Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

A ja dzisiaj mam lenia :( mam nadzieję że się rozbrykam jeszcze bo dopiero 11 dochodzi Zabajonku - Tomek szaleje strasznie, jak spotyka się ze swoim kuzynem to tak jakby się spotkały dwa potworki, my z siostrą jesteśmy we dwie i załamujemy ręce w pewnym momencie bo nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, a tak to zrobił się już strasznie samodzielny ale za to w końcu chce się przytulać, całować, taka mała przylepka:) a jak łobuzuje od rana do nocy to jeszcze gada jak najęty i dyskutuje z Tobą jakby był najmądrzejszy na świecie, śmiechu dużo, nerwów czasem też ale to w końcu dziecko i ma prawo :) A u nas tak sobie, nic nowego i nic lepszego zobaczymy co to będzie :) Ucałuj Oleńkę ode mnie i od Tomcia, tą kluskę 10 kilogramową :P teraz to widać ze to kobitka z krwi i kości :) teraz nabierze to później będzie miała z czego zrzucać podczas chodzenia :) Emiczko - no to dobrze że już główka nie boli, że się wyspałaś i lecisz na zakupki to Ci się humorek poprawi, a brzuszek to tak jak Ci wróżyła WRÓŻKA SYSIA :D Enigmuś - przyjemnej pracki i tylko bez przeginania, a tak w ogóle to ja chcę zobaczyć brzuszek Twój bo on już pewnie jest duży w końcu to już prawie 22 tydzień, ja pitole jak to leci :) a ta krowa jest zakompleksiona, to taki typ podwórkowej plotkary hahahhahaha cudze krytykuje a swojego nie widzi :D żałosna krowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he! Sysiu - no powiem ci, ze ja nie mogę sie doczekać, jak Ola zacznie rozmawiać :) Bo narazie to blebla, bździuka, babuje, tatuje, mamuje, ale i papuguje słówka. Ostatnio babcia nauczyłą ja mówić PAN ( w jej wykonaniu to \"PAI\") :) No ciekawe jak to będzie :) Wyobrażam sobie łamigłówki, choć pewnie mniejsze będą niz teraz, bo teraz to ona n. mówi \"psiu\" i domyśl się człowieku o co kaman :p na szczęście czasami wskaże paluszkiem rzecz i wiadomo o co chodzi :) No i jak zwykle mozna na ciebie liczyć :) jak rozkosznie piszesz o pomarańczu, normalnie człowiekowi morda się chicha sama :p na miejscu tej osoby spaliłabym się ze złości jakbym czytała takie \"kwiatuszki\" pod swoim adresem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna laski ja tez padam na ryj:( Całe szczescie ze miałam kupę klietow bo zasnełabym :( terax jest luzik, pada deszcz a ja niby mam sprzatac/..... czytaj: wywalac wszystkie \'potrzebne manele\" :D:D:D mUsze korzystac poki męza nie ma bo jemu to wszystko jest potrzebne:P a nie dotyka tego przez kilka lat:D:D;D dZIS MAM JESZCZE ROZMOWE WSTĘPNA Z JEDNA LASKA wiec dłuzej posiedzę. Zatrudnilam juz 2 kolesi ale jeszcze tra mi laskę coby mnie zastapiła. i powiem Wam ze miałam kilka ale jakies takie nijakie, jedna napisała mi czy na rozmowe moze przysc w innym terminie bo dziecko jej jest chore...... druga pyta ... przed zatrudnieniem czy w piatki moze mie wolne bo na weekendy wyjezdza.....:P a ostatnia sory sory sory była TAK BRZYDKA!!!!! z pryszczami, smierdziala papierosami ze myslaam ze sie pozygam:(............. Sory ale chłopy są porządne jak przychdzą na wstępną rozmowę a baby .... masakra:( Ale wiecie co ta brzydula miała wiele motywacji ,była bardzo chetna ale co ja poradze jak smierdziała starym capem papierosnicą i była oblesna? A u mnie w pracy to same chłopy i klienci musza miec na czym oko zastrzymac.....;) no wiec szukam dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara :) Tobie to dobrze..... ale z drugiej strony wecej pracujesz wiecej kasiory:):):):):) Aaa Kasiula !!!!!! ❤️ na TVN LINGUA szukaja osob do nauki jezyka angielskiego!!!!!!!!! moze by Cie to zainteresowało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK............MIASTO............TERMIN................ ......IMIĘ Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 26.01.07 ....Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła Igorka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07.....Urodziła ...córcia Nadia Anna Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia Gosiaczek76.....Morąg..............09.02.08..........chłopczyk:) Granini.....Gdynia................14.09.O7.............. .Szymonek enigmaa.....Katowice.............08.04.08............... będzie Marysia:) Iwona 77...Zambrów..............maj?...................??????????? ??? maklady......zach-pomorskie......????????????????????????? Estellka...Wawa....?????????????????? 2 maluszki:) TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Golka26..........9.09.......29..........?...... już 3,5 roku...in vitro na wiosnę 2008r. AnA 30............16.10.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiatów TABELKA IV NICK........................... ADRES E – MAIL Iwona77 ................. grajesia@wp.pl Aga* ...................... agnieszka.joa chimczak@interia.pl Alesis ...................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Andzia77 ................. aniutka_m@tlen.pl AnA30 ..................... atena333@wp.pl Aśka74 .................... asiulek74@tlen.pl Sabra ..................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Beti78 ..................... molendb@wp.pl Bozina .................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Enigmaa ................... enigmaa@tlen.pl Estella13 .................. edak@poczta.onet.pl Foli ........................ jkanicka@wp.pl Golka 29 ................... gonia777@op.pl Gosiaczek76 ............. gosiaczek1976@o2.pl Granini .................... aniacmok@wp.pl JaChceFasolke .......... PROSZĘ O WPISANIE!!! Joanka ................... joasia_zet@op.pl Judyta73 ................. PROSZĘ O WPISANIE!!! Kasiula kula .............. kasiag111@yahoo.com Kkkkasia .................. PROSZĘ O WPISANIE!!! Lara27 .................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Maklady ................... maklady@poczta.fm Malina ..................... malinka-30@tlen.pl Marghi .................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Menia21 .................. marzena211@onet.eu Myszka1975 ............. bozena.29@gazeta.pl Nadwislanka .............. PROSZĘ O WPISANIE!!! Olinek ......... ............ olinek-75@tlen.pl Owulka ............. ....... asia3184@op.pl Paulina26 ...... ........... paulinag@icpnet.pl Pedagog .................. carpediem.carpe diem@interia.pl Silve26 .................... silve25@o2.pl Suzinka . .................. hpenz@op.pl Sysia1912 ................ sisikwiatuszek@inter ia.pl Szczęściara25 ........... nikodem.ba@op.pl Wiosna6 .................. PROSZĘ O WPISANIE!!! Zabajona ................. tinna77@o2.pl Iskierka nadziei ........ bascha123@interia.pl< br /> tabela III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion...... ..29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ....29.........? Dorota28...............Dorota................Byk........ ......28......? Paulina26............Paulina..............Waga.......... .. 26.......2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga........... .21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion........ .26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby........... . 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran.......... ..20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26.......? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta.... ....22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...28..... Emika.................Ewa..................Byk.......... ....29.