Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

enigmus i ty wreszcie doczekalas sie bebenka :) gratuluje kochana ! Sysienko przykro mi, ze mały choruje ale to wszystko minie i zobaczysz, ze wkrotce to bedzie tylko zlym wspomnieniem. przesylam wam duzo buziaczkow i usciskow ! Aska74 kochana co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej~! Emika - a spróbuj mi tylko mniejsze posty pisać :p to cię znajdę i zmuszę :p uwielbiam cię czytać, bo z twojego pisania zawsze wynika dużo treści i sensu, a przy okazji ... he he można przypomnieć sobie co u której w trawie piszczy :p Foli - ja także staram się nie być nadopiekuńcza, ale ze mój dziobak zaliczył już dośc groźną stłuczkę, która mogła skończyć się rozcięciem skórki obok oczka :-o to już teraz dmucham na zimne i wole jednak patrzeć gdzie chce wstawać ... wtedy była kupa płaczu, a kreska która jej się zrobiła po zderzeniu z szafką podeszła krwią. Przestraszyłam się, bo jak pomyślałam, że mogła sie uderzyć w skroń ... jej, wole nie myslec. Ale to niestety uroki ciasnego mieszkania :-o wszystko blisko siebie i musowo trzeba być czujnym. Ale zwykle i tak zabawy sa z nami, więc przy nas pozwalam jej na wszystko, na co znajdzie siłę :p monika - no popatrz!! a dopiero co wspomniałam niedawno, ze własnie pamiętam jak ostatnie fotki przesłałas z domku z córcią :p pamietam taka jak siedzisz na fotelu trzymasz małą i twój mąż obok :p zdaje się, ze byłaś w szlafroku wtedy :) i wywołałam cie :) Trzymam kciuki za te opóźnienie :) Oby to było kolejne maleństwo. Estelka - pion, pion,pion !!! To tylko tak dla przypomnienia jak masz stać :p enigma- cholerko jedna, gdzieś ty się zapodziała?!!!:p jesteś już prawie 19-stka ! Ana - melduj się !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara:) tą witaminę a czyli capivit a+e lub hydrokontrol capivit a+e nakladam wokół ocząt na powieki i pod oczy i zostawiam na noc, robie kilka okręznych ruchów. Moja kosmetycza poweidziala ze to najlepsze serum pod oczy i na poweiki gdyz bezposrednio witaminki dzialają na skóre i zmarchy:) Niekiedy klade tez na cały ryjek:) i skora jest gładsza:) witaj monika :) kupe lat:) Sabruś ❤️ trzymam kciukaski za Muchasia ale i tak wiem ze za klika miesiecy zapmnisz o troskach i Maciejos będzie duzym grubym bobaskiem:):):):):) Buziaki dla pozostałych kobitek:) ❤️ Doczytam i jeszcze śie pojawie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze posta pół godziny a tu produkcja na całego :p enigma - te nastka !! niedługo to już dyszki zaczniemy ci liczyć :) Aga - sto lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zabajona milo mi sie zrobilo, ze ktos mnie tu jeszcze wspominal :) tak masz dobra pamiec do zdjec :) a co do @ nie nakrecam sie ale podswiadomie czuje, ze chyba znowu przytyje mi sie troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam kochane ze jak tu tylko zagladne to bede siedziec i pisac i humor mi sie poprawi od razu :) zamiast robic obiad to uspilam pati i kupuje komputerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ale sie narobiło wesoło ho ho :D dzięki Enigma - a powiedz jeszcze skóra twarzy się nieco zbrązowiała? i znikły cienie pod oczyma? Emika przeczytałam przepis i jestem zachwycona, jest taki...wykwintny :) na pewno go zrobię, a przepis na tort nugatowy mam :) jeszcze raz dziękuję :) pozdrawiam wszystkie koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika - tak to bywa, jak wpadniesz w stado wron, które w sumie dobrze znasz :) ja cię pamietam z poprzednich części topiku, nie pamiętam na ktorej ja dołączyłam, ale ty wtedy już byłas w ciązy :) pamiętam twoje przeboje, fenoterol i jak na drugi dzień po odstawieniu pojechałas na porodówkę (to chyba ty??? czy dobrze pamiętam?):) A ja mogę prosić o zdjecia? Również zrewanzuję się :) Fajnie, jak tak zagubione duszyczki wracają :) robi się weselej i wraca atmosfera :) he he, tylko ze duszyczki wracają jak już starają się o drugiego bobaska, albo planują :p no tu kilka na następny rok się szykuje ze startem :p ja między nimi :p więc koło się kręci, jedne skończą ciążować, drugie zaczną ... widze krążą jakieś super mniamuśne przepisy po necie :p EMika - a pochwal się no tymi cudami oficjalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiśka :D ale super Ciebie tutaj widzieć :D prawie dwa lata Ciebie tu nie było, pisałam Ci jeszcze maila ale też był bez odpowiedzi :( ale najważniejsze że jesteś :) Trzymam kciukaski by małpiszon juz się nie pojawił :) Ucałuj Patrycję ode mnie 👄 Enigmus - to ja chcę zobaczyć ten brzusiolek pliiiiiiiiiiiiiiiiis :D a co do krechy to ja nie miałam a pamietam że chciałam mieć bo jakos zawsze ciąza mi się kojarzyła z tą krechą :P a dzidziulek juz taki duży, ale ten czas zapernicza Emiczka ❤️ Zabajona ❤️ Paula ❤️ Aga ❤️ Gosiaczek ❤️ Asieńka ❤️ Iwona ❤️ Andzia ❤️ Estellka ❤️ Foli ❤️ Beti ❤️ AnA ❤️ Sabra ❤️Olinek ❤️ Lara ❤️ Maklady ❤️ Kasiula ❤️ Iskierka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku :):):):):) mówisz i masz :):):):):) witam wszystkie babeczki i niestety tylko tyle mam czasu zeby do Was kliknąć, trzymajcie się wszystkie :):):):):)buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Kochane!!! Ja wpadłam na chwileczkę wszystkie pozdrowić i się w sumie dopytać, bo nie wiem co robić. Po tym jak przerwałam in vitro i dostałam duphaston @ przylazła punktualnie po 28 dniach. W tym cyklu miałam jajeczkowanie, bo pojawił się śluz, a przynajmniej mam taką nadzieję, że było, ale @ nie przylazł. Dzisiaj jest 39 dc najdłuższy cykl miałam 31 dni przez ostatnie dwa lata. Pojawiło się wczoraj kilka brązowych plamek i myślałam, że dzisiaj zawita a tu nic. Znowu jest kilka plamek i powoli zaczynam głupieć czy to normalne po takie stymulacji czy ze mną jest coś nie tak. Nie liczę na ciążę, bo byłby chyba to cud. Emiczka ciągle mnie namawia na test a ja się boję go zrobić. Nie mam żadnych objawów dosłownie nic i nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Kochane!!! Ja wpadłam na chwileczkę wszystkie pozdrowić i się w sumie dopytać, bo nie wiem co robić. Po tym jak przerwałam in vitro i dostałam duphaston @ przylazła punktualnie po 28 dniach. W tym cyklu miałam jajeczkowanie, bo pojawił się śluz, a przynajmniej mam taką nadzieję, że było, ale @ nie przylazł. Dzisiaj jest 39 dc najdłuższy cykl miałam 31 dni przez ostatnie dwa lata. Pojawiło się wczoraj kilka brązowych plamek i myślałam, że dzisiaj zawita a tu nic. Znowu jest kilka plamek i powoli zaczynam głupieć czy to normalne po takie stymulacji czy ze mną jest coś nie tak. Nie liczę na ciążę, bo byłby chyba to cud. Emiczka ciągle mnie namawia na test a ja się boję go zrobić. Nie mam żadnych objawów dosłownie nic i nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Kochane!!! Ja wpadłam na chwileczkę wszystkie pozdrowić i się w sumie dopytać, bo