Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

Gość krupniok i żymlok
ARENIKA - do miseczki wlewasz trochę wody i dodajesz pokrojoną połówkę cytryny. następnie załączasz mikrofale na maksymalne obroty na 2-3 minuty. i gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam i chciałabym się przyłaczyć do Waszych rozmów na temat perfekcji w domu. Dla mnie to ważne bo mam 33 m kwadratowe mieszkania, pokój przechodni miedzy przedpokojem a kuchnią. Mało tego sama kuchnia ma 4 m kwadratowe a po zabudowaniu 2m. Wszelkie rady i pomysły jak w takim mieszkaniu zachować czystość i nie zasprzątać się na śmierć mile widziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ni ewiem
A tą połówkę cytryny do wycisnąć do miseczki, czy wrzucić do miseczki w kawałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wieczor :) Emmi 🖐️ Myszunka 🖐️ :D bo nie wiem---> mozesz wcisnac a mozesz tez wkroic chodzi o sam zapach bo \"myje\" para wodna wpadlam sie przywitac nic nowego nie nasprzatalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjny pan domu
Witam moje panie. Świetna ta strona o wymianie książek, ciekawa inicjatywa. Rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkakac
kolejna rada: na szafkach które sa wysoko mozna polozyc gazety i wymieniac je raz na miesiac zeby nie trzeba bylo scierac kurzu co tydzien. gazety trzeba po jakims czasie wymienic na nowe. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już było
kamilakac - powtarzasz się, pomysł z gazetami na szafkach ( w tym przypadku kuchennych) już był tu kilkukrotnie wałkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Dziś zapowiada się pracowity dzień. Muszę pościerać kurze w całym mieszkaniu, odkurzyć, umyć łazienkę, WC i podłogę w przedpokoju. Tak więc nudzić się na pewno nie będę. Od poniedziałku idę do pracy, a właściwie to narazie na małe przeszkolenie bo będę pracować w miejscu gdzie wcześniej byłam wolontariuszką tylko zakres obowiązków nieco inny będę mieć. Teraz tym bardziej muszę jakiś system ad. sprzątanie/zakupy wypracować by nie tracić wolnego czasu na rzeczy które może wykonać mąż lub szwagierka, w końcu nie tylko ja tu mieszkam. Muszę przyznać, że wykorzystałam jeden z pomysłów jaki znalazłam na forum, a mianowicie - pokrywki wkładam \"do góry nogami\" i na to kolejny garnek. Takie proste, a bardzo ułatwia życie :) Czy możecie mi polecić jakąś deskę do prasowania? Bo zamierzam wreszcie nabyć takowy sprzęt. Z góry dzięki za pomoc. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjny pan domu
Mam pytanie moje drogie perfekcyjne panie domu, jak należy dbać o paprotkę, oprócz sytuuowania jej w odpowiednim miejscu, zasilania, czy zraszania. Czy jeszcze jest coś co pomaga paprociom rosnąć? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja planuje dzis wyczyscic wykladzine w hallu ale musze poczekac az maz sie obudzi (spi po nocnej zmianie) bo odkurzacz do tego tyz potrzebny pozniej zdam relacje czy to zrobilam a jak nie to prosze mi skopac hhhm :D Perfekcyjny pan domu - odnosnie kwiatow zapraszam tu (chyba autorka nie ma mi za zle reklamy???) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2553941&start=3780 dziewczyny maja naprawde olbrzymia wiedze odnosnie kwiatow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff (jak to mówi moja koleżanka :) padam na twarz stylem dowolnym :P Podłogi umyte,dywany odkurzone, kurze starte, brudne naczynia czekają w zmywarce wystarczy włączyć. Żurek na obiad prawie gotowy. Jeszcze tylko muszę wyskoczyć do sklepu po zakupy i do krawcowej. Na po południe zostawiam sobie prasowanie i oglądanie komedii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj umyłam okna w kuchni i w jednym pokoju a po 20 minutach od ukończenia mycia zaczął lać deszcz mało mnie coś nie trafiło Dziś jest piękny słoneczny dzień ale zapał do mycia okna tego największego skutecznie mi przeszedł, zdecydowanie mam dziś wieksze natchnienie do zmywania podłóg ;) aisha u mnie prasowanie też leży i czeka na wieczór jak będzie chłodniej na razie w ten upał nie dotknę żelazka za nic w świecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 30