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia...............Byk........... ....29......924754 monika80.............Monika..............Baran.......... ..25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ....24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk....... .......28.......? Joanna................Asia....................Lew....... ......30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk.......... ....32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin. ........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta......... 23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec....... ...?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c......29....... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....30......6121638 AlicjaY................Dorota................Waga....... .....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran..... ......29.....? Georgina80__.........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............2 6..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........????< br /> enigmaa................Ania.......rak................... .....35....5192614 beti78.................Beata.................Koziorożec. .....27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. Iwona ............. Skorpion ....... 32 ................. Z Sycylii..............Ania..................lew..........27.. ........ kiki13..............Monika..................byk......... 30.......8387852 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 kasiula kula........Kasia............Strzelec.........28...........5 859475 Lara27.............Sylwia............Strzelec.........27 ..........8983117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - prezencja jest ważna jak ma się do czyniuenia z klientami, więc nie dziwię się, ze podziękowałaś \"brzyduli\". Inna rzecz - mozna ni emiec urody, ale można być zadbaną, bo jak to faceci mówią, nie ma kobiet brzydkich, są tylko zaniedbane i to prawda. Schludny , fajny ubiór, delikatna tapetka, zadbane włosy i dłonie ... to daje niesamowity efekt nie raz. Jak widzę czasem ładne kobietki, ale zaniedbane, to zastanawiam się, czy to brak ,czasu, kasy (przeważnie), albo zwyczajnie chęci to powoduje. I niestety najczęściej to mamy się zaniedbują :-o kurcze jakoś tak jest, ze te świeże mamuśki jakoś nie czują blusa, ze też lepiej będą się czuły, nawet siedząc w domu jak włos zrobią i oko. Sama wiem po sobie, ze owszem, tydzień po porodzie to ja siły nie miałam i czułam się słaba, mała wisiała przy cycku non stop, wiec jak zdołałam uczesać włosy w jakiegoś kucyka, czy spiąć klamrą, to było wsio. No i te dresy bllle, ale w nic się nie mieściłam przez brzuszek, a ciążowe ciuchy już były za luźne. Ale potem ... jak tylko wcisnęłam się w spodnie o rozmiar większe niż przed ciążą (miałam takowe :p) to było lepiej. W domu nawet nie chodziłam w dresach, tylko w luźnej sukience, codziennie makijaż i to powodowało że czułam się duuużo lepiej. :) Oj tak się rozpisałam hehe w sumie napadła mnie taka refleksja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tO cała prawda Zabajonku:) Ja sie bardzo pilnuję co by nie zostac dresiarą:P:P:P:P a nawet jak jestem w domu i sprzątam a meża nie ma to jak ktos do mnie puka to nie wpuszczam:P:P:P:P Wstyd mi byłoby gdyby ktos mnie zobaczył w takim rozkładzie:D:D:D jA ROZUMIEM NIEDOSKONAŁOSCI FIGURY PO PORODZIE ale brak wymytych włosow a co ja mowie smalec na głowie i zero mydełka fa:P to juz masakra. Ja jestem tego zdania ze im wecej ma sie obowaizkow i checi tym wszystko lepiej sie układa i da sie wyrobic:) a i samopoczucie jest lepsze jak mozna spojrzec w lustro:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinto prawda enigma! Samopoczucie jest lepsze i samoocena idzie w górę :) jak mam wszystko w domku porobione (sprzątam w dresach :p) to potem sie ubieram choćby w jeansy i jakas bluzka normalna i już mi lepiej (wychodzę z założenia, ze w domu trzeba tez wyglądać odpowiednio i mieć na sobie takie ubrania, ze mozna w nich wyjść na szybkiego na świat). :p Taki hopelek mały (albo chopelek :p) A jak czasem przejdzie obok mnie \"lalunia\" to mi szczena opada :-o z daleka bomba - ubrana seksy, uczesana, wymalowana, wyperfumowana ... ale jak przejdzie obok to zapach perfum jest wzmocniony podkładem :-o wiesz z czego. Aż sie cofa :-o I co z tego, ze na wierchu strój, jak pod spodnem gnój :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po zakupach, były jedzeniowe i coś dla chrześniaka, na swoje zakupki wybiorę się w dzień powszedni - wtedy mało ludzi jest w galeriach:-) np. o 10 rano :-) bo wszyscy pracują a ja mogę sobie wtedy zrobić przerwę:-) no i co tu słychać? Zabajonu👄 współczuję Ci pracy w sobotę, ale wiesz co, jak sie jest na swoim to często w niedzielę sie pracuje:-o ja tak mam, zawsze są tego plusy i minusy.... czemu ja nie mam Twojego gadulca,hmm, aż mi wstyd z tą propagandą łóżkową :-Dhahahhahahah miało być fantazyjnie jak to mówi nadwislanka👄 i zabawnie a tu pewnie sobie myślicie że niezły gagatek z tej Emi jest :-P hihiihih co do teściów to raczej oni mnie zgarszali,np. tekstem teściowa, kiedyś jak to ona w wieku 12 lat straciła dziewictwo jakby mnie to obchodziło ona to w ogóle zachowywała sie jak....hmmm wiesz kto, nawet na swoim ślubie całowała sie z innym po kątach, ale nie ma co gadać, bo to chore społeczeństwo, jestem tylko wdzięczna Bogu że mój mężuś jest zupełnie inny jakby adoptowany wręcz i w cale mnie nie dziwi że sie wstydzi za swoich rodziców... ale Ty masz niezłych teściów ahahahhahahah:-Dhahahahhahahah pewnie Twoja teściowa potem spać nie mogła:-D co do in vitro i homoseksualizmu jestem tego samego zdania co Ty👄homoseksualiści zupełnie mi nie przeszadzają, chyba że zaczynają nadużywać wszelkich praw, jak naprzykład domagają sie by śluby ich były w kościele i nazywały się małżeństwem , no sorry ja rozumiem związek homoseksualny, niech nawet wymyślą inną nazwę,niech zawierają związki homoseksualnych małżeństw w Urzędach, ale niech nie wymagają że człowiek zaakceptuje to w Kościele, bo w końcu jak ktoś czytał biblię to jest tam napisane co oznacza słowo małżeństwo, ja nei chciałabym być postawiona w systuacji kiedy spotykam mężczyznę który mówi mi że jest żonaty po czym okazuje sie że żoną jego jest facet - to byłoby i niezręczne dla mnie i jednocześnie takie ciutkę obraźliwe bo jak żoną może być facet to Chryste panie,nie mówmy że fizycznie jest jak ja.... zupełnie inczej jest np. jak ktoś żyje w konkubinacie(a przecież oni nie manifestują na ulicach, choć są w mniejszości) jeśli spotykam kogoś kto móiwi mi że mam konkubina w domu lub mój konkubin to czy tamto.... to ja od razu wiem jaki to związek i co i jak jest grane, tak więc jesli homoseksualiści utworzą sobie odpowiednie słowo odpowiadające małżeństwu, ale to i tak zawsze będzie małżeństwo z innymi prawami, np chociażby do adopcji.......to trudny temat..... Paula👄 szalałaś?:-D Lara👄 w sklepach szał zabawkowy, ludzie mało sobie z rąk nei wyrywają, kupiłam tylko chrześniakowy warsztacik kubusia puchatka i małe drobiazgi i jedzenia kosz i to tyle na swoje zakupy wybiorę się po niedzieli z rańca wtedy wszyscy pracują a ja spokojnie chodzę sobie po sklepach.... sysia👄 ja tez mam takiego lenia i czytam z filiżanką kawy Wasze wpisy i oczy mi sie kleją:-P oczywiście nie żebyście nudne były ależ skąd tylko jakoś tak pogoda usypiająco działa, a jeszcze jak