie znowu zaczęłam regularnie czytać forum :) i przezywać na nowo wszystko :), jak się uda ( a mam ogromną nadzieję i wiarę ze tak) to będę świętować :) Zarodek potrzebuje ok 6-7 dni z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli :) to dobrze, ze komuś udało się cię wciągnąć tu z powrotem :) Estelko - ja jestem też twoim kibicem teraz i czekam niecierpliwie na same dobre wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka-zycze II :) A potem slicznego bobaska Gosiaczek-zapodam mezowi taka propozycje, ale z nim zobacze sie za kulka dni, podczas ktorych bedziemy na wyjezdzie. Nie ma zsans by wtedy o tym pogadac. Ale zaproponuje mozliwosc kontaktu. Wiecie, mam wrazenie ze zycie ucieka mi miedzy palcami. Tzn mam na mysli kontakty z mezem. Widzimy sie tylko w weekendy tz od soboty do niedzieli po poludniu i k...!!!!! d czego doszlo ???!! Ze na rozmowe z mezem na temat wybory wyposazenia do domuu musze sie umawiac. Kompletnie na nic nia mamy czasu. Najpier polujemy jaka sobote mamy wolna, potem wyscig z czasem, bo sklepiy zamykalaj o 14stej, wiec trezba bleciec wszytskie od ranka. A potem on ma tez inne zajecia zwiazane z utrzymaniem posiadlosci pod miastem i zebysmy mogli porozmawiac konkternie to dzwonie do niego i pytam czy wpadnie do domu przd wieczornym wyjsciem na imprezke by obgadac szczegoly dzialania zakupow. Ni i przychodzi moj M. siada na kanapie i zaypia. I gowno z rozmowy :( Normalnie rozpacz. Nie ma zalu do niego, bo pzreciez wiadomo ze gdyby mial czas to by mi go dal. Ale nie ma :( A np. w nastepny weekend jest jakis wyjazd, potem tez. Normalnie zycie ucieka. A gdzie czas na rozmowy o adopcji??? Jedynie mielismy czas na rozmowe podczas godzinnego powrotu z OA do domu. I tyle. dziewczyny, chwilami, mam wrazenie ze nie mam meza. Do potegi ciesza mnie chiwle kiedy rano w sobote przed wyscigiem po sklepach mamy czas na 10 min w lozku na przytulenie. Tyle tylko w ciagu calego tyg. Szkoda mi spac nawet w weekend, bo mam wrazenie ze trace cenne chwile. Sorki, ale musialam roche pogderac. Mialam nie komentowac pomaranczowych wpisow, ale jednak...... Czy pomaranczowa osoba wziela pod uwage fakt, ze w momencie zawarcia zwiazku malzenskiego wypowiada sie przysiege m. in. bycia na dobre i na zle??? A skoro przytrafia sie zle, a Golka mimo to wierzy w wartosc tego zwiazku i milośc, ktora zostala wystawiona na probe to zle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane !!! Właśnie weszłam na forum i co widzę?Estelka❤️ nasza w CIĄŻY!!!!!!!!!!!No przynajmniej ja innej możliwości nie widzę.Trzymam za Ciebie kciuki!! Zresztą chyba my wszystkie teraz będziemy czekać z niecierpliwością na wynik teściora! Nadwiślanko🌻wiem co czujesz bo ja mam podobnie,ja widuje męża tylko w nocy i też czasami mam wrażenie że nie mam męża.Tylko,że u mnie było tak samo w USA i to samo okazuje się jest tu w Polsce.Tak teraz wygląda rynek pracy,ale wiesz,ja sobie myślę,ze przecież to musi się kiedyś zmienić.Trzeba zacisnąć zęby i czekać na poprawę sytuacji.No i trzeba tych naszych pracusiów kochać!!Ja na dodatek zaczęłam szkołę i teraz weekendy spędzam w szkole od 8 rano do 20:00.Lipa straszna ale będzie dobrze!! Ja nadal szukam pracy ale jakoś niczego nie znalazłam do tej pory.Wiecie trochę mi to szukanie opieszale idzie ze względu na to nie mogę wygrzebać sie z depresji w jaką wpadłam po poronieniu.Ale nie będę sie nad sobą rozczulać,bo jest