Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

Gość załamka88888888888
dzieki kochane jesteście;-) zaraz poszukam sobie gdzie mam najbliżej do Lidla, ale z tą papką też spróbuję. jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie baby z was
znalazły sobie guru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od piątku szaleję po szafach i ,,odchomiczam,, dom :P Ciężko idzie, ale już jeden wielki wór pojechał na śmietnik ;) Bardzo jestem z siebie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie pani domu
Super topic:)))Poczytam jeśli można co nadrukowałyście,a potem coś napiszę.A tak swoją drogą to uwielbiam porządki i wszelkiego rodzaju przemeblowania,zmiany w pokojach:)Pozdrawiam i gratuluję pomysłu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam takie odchomiczanie, tylko że już naprawdę nie mam z czego;) to taki nałóg, że w sobotę wywaliłam nawet kilka dobrych kosmetyków, bo ich od jakiegoś czasu nie użyłam;) a mogły zostać na jakies sytuacje awaryjne...w szafach mam już pustki:) muszę jeszcze tylko posegregować książki i część oddać do jakiejś biblioteki:) ja się jakoś tak lepiej psychicznie czuje, jak ogarniam to, co posiadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze napiszę, że z tym ,,odchomiczaniem,, to trzeba bardzo uważać. Byłam wczoraj na targu staroci i drogą kupna za niebagatelną sumkę nabyłam drobiazg przedwojenny jeszcze... i przypomniało mi się, że miałam w posiadaniu takie drobiazgi od babci i wywaliłam je właśnie w okresie młodzieńczego odchomikowywania pokoju :( bezcenna strata :( Dlatego uważajmy co wyrzucamy, bo coś co jest zbędne w danym okresie naszego życia, może być wielce poszukiwane w późniejszym, czy z żalem wspominane, że się miało i niedoceniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggy88
a jaka ilosc proszku do pieczenia mam wsypac na okolo 5 l wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggy88
jesli chodzi o wybielenie zszarzalej bieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jaka pogoda u Was? U mnie śliczna... Fioł porządkowy nadal u mnie trwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a czy ksiązkę
Perfekcyjna PD, można kupić gdzieś w realu czy tylko w necie, może kupowała któraś z was w jakiejś sieci sklepów ? Tak pomyślałam ze kupiłabym ją mojej mamie ale nie zdążę juz zamówić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomix
Ksiązkę kupiłam w EMPiKu. Bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kition
ja ostatnio widziałam na stoisku z książkami w realu :) takze w dużych sklepach są dostępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zakładają mi kablówkę. Nie jestem miłośnikiem tv, ale nawet nie macie pojęcia jak się cieszę i nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie będzie założona, bo jutro będę mogła obejrzeć omawiany tutaj program :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądam tego programu ale czytając wypowiedzi musi być ciekway tak przy okazji mam pytanie czy PPD nie podawała sposobu na usunięcie z sukienki z aksamitu śladów po bardzo mocnym zaprasowaniu żelazkiem włosa aksamitu jeżli ktoś zna sposoób może mógłby się podzielić wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Po rocznej przerwie w oglądaniu mam wrażenie, jakby A wyluzowana była bardziej i tak trochę żartowała sobie z sobie ale na taki czarujący sposób. Natomiast trafiłam z programem, bo (może podawałyście i umkneło mi) dowiedziałam się, że na błoto na materiale dobrze jest posypać sodą oczyszczoną, odczekać i potem strzepać :) Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, mam zapaskudzone spodnie dzinsowe i nie mogę ich doprać :( Pisałyśmy tutaj o myciu okien, więc ona daje proporcie 1:4 ocet z wodą do samego mycia tafli szyby. I aby szyba się błyszczała polecała umycie paćką z mąki kukurydzianej i odrobiny wody :) Natomiast odradzała mycia octem framug okna drewnianego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś w dzień dobry tvn był wywiad z nią pokazany i też mówiła że okna najlepiej myć wodą z octem i ściereczką z mikrowłókien. Spróbowałam i po raz pierwszy sie nie zmęczyłam przy tej czynności a efekt był naprawde super!!!!!. Niedawno zakupiłam podręcznik ppd jest naprawde super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma
Niedawno umyłam lodówkę mieszanką wody z sodą. Wygląda strasznie. Jest pełno białych śladów po sodzie. Chwilowo nie chce mi się jej myć od nowa. Trzeba było umyć normalnie wodą z płynem do naczyń i byłoby dobrze... Wzięłam się też za porządkowanie szaf i szafek. Najbardziej jestem zadowolona z mojej wczorajszej przeprawy z torebkami foliowymi. Mam ich kilkadziesiąt. Nazbierało się z różnych zakupów, a zbierałam, bo pakowałam w nie zużyte pieluchy. Teraz już prawie ich nie używam, więc może się przestawię na jakieś wielorazowe torby z tkaniny. A te plastikowe torebki zapełniały mi całą półkę w jednej z szaf, były tam powkładane byle jak i lubiły wypadać przy byle okazji. Strasznie mnie to irytowało. Wczoraj poskładałam wszystkie w trójkąciki (zgodnie z instrukcją znalezioną na youtube) i ułożyłam w jednym małym plastikowym pudełku. W ten sposób zajmują niewielką część tej samej półki, nie wypadają i jest mnóstwo nowego miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kition
ma ma mozesz odac link do składania tych foliówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowy berecik
pamieta ktoras przepis na ten plyn z octem do mycia lazienki? zaciekow od mydla? nie mam czasu przeszukiwac calego topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet.........
specjalny bio nie niszczacu srodowiska do czyszczenia lazienek i kuchni mozna kupic w Lidlu :) na stoisku obok serii W5 orzynajmnie w nielczech tak jest poszukajcie w polskich ez :) pozdrawiam i jeszcze prosze o porade co najlepiej nim myc , a czego na pewno nie tykac :) z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam całego topiku, bo za dużo tego, ale zapamiętałam jedną zasadę gospodyni programu (może ją już ktoś tu przytaczał, nie wiem). Przy porządkach: zachowywać rzeczy: 1. PIĘKNE 2. UŻYTECZNE 3. MAJĄCE WARTOŚĆ SENTYMENTALNĄ ta zasada naprawdę pomaga.. :) odsiewa się rupiecie i inne graty. ale ja jako pedantka porządek w domu mam nieziemski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymmm... a jak ktoś ma tylko takie rzeczy ? ;) Jestem zbyt sentymentalna :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trudno :) wtedy trzeba je zachować :) ja z moim sentymentalizmem do szpargałów musiałam trochę powalczyć, częściowo mi się udało. Lubię pamiątki, ale trzymam je w takich miejscach, aby nie przeszkadzały. a najgorsze jest to, że od pół roku po przeprowadzce nie mam tvn style i nie mogę siąść i się odstresować przy programie.. buuuu :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×