trzask palącego sie ognia w kominku się słyszy to usnąć nie trudno... mężuś radzi i namawia mnie na wygodne wyrko w sypialni:-P a u Ciebie w domku widzę szaleństwa maluszków rozrabiających, pewnie dom pełen śmiechu:-) Padnę ze śmiechu zaraz Zabajona👄 nieźle powiedziane \"na wierzchu strój , jak po spodem gnój\" :-Dhahahhahah cos muszę porobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko - mój gg nie jest tajemnicą 10134524 :) A z resztą się zgadzam 100 % :) nic mi nie przeszkadza, dopóki nie staje się uciązliwe społecznie :) że tak to określę :) Co do pracym to tak to jest że jak się jest na swoim to ma się inne wyczucie wszystkiego. Ja kończę robotę uffff, buziaki!!! sysia - odpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę dziś intensywnie o mojej przyszłości i myślę (pomijając to, ze chcę zostać jak najszybciej matką, bo to oczywiste) ale nie wiem dokładnie o co mi chodzi, jeszcze nie wiem. Ale jeżeli tak myślę o tym to znaczy, że coś nie tak. To znaczy zastanawiam się nad moim wykształceniem i doświadczeniem zawodowym.... hm. Niby mgr ale zapierdzielam (przepraszam za słownictwo) za śmieszne.... ŚMIESZNE znaczy się pieniądze. To znaczy tylko jedno, ze nie jestem przedsiębiorcza :/ ale fakt jest taki, że tyrając 8 godzin i dorabiając sobie na umowę zlecenie dodatkowo (i nie jedną tylko dwie) zarabiam mniej niż pracownik fizyczny.Wybrałam pedagogikę bo w jej obszarach czuję się dobrze, ale nie ma co się oszukiwać żyć za to się nie da, przynajmniej na takiej stopie jakiej chciałabym. Wiecie o czym myślę? A może czas by się przekwalifikować? Nie wiem czy za stara jestem by iść na kolejne studia czy jakąś podyplomówkę... hm. Teraz jak oglądam oferty szkolne to z takim trochę żalem, bo takie świetne kierunki np. dekorator wnętrz.... no nie ceni się mojego zawodu. Wybierając ten kierunek w ogóle nie myślałam pod kontem przyszłości, przede wszystkim finansowej. Teraz liczy sie przede wszystkim praktyczność (ciągle widzę oferty pracy operatora wózka widłowego). Coś muszę zrobić. Na kolejne studia w zasadzie mnie nie stać, ale gdzieś przeczytałam, że można uzyskać środki z EFS na dokształcanie się, na założenie własnego przedsiębiorstwa. coś muszę zrobić :/ oj przepraszam dziewczyny , że zaśmiecam topik ciążowy... tak jakoś mnie naszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku👄 no widzisz ja miałam gadulca twojego z tabeleczki ale inny był... nic dziwnego że zawsze odłączona byłaś:-P Lara👄 co ty głuptasku mały, tutaj możemy rozmawiać o wszystkim, już sie tak dobrze znamy że o wszystkim gadusiamy sobie:-) a odnośnie pracy i przekwalifikowania, to powiem Ci że ja od października chcę nowe studia zacząć - tym razem zaoczne, by móc pracować dodatkowo, czuję że będzie mi się podobało i że idą dobre czasy :-) dziś zupełnie mnie mężuś zaskoczył, nie wiem czy to kwestia wczorajszych wróżb, a właśnie miałam o nich napsać i zapomniałam :-D hahahha już zaraz piszę tylko wyjaśnię kwestię z mężusiem bo znowu zapomnę :-P otóż mój meżuś dziś do mnie mówi tak \" wiesz co mamy w lodówce jeszcze połowę gonalu, który ma ważność do sierpnia 2008 roku, nie był to tani lek bo około 2 tyś,zł kosztował, może na wiosnę spróbujemy podejść jeszcze raz - w sumie szkoda zmarnować ten lek co? rodzice wyjadą będziemy mieli spokój, troszkę kasy uzbieramy więcej do tego czasu\"....po prostu mnie zamurowało:-D w sumie możemy pomyśleć, ale powiedziałam że z ostateczną decyzją zaczekamy do kwietnia.... a teraz odnośnie wczorajszych wróżb: laliśmy wosk z mężusiem a z nami pies:-D potem doczytaliśmy gdzieś że warto by był przy wróżbach pies lub inne zwierzę to wszystko sie spełnia :-D hahhahahha śmiech na sali:-D...no więc były świece na podłodze - dużo świec