z dnia na dzień co raz lepiej.Chyba rzeczywiście czas leczy rany!!! Codziennie Was czytam no i nareszcie dziś postanowiłam napisać bo tyle się tu dzieje.Normalnie optymistycznie mnie nastrajacie kobitki. A co do pomarańczki to chyba nie ma sensu jej komentować,bo to tylko ją mobilizuje do dalszego pisania.Szkoda marnować na nią energii. Enigmaa🌻baaardzo się cieszę że u ciebie i twego bąbolka wszystko superancko. Emiczka❤️ty jak zwykle pogodna i dodajesz nam wszystkim otuchy.DZIĘKI KOCHANA!!JESTEŚ WIELKA!! Maklady❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Sysia❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Golka❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Gosiaczek❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Paula❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Ana❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Zabajona❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Foli❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Granini-Gratuluje pieknego BOBASA❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Lara❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Szczesciara❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Olinek❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Iwona-Gratulacjie!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Malina❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Andzia❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Judyta❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Aska❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Myszka❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Pedagog❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Monik❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Aga❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Ale natworzyła!Kurka wodna Pozdrowienia dla Was Wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, Widzę że Team E zaczyna kruszeć, z czego się bardzo cieszę bo może i mi się uda za drugim razem. Estelka - trzymam kciuki i czuję że ogłosisz radosną nowinę. Będzie dobrze. Kiedy testujesz? Enigma - nie pamiętam ale czy to był Twój pierwszy program? Serdecznie gratuluję mamuśko!! Emiczko - nie martw się. Wszystko będzie dobrze. Doczytałam że startujesz w styczniu. Być może razem będziemy przeżywać bo ja też jakoś na początku roku chcę zacząć ale jeszcze nie postanowiłam kiedy ruszam. Nadwiślanko - od jakichś 2 lat rozważam zostanie rodziną zastępczą /adoptować chyba nie mogę bo nie jestem zamężna/ i mam do Ciebie pytanie. Czy w podaniu motywowałaś chęć adopcji problemami z zajściem w ciążę czy ominęłąś ten temat? Muszę napisać do OAO i nie wiem jak się do tego zabrać. pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia Sorry że nie do każdej z osobna ale jeszcze do niedawna wszystkie mi się mieszałyście a teraz już zaczynam Was rozróżniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna wiadomość pozytywna.Pamiętacie? Niedawno pisałam o tej koleżance- 3 invitro. Teraz się udało. Jest w 4 tygodniu ciąży :) Estelka, teraz kolej na Cibie i tak po kolei aż tabeleczka zrobi się pusta ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta-a gdzie bedziesz chodzic do osrodka?? U nas, przynajmniej w moim OA nie musielismy nic pisac i motywowac. Oczywoscie na na rozmowie pada pytanie : Dlaczego adopcja. Wiec powiedzielismy ze glownym jest niemoznosc posiadania