nie wiem co robić. Po tym jak przerwałam in vitro i dostałam duphaston @ przylazła punktualnie po 28 dniach. W tym cyklu miałam jajeczkowanie, bo pojawił się śluz, a przynajmniej mam taką nadzieję, że było, ale @ nie przylazł. Dzisiaj jest 39 dc najdłuższy cykl miałam 31 dni przez ostatnie dwa lata. Pojawiło się wczoraj kilka brązowych plamek i myślałam, że dzisiaj zawita a tu nic. Znowu jest kilka plamek i powoli zaczynam głupieć czy to normalne po takie stymulacji czy ze mną jest coś nie tak. Nie liczę na ciążę, bo byłby chyba to cud. Emiczka ciągle mnie namawia na test a ja się boję go zrobić. Nie mam żadnych objawów dosłownie nic i nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goluś rób teścik, podejdź do niego tak na luzie, np także robisz go po to by sprawdzic czy przyjdzie małpiszon czy nie :P a ja życzę Ci by wynik na teście był dla Ciebie pozytywny czyli że ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goluś - ja myślę, że dla własnego spokoju zrób test. Będziesz wiedziała na czym stoisz. Takie plamienie może być implantacyjne, ale to z reguły jest dużo wczesniej, jakos tak bliżej terminu @, po tym terminie moze / a nie musi wystąpić a\'la okresik, mimo ciązy, niektóre tak mają. NIe zakładaj, ze nie mogło się zdarzyć to na co czekasz ! NIe dowiesz się jak nie sprawdzisz. Jesli test wyjdzie niepewny, to zrób betę. Ja jednak coś czuję, ze test pokaże ci dwie piękne kreski :) tymbardziej zrób go jak najszybciej i jak najszybciej idź do lekarza. Tyle dni spóźnienia to musi być coś na rzeczy. Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) Estelko, Aguś, wszystkiego najlepszego!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 spełnienia marzeń ❤️ przepraszam za spóźnione życzenia, ale dopiero dziś zajrzałam;) wiecie, chciałabym już odpocząć trochę, bo ostatnio wszystko w biegu, a do tego mąż często wyjeżdża ostatnio, bo od jakiegoś czasu prowadzi szkolenia, więc wszystko na miejscu muszę załatwiać sama, do pracy dojeżdżam 40 km, więc w domu jestem prawie w nocy;) brakuje mi tego, że w wakacje nigdzie nie wyjechaliśmy (ale wszystkie pieniądze włożyliśmy w nową działalność) i teraz są skutki w postaci zmęczenia;) ale zawsze się pocieszam: aby do weekendu:) dla wszystkich: ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goluś, być może masz jakąś blokade psychinczną. Zr.ób teścik. U mnie tak zawsze było, jak zrobiłam test to następnego dnia @ przychodziła. Chociaż Tobie, zycze tego cudu, żeby nie przylazła. No i jakby co, to musisz iść do gina zapytac się co robić przy takich opóźnieniach .... A ja zaraz lecę do gina, ciekawe co mi powie? :) Estelka, doczekamy się tego suwaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajonku dobrze pamietasz :) zdjecia tez ci przesle :) Sysiuniu kochana dzięki za powitanie i całuski dla Pati ! (już ucałowana :)) Golku róbże ten teścik :) Cwaniara ze mnie bo ja też się boje zrobic juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz 4 dni temu powinnam dostać @ a tu nic tylko pare plamek no i dziwnie sie czuje :) nie chce zapeszyc i pozbyc sie tej nadziei, ze moze znow jestem w blogoslawionym stanie :) Zrob pierwsza to ja tez sie osmiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona👄 no ładnie leniuszki jedne, czytacie moje wypowiedzi bo nie chce wam się czytać stronek, o wy małe cholery jedne :-D to za karę Wam będę strzelać posty na 5 stron