różnych kolorów -głownie czerwonych:-D, miseczka z wodą, duży klucz, likierek kawowy dla przyjemności, gazetki do czytania wróżbitek na potem:-P no i polaliśmy sobie i wiecie co wyszło nam wszystko to samo, dosłownie, aż bylismy zaskoczeni, a mianowicie mi od razu wyszła radosna świnka z ryjkiem i ogonkiem w górze, jak obracałam w inne strony to był człowiek(jak św Mikołaj - bo miał czapkę jak u mikołaja) z workiem na plecach, jak ułożyłam pionowo wyszły 2-3 osoby jakby nad czymś pochylone stały... u męża również świnka, trzecie lanie wosku robiliśmy wspólnie i znowu wyszła świnka i człowiek tym razem z przodu coś niosący, uśmieliśmy się z tych świnek, no i zaczęliśmy szukać co to może znaczyć, to mężuś do mnie mówi wyślijmy sms-a do wróżki z internetu niech nam wytłumaczy(tak dla zabawy) a ona nam napisała że mam spodziewać sie przypływu gotówki sporej pod koniec przyszłego miesiąca i że czeka mnie niespodzianka której zupełnie sie nie spodziewam, wprawdzie kasy spodziewać sie będę w grudniu, ale co to za niespodzianka :-Dhahahhahahah potem z Sysią siedziałyśmy sobie na stronce wróżbitek:-) i czytałyśmy wiele fajnych wróżb :-D no to ciekawie sie zapowiada mi rok :-D fajnie sobie tak poczytać i pobawić sie :-D świat kolorowych barw nabiera:-) czary mary świat sie zmienia 🌻 :-D 🌻 enigma👄 miałaś iść dziś na zakupy o ile sie nie mylę te ciuszkowe dla dzieci, pochwal sie nam co kupiłaś, może fajne zdjęcia masz? Foli👄 bardzo bardzo dziękuję za zdjęcia Nadiuni i Wasze, tworzycie wspaniałą rodzinkę a córcia Wam wspaniała rośnie, taka kochana, śliczna i radosna:-D miłego podwieczorka ja chyba lecę na fryteczki :-Ddziś zaszaleję monia👄 jak dietka? stosujesz? ja tak ale dziś mam ochotę poświntuszyć i być niegrzeczna i mężuś chce mnie na frytki MD zaciągnąć :-D chyba sie skuszę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza? oczom nie wierzę, jak to się stało, że jeszcze dziś byłyśmy na 113 stronce a jest 111 -sta? ???????? czy jest tu ktoś, ja idę zaraz do łózia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem w szoku jak to się mogło stać, przeciez to byla 113 stronka a nie 111 Śpijcie smacznie do juterka PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść laski:) Ale jaja faktycznie????? cos sie porobiła z tymi stronkami:( A ja wczoraj po obżarciu sie pierozkow od mamuni zasnęłam se i obudziłam rano:P Byłam wczorja na zakupach ,oczywiscie dla Siebie nic nie kupuje bo czas mojej świetnosci minął:P:P:P:P:P:P i te ciuchy takie jakies nieproporcjonalne do mnie:) A dla Małej mam: 10 body, 10 pajacyków, 2 kaftaniki, 2 spodenki, 4 pary skjarpetek, 3 czapeczki bawełniane, rekawiczki, kombinezonik taki z ala polarku z bawełniana wkładka w środku, rózowa sukienkę sliczniutka:) Wiekszosc w rozmiarze 62 ale kilka w 56. Aaa i kupilam komplet wyprawkowy do Szpitala taki komplecik:) I mam pytanko do Was mamusiek:):):):) Wystarczy to na początek ??? tzn te ciuszki bo reczniki ,rozki i ine rzeczy dokupie???? A jaesli macie jakies pomysły lub porady to poprosze mnie oświecic:):):):) Brzuszek juz mam ,posle Wam fotki jak zrobię a na dowod tego ze brzuszek mam to powiem Wam w sekrecie:P:P:P:P:P ze cycki mam mniejsze od brzucha:D:D:D:D a KIEDYŚ BYŁY DUZE....:D:D:D:D no coz kiedy proporcje sie zmienią... mam nadzieje:):):):):):):) buziaki , idę na sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, na początek powinno wystarczyć :) a powiedz spodziewasz się dużego, znaczy długiego dzidziusia? bo ja mimo, że moja urodziła sie 55 cm, to długo nosiła ubranka na 56 oczywiście to nie problem jak większe, bo można pozawijać :) pytam z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagozku:) ja ja jako mamut:P:P:P:P czyli duze babsko:) spodziewam sie