dzieci. Zgodnie z prawda. I wposmnielismy ze bylo podjete leczenie i od kiedy. Mowilsmy zgodnie z prawda, tak jak bylo. wiem ze moze sie nieco roznic proces adopcyjny od procesu dla rodzin zastepczych. Nas o te rzeczy pytano na 1szym spotkaniu. kasiula Kula-wiesz, ja psychicznie to to znosze OK. nawet do tego stopnia bym okreslila ze az za dobrez. Bo jak czasem przejazdem w tyg maz spi w domu to sie nie wysypiam, bo odzyczailam sie od towarzysza w lozku :) Wiec czasem wole jak on nie spi w domu. Mam tez kupe roznych zajec po pracy a ze pracuje i dojezdzam i w domu jestm ok 18 stej od switu wiec nie narzekam na duzo wolnego czasu. Stad moze mam wlasnie takie wrazenie ze czas ucieka :( Jedyna nadzieja ze sie to zmieni to jak przyjda dzieci. Wtedy nie ma rady. czeka mnie przeprowadzka do meza, zmiana srodowiska itd.... Ale to dopiero za min. rok. jak nie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona - gratulacje dla koleżanki :-) Noi racja - teraz Estelka. Nadwiślanka - Ośrodek w zachodniopomorskiem. Byłam na rozmowie orientacyjnej jakiś rok temu. Chciałam się zorientować czy jako że nie mamy ślubu to czy mamy wogóle o czym myśleć. Więc Pani nie miała nic przeciwko tym bardziej że mamy między sobą podpisaną umowę - zresztą mamy ten sam adres zameldowania. Ta kobieta nawet dzwoniła do jakiejś sędziny co ona na to i sędzina powiedziała że jeśli ona by dostała tą sprawę to by wyraziła zgodę więc możemy się starać. Pani nawet powiedziała że znalazła by dla nas takie dziecko którego sytuacja by była taka żeby je nam nie odebrali. Wiadomo adopcja to adopcja a rodzina zastępcza to na jakiś czas chociaż dużo dzieci pozostaje w rodzinach zastępczych do pełnoletności czyli na zawsze. Teraz dzwoniłam bo brakuje rodzin zastępczych i trzeba napisać podanie. potem dopiero jest się zapraszanym na rozmowę. Jeny współczuję Ci że tak mało masz czasu z mężem chociaż ja swojego mam teoretycznie na codzień ale czasami jakby go nie było - należy do tych twardzieli i mało wylewnych. Ech życie .... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, witam po weekendzie :):):):):):):) Estelko, mamusiu kidy robisz bete? :):):):):) Maklady to trzymam kciuki za no cykl !!! :):):):):) Nadwiślanko, Kasiula, Judyta, Zabajonek, Foli, Emika,Beti,Enigma,Lara,Gosiaczek,Szczęściara,Iwonka ogromna buziaki dla Was i dla wszystkich babeczek Ja po weekendzie jestem padnieta zajęcia cały dzień w sob i nd dały się we znaki, a na domiar złego dzis mam zajęcia od 16.40 do 19.50 wrrrrr nie chce mi sie isc ale musze ze względu na obecności, wiec musze przełozyc wizyte u gina. Jeżeli chodzi o ten artkuł, to brak słów na komentowanie, to się w głowie przecież nie mieści :(:(:(:(:(:(:( trzymajcie się dziewczyny, zajżę pewnie dopiero jutro :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - to ja - Lecrerc :P tylko o rok starsza :P:P:P Dzisiaj mam nawał roboty że nie wiem gdzie mam palec wsadzić!! (no comments :P) więc tylko tak w skrócie co u nas. W weekend mielismy poważne dyskusje i podejliśmy decyzje że o rodzeństwo dla Patryka zaczynam staranka pod koniec przyszłego roku początek następnego. Więc mam nadzieję ze szybko ten rok mi zleci i będe mogła wpisac sie do tableki nr II jestem przeszczęśliwa. A po nowym roku kupujemy mieszkanko i jakoś wszystko zaczyna sie pieknie układać. To jest tyle co chciałam się pochwalić. W domku wieczorkiem do was napisze więcej