hahahahahahahahah współczuję Olci stłuczek, fakt przy ciasnym mieszkanku to trzeba uważać na wszystko i oczy mieć dookoła głowy... a co będzie jak będzie rodzeństwo Olci? hmm, pewnie tłuczek masa :-o wiesz przepisy ja będę wysyłać na e-mail bo tu tylko strony zaśmiecę a nie każdej sie spodoba albo za bardzo spodoba :-D hihihih enigma👄 fajne miksturki robisz na cerę, może i ja spróbuję :-D dla mnie podstawą jest raz w tygodniu delikatny peeling twarzy i ciałka a balsamiki co dzień uwielbiam :-) a tak na marginesie....jak możesz nas tak katować!!!!!!!!!!!!! nie wysyłając nam swoich zdjęć z brzuszkiem:-D tylko na Miłość Boską zlituj sie i nie ucinaj kończyn, głów itp. chcemy oglądać Cię w całej okazałości :-D monika80👄 zawsze do usług:classic_cool:ja to mam wszystkie Wasze zdjęcia na dysku :-) więc wiem która jak wygląda :-P cichutko liczę na dwie Twoje krechy, kiedy robisz teścik? Lara👄oby przepis wystarczył i danie wyszło pyszne...czy Twój tort nugatowy jest z wiśniami? sysia👄 jak sie czujesz? jak Tomcio? Ana👄 dobre chociaż to :-P mówisz i masz?....hmmm to ja chcę..............wygrać w lotto :-D Goluś👄Ty mnie do grobu wpędzisz chyba zaraz :-P ja ci powtarzam że masz zrobić ten test by w razie ciąży(liczę że to ona jest przyczyną braku @ na 99% ) zażyć luteinę by nie mieć tych plamień rób test bo oszaleje zaraz.... maklady👄tak, tak ja tez czasem sobie pluję w brodę czemu nie zaczęłam porządnie oszczędzać zaraz po ślubie by mieć już swoje mieszkanko, a teraz mam tego skutki:-P ale ważne że jeszcze siła jest by pracować i marzenia do zrealizowania....przytulam👄 Iwonka👄 jak maluszek się rozwija? ale padam ze zmęczenia:-P 💤 czy ktoś mi może potrzymać głowę? hihihihi i powieki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Test zrobiłam i... niestety ale nie jestem w ciąży. Znając życie pewnie tym testem jutro wywołam @. Ale czasami tak jest jak się chce to się nie ma. Teraz mogę realizować na spokojnie swoje plany. W pierwszej kolejności prawko. No właśnie dzisiaj jestem po pierwszej lekcji i jestem przerażona. Jeszcze jak jeździłam po boczny drogach to jeszcze mi w miarę szło, ale w mieści to tragedia, wszystko robiłam źle nawet porządnie nie mogłam skręcić kierownicą. Chyba za bardzo byłam spięta. Idę teraz coś zjeść i się położyć, bo z nadmiaru wrażeń głowa mnie strasznie rozbolała. Słodkich snów. Buźka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to golka nie robiłaś testu z rana ? Na pocieszenie powiem ci, ze ja jak bylam z patrycja w ciazy to tez robilam test i za pierwszym razem wyszedl mi negatywny a bylam !!! Dopiero drugi wyszedl prawidlowo :) Powodzenia w jazdach nie przerazaj sie to na poczatku tylko wydaje sie trudne jak wszystko zreszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide kobietki sie polozyc bo juz strasznie zmeczona jestem po calym dniu :) wogole jakas strasznie senna jestem jak sie po poludniu polozylam to zasnelam na chwilke poki mnie moja mala rozbojniczka nie obudzila do jutra ciekawe czy jutro @ przyjdzie :) Dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika ten tort nie jest z wiśniami, w zasadzie taki jakiś zwykły się wydaje, ale znając mnie na pewno coś bym do niego dodała :) dziś zjem coś słodkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lara! Od rana tak o smakowitościach rozprawiasz, ze az nabrałam chęci na taki torcik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×