duzego mamkuciątka:) jak to pisala jedna z moich fanek na kafe:P:P:P:P:P:P:P taka \" miła\" pomaranczka:) poza tym moja Marysia jest wg usg wieksza o tydzien wiec moze bedzie duza pannica:) Wiec kupuje na wyczucie ale wydaje mi sie ze chyba bedzie to duza dziołszka:) A swoja drogą to trzymam kcuikaski za Twoją Wiki:):):) ❤️ ❤️ ❤️ zeby szybko doszła do Siebie i zapomniala o zabiegu:) A chyba Olinek ma transfer???????? Olinek trzymam kciuki ❤️ ❤️ ❤️ Lece z suka na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja witam serdeczniutko:-D🌻 dziewczynki może my mamy jakieś omamy z tymi stronkami:-Dhihhihi Sysiu👄 Ty lanie dostaniesz że tak późno chodzisz spać:-) chcesz mieć worki pod oczkami? 👄ja tez chodzę tak późno spać, szkoda mi życia na spanie:-Phihihih enigmuś👄jejku jak tak zaczęłam czytam co kupiłaś to mi sie łezki pojawiły w oczkach, poczułam takie wzruszenie, ja to chyba będę najszczęśliwszą osóbką pośród tych rzeczy w sklepie jak dziecko w sklepie ze słodyczami wykupię wszystko :-D nawet nie wiem czy to wystarczy, ale zawsze można dokupić prawda? 👄 to musimy być dopiero przyjemność... no i czekam z niecierpliwością na zdjęcia pewnie uroczo wyglądasz... Pedagog👄 ucałuj Witusię od nas👄 lecę na bawareczkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, wszystko rozumiem :) w takim razie :P mała już czuje się lepiej, dzięki :) Emika, całowanie mojej pocieszki więcej niż pewne, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu, skad wiesz, ze to Iskierka usunela sobie wpisy?? I to te pomaranczowe?? Zabajaona-no wlasnie, chodzi o to by umiec funkcjonowac razem, czy to w pracy, czy zyciu pryw, czy na topiku, mimo roznych pogaladow. I nikogo przy tym nie raziec. Tak jak powiedzialam, cenie ludzi szczerych, nawet jesli to bedzie bolesne., ale dwulicowosci, nie znosze. A szczegolnie w tak intymno-trudnych tematach jakie omawiane sa na tym topiku. napisalam do moderatorki, zobaczymy, czy tez mi nie pomoze :( Ale mysle, ze juz nasze dzialanie i szum wokol tego tematu powinien przystopowac pomarancza. Ktoras z was zapytala, czy modessa to moderatorka. Nie ma problemu!! Pewne jak bank. Mod_essa z tym mailem funkcjonuje od b. dawna i bez obaw, nie jest to podszyty pomaranczek!!!:) Jest specjalne form do kontaktu z moderatorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale strasznie zła i obolała bo ciotka przyszła i się zwijam z bólu a muszę dzisiaj iść z Tomkiem do mojego Taty w odwiedzinki a przekładać już nie wypada bo już przekładałam :( Emiczko - ja to zawsze do tej siedzę a oczy podkrążone mam zawsze ze względu na anemię, my to w ogóle nocne marki jesteśmy :D Enigmuś - tak czułam że po tych pierożkach to pewnie już uśniesz bo ja jak się najem to potem ruszyć się nie mogę i tylko o spaniu marzę, a co do wypraweczki to myślę że to chyba wszystko choć już nie pamiętam, jedynie możesz dokupić takie kapciuszki mięciutkie na stópki, nie wiem jak Ci to wytłumaczyć, więc poszukam na necie, choć skarpetki spełniają tą rolę a te kapciszki tyle tylko że ładniej wyglądają Nadwiślanko - widziałam w śmietniku kto usuwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog👄fajna musi być ta twoja pocieszka👄 nadwislanko👄 Sysiu👄a czemu zła jesteś bo rozumiem że obolała po śmiechkach:-) ale fajne stronki podałaś, mam nadzieję że jak ja będę się spodziewać dzidziusia to mnie tez pomożecie szukać stronek fajnych... makalady👄 tez tak pomyślałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wjebało mi wpis i jestem znowu wściekła a już pisałam Emiczce że mi przeszło, pytałam Maklady co u niej i jak się czuje no i tak ładnie napisałam o Olleńce Zabajonej i mi wcięło napiszę jutro bo zwariuję zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×