narazie zmykam do pracy bleee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja przy tym zapladnieniu , robilam sobie takie doswiadczonka i co trzy dni robilam test ciazowy , oczywiscie jak transfer mialam 21 to pierwszy test zrobilam okolo 28. No na tym tescie jeszcze nic nie bylo widac, ale nastepny zrobilam.30 no i juz tu pokazala sie taka ledwie widoczna kreseczka. Nastepny zrobilam 3 i juz nie musialam sie przygladac kreseczce bo byla cieniutka i blada ale byla ja widac. No a 5 juz byla kreska do ktorj nikt by sie nie przyczepil Buziaczki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Ale mi miło, dzieki Dziewczynki! Ale ja absolutnie nie czuję sie mamą, nic nie czuję, kompletnie... Foli, buźka :-) dzięki i miło, że Cię zaktywowałam :-) test robie już niedługo 24 pażdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ;) ja tez weekendzie spędziłam na uczelni:) ale teraz 2 tyg luzik:) witaj Paulino 26!!!!!!!:P:P:P:P:P Ach... niestety ...tak to jest jak latek przybywa:P ale gratuluję pokaźnego wieku:D:D:D:D eSTELLKA:) TAK JAK FOLI POWIEDZIAŁA ZAGNIEZDZENIE OK 7 DOBY PO transferze.Ja nic nie czułam ok 3 dni a potem takie kłucie w jajniku ok 5-6-7 dnia potem 1 dzien nic i w 9dpt caly czas takie \"coś sie tam działo\":):):):):):) nie bolało to ale czułam ze jakieś przemeblowanie albo cosik:) no i mam lokatora:) jutro 15 tydzień!!!!!!! Kasiula:) postaraj sie nie myslec o tym co było tylko zyj tym co będzie:) a wszystko sie ułozy:) Beti:) maklady:) a moze są jakies inne sposoby aby zatłuc- tą prolaktyne?????:) Szczęsciara:) sliczny ten Twoj Nikoś:) Judyta:) kiedy idziesz do lekarza????? ???:D:D:D Estelko:) test spokojnie mozesz zrobic 10dpt bez problemu:) Z tego co cytałam na bocku niektore laski robią w 6dpt i potem w 8 dpt i juz mają jasność:) nadwiślanko:) kurcze ja chyba nie potrafiłabym zyc tak na odleglosc:( ale podziwiam Cię za ta wytrwałośc:) fakt faktem jak bedą dzieci to wowczas wasz śwait będzie musiał zrobic obrót o 360stopni:) zreszta u mnie pewno tez wszystko sie zmieni:) Całe szczęscie ze ja sie na to juz przygotowuje psychicznie:):):):):) Iwona:) no co Ty ja wyglądam jak \"kulfon\" nie widzę wogole wciecia w talii:( jestem taki topór:P:P:P:P no ale trudno:P kamufluje wszystko pod ciuchami:P:P:P:P:P i nikt nieczego nie podejrzewa:) Ale ja urodze to zaraz ide ćwiczyć:) i zrobię sie na lasencję:) Ana :) mam nadzieje ze bolą Cie cycki tak samo jak mnie:P:P:P:P i oby jak najdłuzej:):):):):):) kiedy masz termin @???? Lara:) a Ty co tak cichuto ze starankami?:) Zabajonek:) foli:) Aaa pytanko do foli i do Pauli:) bo miałyscie cc. Dawałyście radę od początku z dzieckiem??? czy ktoś Wam pomagall???? Senkju za wszelkie informacje i rady:) buziaki 👄 musze cosik popracować:( ale najchetniej to zapiściłabym nura do łożka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos nas zaczepia i mówi , jaki ladny chlopczyk i jaki podobny do taty. Wiec ja wtedy odpowiadam , ze tak bylo zamowienia na To dziecko , czyli ( karnacja i wyglad po tatusiu , oczy po mamie) ;D A wy Estellko i Enigmo tez skladalyscie zamowienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro tak szczęsciara to ja se zamowie u Twojego męza ten wygląd i karnację następnym razem:D:D:D TYLKOa daj mi jego tel:P:P:P:P:P:P hihihihihihihiiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mój dzidzius pojdzie w ślady tatusia to będzie pięknym szatynem z duzymi galami:) wiec lepiej niech będzie podobny do tatusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta 73