hej!!! U mnie prasowanie też czeka, jak sobie pomyślę,że muszę stać nad gorącym żelaskiem.... ale za to wczoraj miałam niezły dzień na sprzątanie, porobiłam naprawdę sporo, kolejne szpargały lądowały w koszu (z niektórymi nie dałam rady się rozstać -bo z natury jestem wielką romantyczką i przywiązuję się do takich drobiazgów). No ale od dłuższego czasu przynajmniej nie próbuję ich gromadzić nabywając nowe. Powiem Wam, że odkąd zaczęłam bywać na tym forum stałam się bardziej systematyczna w sprzątaniu i jakoś tak porządek się utrzymuje :-) !!!! Nie ma co -dziękuję za to wszystkim i każdemu z osobna!!! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny i Chlopaki 🖐️ 🌻 ale sobie dzis posprzatalam :P wszedzie blyszczy i pachnie czystoscia... zyc nie umierac :D przychodza goscie, napijemy sie browarka, posiedzimy... :) :D :D nie, nie, nie... nikt nie namowi mnie na zastawienie stolu, tak jak Anthea :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki tylka skopywac mi nie trzeba :D wykladzina wyczyszczona :) ale na nic innego jakos nie mam juz sily :o a w kuchni musze jeszcze przejechac sciereczka tu i owdzie lazienke i kurze zostawie chyba na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma co... trzeba się przyłączyć do sprzątania... dość etgo lenistwa... tylko sobie obiecuję i obiecuję że się wezmę za robotę ale jakoś chęci nie ma... A tak naprawdę to nie wiem od czego zacząć...bo już tyle mi się tego wszystkiego nazbierało... prania ze trzy pralki będzie... parsowania z pięciu pralek... kuchnia - straszny widok... przedpokój tak samo wejść nie można bo tysiące butów po drodze... szkoda że nie mogę obejrzeć tego programu o perfekcyjnej pani domu bo słyszłam że tam jest jeszcze gorszy s... to może by mi się chumor poprawił :) a teraz jeszcze muszę wyjechać na parę dni to już się stresuję jak ja to wszystko ogarnę przed wyjazdem ... muszę trochę więcej Was poczytać to może przyjdzie ochota na porządki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj od rana piorę i zaraz zbieram się na zakupy... jak wrócę to drugi wkład do pralki wejdzie... pościel wysuszona wylądowała w szafie ułożona... wszystkie porozrzucane ciuchy pozbierane i wyniesione do pralni... jeszcze muszę wynieść słoiki z ogórkami do piwnicy bo już kipią... powolutku... powolutku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjny pan domu
Dzisaj sobota, sprzatanie czas rozpącząc, a wszystko to po piątkowej imprezie, ale nie ma to jak zabrać sie porządnie do roboty. Oh jak się cieszę. Odkurzacze w dłoń moje miłe panie i działamy. A jak Wy kochane uzytkowniczki tego zacnego forum rozpoczynacie sobotę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) moja sobota bedzie spokojna mam tylko jedno pranie sajgon sie nie narobil przez caly tydzien (jak to dobrze robic wszystko na biezaco) wiec dzis mam tylko lazienke i kurze (duzo mebli i zakamarkow w moim domu nie ma wiec z kurzami to pikus) odkurzanie gruntowne bylo wczoraj przy okazji prania wykladziny jak sie bede bardzo nudzic to moze przelece dzis wykladzine w salonie ;) ale niekoniecznie :P a zakupy to dla mnie przyjemnosc wiec nawet ich nie wliczam do obowiazkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam własnie wrocilam od fryzjera - o 3 weselicho wiec dzisiaj mam luz od sprzatania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mialam plany na mycie okien ale nienajlepiej sie czuje i musze odpuscic. Powolutku zabieram sie za sprzatanie :) a dzis chyba kolejny odcinek perfekcyjnej tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×