Enigma - w srode ide do lekarza ale do przychodni po leki na to zapalenie a do swojego prowadzacego gina jeszcze nie wiem. Cholercia 2 tyg przed @ cycki mnie bolały, teraz koniec @ a one nadal bolą i jakieś takie balony. Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie wszystkie podziewacie???? To tylko ja siedzę sama w domu i nie mam nic do roboty:) Strasznie mam już dość tej bezczynności,jedyne co dziś zrobiłam to wyszłam z pieskiem na długi spacer.Pogoda była piękna,słoneczna jesień. Mam nadzieję,że znajdę pracę wkrótce,bo inaczej dostane świra!!!!!!!!! Poza tym właśnie dziś moja kumpelka poszła do szpitala-będzie rodzić,więc myślę o niej i mam nadzieję,że wszystko pójdzie gładziutko jak po maśle!! Odezwijcie sie kobitki i napiszcie coś optymistycznego bo u mnie deficyt...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasiula. a jezeli chodzi o mnie to marze o takim dniu w ktorym bede mogla cieszyc sie tylko dzieckiem. bo powiem szczerze , ze sa takie dni , ze dzwiek dzwoniacej komorki mnie dobija. |to W dniu kiedy wezme sobie wolne, to dzis byl wlasnie taki dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki🌻 Paula🌻 zgadzam sie z Tobą ta nasza służba zdrowia to o kant d....y i po co płacimy ten cholerny zus....? mam nadzieję, ze mamie już lepiej.... wiesz jak mi miło na serduszku jak tak wierzysz w moją ciążę przyszłą :-), bardzo miło👄 Malinko👄 bardzo ci dziękuję kochana, zobaczysz wykończysz domek a tu dzidzia zawita do Waszych serduszek.... i gratuluję obrony mgr, ja już o swojej zapomniałam :-P enigma👄 dobra obywatelko :-D i udzieliłaś mu tej pomocy? czy wyzwałaś ginę od...... :-D hihhihihii gratuluję wyniku testu pogodna mamusiu.... Ana👄bardzo współczuję Tobie i Twoim rodzicom, nie ma jak wspaniałe cioteczki, cholercia rodzinka zasrana, jak tak można, szkoda słów po prostu, trzymaj się i mam nadzieję, że uda sie uratować Wasz dom rodzinny....obyś była wiesz.... z tymi piersiątkami :-D Andziu👄 dawno Cię nie było👄 co u Ciebie? Goluś👄 myślałam o Was będąc na Mazurach, mam nadzieję, że ułoży się Wam i o przykrościach zapomnicie👄 walcz razem z Piotrem o Wasz związek bo z pewnością warto, jesteście fajną parą i taką musicie być ......mam nadzieję, że spotkamy sie niebawem👄 Sysiu👄a ja pracuś jeden już wróciłam bo stęskniłam sie za .....pracą :-D a tak poważnie, no muszę troszkę popracisiać, bo chcemy nowy protokół zacząć, nie wiem kiedy jeszcze bo musimy tak trafić by nie trafić ze stymulacją w święta i ślub mojego brata-czyli 5 styczeń, więc jeszcze ustalimy co i jak, a dodatkowo święta się zbliżają, które chcemy spędzić na Mazurach i znalazłam krawca który uszyje mi dwie sukienki i prezenty ślubne, więc jest tego troszkę więc zakasam rękawy i ruszam z projektami jutro pełną para :-D a Tomusiem się nie przejmuj bo zdąży się jeszcze nauczyć siusiać do nocniczka.... a wymawia się blastocysta :-D a nie blascocyta hihihihihii wyszło jak blady cycek :-D hhahahahahha Judytko👄hahahahahaha cieszę sie że ochrzanki dziewczyn pomogły wywołać @ a ty się kochana nie martw bo uda się szybciej niż myślisz....cieszę się że razem będziemy startować, ja tez jeszcze dokładnie nie mam ustalonego terminu startu, ale przełom roku starego i nowego pewnie... gosiaczek👄hmm, 103cm w pasie to niezła laska z Ciebie hihihihihihi brzuchatku nasz kochany czy już wiadomo co jest w brzuszku? cieszę się że tak wszystko oki się układa.... Asiulek👄 no to ładnie z tym architektem, a co wy tam budujecie? i w czym mogłabym ewentualnie wam pomóc? rozumiem że budowę rozpoczniecie na wiosnę..... foli👄 masz śluczniutką i fajniutką córcię i jak sie tak o niej czyta to aż łezki kręcą siew oczkach... Iwonka👄no to nieźle dały Ci czadu jelita.... myszka👄 jak czytałam Twoją wypowiedź to ciarki mi przechodziły od stóp do głowy i łezki kręciły się w oczkach, strasznie czekałam na Twoją wiadomość i myślałam często o tobie, cieszę się że wróciłaś do nas taka przeszczęśliwa, mam nadzieję, że ujrzymy parę fotek z Kubusiem i Tobą👄 Lara👄 no ładnie na delicje i ja mam teraz chęć👄 Olinek👄chodzi o to by nie używać perfum przy punkcji i transferze, ginowie tak proszą, strasznie szybko bierzesz ten decapeptyl, ja tez miałam długi protokół i pierwszy decapeptyl wzięłam w 22 dniu cyklu brania antyków, czyli zaraz po wzięciu następniej tabl., no ale każda jest z nas inna i ma inne problemy.... trzymam kciuki za wspaniały start i wspanialszą metę👄 wiosna6👄 trzymam kciukaski byś już niedługo ujrzała dwie kreseczki na teście i wspaniałą betę... nie sugeruj się ilością jajeczek, lepiej ich mniej a lepszych jakościowo niż więcej i marnych... szczęściara👄 to jestem zaskoczona że ty miałaś głupiego jasia przy punkcji ...... ja wolą narkozę.... przecież tu chodzi o to by sie nie poruszyć przy pobieraniu jajeczek.... Pedagog👄 jejku kopę lat👄 to niezły pasztet z tymi pomarańczakami wyszedł hihihihihihii nie będę się tu udzielać bo szkoda słów na takie wypowiedzi.... zbyt niska wartość tej osoby.... granini👄bardzo śliczniutkie zdjęcia, aż nie można się oderwać strasznie wzruszające👄 monik30👄a wstydź się, nie ładnie że nas zostawiłaś :-D no ale fajnie że wróciłaś :-) co tam u Ciebie oprócz tego ze brak czasu jest ..... Aga👄kochana, lepiej nie mogłaś wymyślić z tymi bajkami by do nas zajrzeć chyba to samo bym zrobiła - bardzo pedagogiczne podejście :-D ale twój wierciołek się nie nabrał nawet na bajki👄 Estelka👄 to teraz mocno zaciskamy kciuki i czekamy na wspaniałe wieści, ja oczywiście wierzę, że ogłosisz wspaniałe wieści👄 mnie tez zakazali brać aspiryny, ale po transferze brałam acard... Zabajona👄👄👄bardzo sie cieszę, ze w przyszłym roku startujesz znowu po maluszka, tym razem chyba po braciszka dla córci👄będę trzymać kciuki z całej siły👄 maklady👄jasne że ma sens inseminacja, bo po pierwsze większa szansa że się uda, po drugie, możliwe że prl spadnie a i pregnyl dopomoże pęknięciu pęcherzyka, zaciskam kciuki, ale ja liczę że ty wyskoczysz z tabeleczki II jeszcze w tym roku👄 beti👄nie rospypuję się , przynajmniej mi się tak wydaje :-P że jeszczem nie taka stara by się ze mnie sypało :-Dhhahahahaah a jak ty siętrzymasz? psychicznie bo fizycznie pewnie laska z ciebie 👄 i z pewnością się nie sypiesz:-D Iwonko👄 właśnie dziś wróciłam i czytania miałam tyle co nie miara ale cieszę się bo uwielbiam naszą kafejkę....odpoczywaj sobie i niczym się nie zamartwiaj👄bardzo gratuluję Twojej koleżance że sie jej udało👄 to bardzo wspaniałe wieści .... nadwislanko👄 to ja jestem pełna podziwu dla ciebie, dla Was, ja chyba nie mogłabym tak żyć, cąły tydzień bez męża, jak żona marynarza, moja teściowa tylko do tego się nadaje, ona uwielbia jak jej mąż wyjeżdża i wraca na krótko, naprawdę podziwiam👄 kasiula kula👄 a myślałam dziś o tobie i co tam u ciebie:-) kochana, tak, czas leczy rany, i staraj się być silna by znaleźć pracę i mieć siłę na walkę o kolejnego maluszka, ja wierzę, że będzie dobrze👄 mnie aż z tych komplementów pod moim adresem ze wzruszenia łezki się kręcą w oczkach, nie wiem aż co pisać, czuję się lekko zmieszana, bo wiem że każda z nas jest tu wielka👄 i ogromnym serduszkiem👄 a na rozweselenie opowiem ci kawały mojego braciszka, ale przepraszam za słownictwo, muszę cytować by było śmiesznie: 🌻dwa ufolidki dowiedziały się że na ziemi jest zwierze-jak krowa, które pije wodę i daje mleko, poleciały więc na łączkę, złapały krową zaprowadziły nad rzeczkę, jeden zanurzył krowią głowę w rzece a drugi zaczął doić, po chwili krowa się zesrała a ten co doił ją krzyczy, podnieś wyżej łeb bo muł zaczęła ciągnąć..... :-) hihihihihi🌻 🌻 są trzy rozmiary u facetów: mały, średni i ...... o mój Boże :-Dhihihihihi🌻 🌻 siedzi niedźwiedź z zajączkiem w wiezieniu, zajączek bardzo zdenerwowany chodzi po celi i ciągle powtarza: misiu uciekajmy stąd oni nas zabiją. Misio na to: zajączku uspokój się, usiądź, nic nam nie zrobią, ale zajączek nadal chodzi niespokojnie i powtarza misiu uciekajmy stąd, niedźwiedź już troszkę rozzłoszczony mówi , schowaj się za mną przecież nic przy mnie ci nie grozi, po chwili otwierają sie drzwi celi i wchodzi wielbłąd, a zajączek na to: uciekajmy stąd misiu, widzisz co temu biednemu koniowi zrobili.......:-D hihihihihii a teraz co u mnie, otóż odpoczęłam sobie na Mazurach choć zimno czasem było, ale bardzo miło spędziliśmy czas...schudłam kilogram i jestem pod wrażeniem swojej postawy :-Dhihihihihi narazie jestem dzielna..... ale niestety zasmuciło mnie jedno, pamiętacie ze transfer miał być w sobotę? to był mój 16dc a ja w poniedziałek(18dc) dostałam @ najzupełniej w świecie, byłam w szoku, bo nic mnie nie bolało, a ona po prostu sobie ciekła, niestety nie mogłam sie na złość dodzwonić do novum, a czasami nie trafiłam w dyżury, teraz przypilnuję tego by jutro zadzwonić i dowiedzieć się co się stało, bo nie sądzę że odstawienie leków spowodowało takie przyspieszenie sprawy, to wręcz nie możliwe, luteinę odstawić miałam stopniowo zmniejszając dawkę, to samo progynovę, wiec nie powinnam tak wcześnie dostać @ - chryste ten cykl miął 17 dni...... no zobaczmy jutro może uda sie dodzwonić....a dziś jakiś biały śluz mnie zalewa, bezwonny....cosik jest nie tak.... oki lecę odpoczywać pogadamy jutro, bo jestem już dziś padnięta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pustyni leży słoń ,do góry nogami (na plecach) i mówi: - cip cip cip cip cip cip cip ..... Idzie dwóch myśliwych, widzą słonia i mówią: - Jakiś walnięty ten słoń, nie dość ze leży na grzbiecie, nogi ma pionowo w górę, to jeszcze mówi cip cip cip, jak ptaki. Uradzili, żeby go odwrócić, i wtedy zastrzelić (do leżących się nie strzela). odwrócili go, a słoń: - pić pić pić pić pić pić pić pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pustyni leży słoń ,do góry nogami (na plecach) i mówi: - cip cip cip cip cip cip cip ..... Idzie dwóch myśliwych, widzą słonia i mówią: - Jakiś walnięty ten słoń, nie dość ze leży na grzbiecie, nogi ma pionowo w górę, to jeszcze mówi cip cip cip, jak ptaki. Uradzili, żeby go odwrócić, i wtedy zastrzelić (do leżących się nie strzela). odwrócili go, a słoń: - pić pić pić pić pić pić pić pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×