Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

Gość ___________________
Kilka razy go oglądałam. Prowadząca całe życie podporządkowała dbaniu o dom. te opisane pojemniczki z latarkami i reklamówkami mnie dobiły. Ludzie mają jeszcze inne zajęcia oprócz codziennego szorowanie umywalki. Jak codziennie chciałabym robić to o czym ona mówi nie miałabym czasu na nic innego. Owszem niektóre rady fajne ale jak pokazuja jej dom i jaką jest cudowną gospodynią to mam mdłości :O Poza tym ci, którzy tam występują to fleje nie z tej ziemi. ostatnio były takie dwie babki, których łazienki wyglądały gorzej niż szalety publiczne. Nie robiły kompletnie nic. W takich domach najłatwiej zobaczyc efekt dlatego takie pokazują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karolinek
a ja poproszę tego linka do strony polskiej :) jeśli nie na forum to na maila (monicca@op.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinek//:) Ja też poproszę linka na emaila, pod nickiem :) w wersji polskiej jeśli można. Chyba ta dyskusja rozgorzała pod wpływem ostatniego odcinka, przynajmniej dla mnie był to ostatni (w sensie liczbowym) Powiem Wam, że poczułam jakiś niesmak, jak dzieczynka w jednej rodzinie aż płakała, że musi wyrzucić dobre zabawki:O I tak zastanowiłam się, czy prowadząca program ma dzieci? Ale to tylko taka myśl, wiadomo, że w tym programie chodzi o co innego. Ale może i inne osoby jakoś też tak zareagowały bardziej krytycznie jak ja? Ważne wiadomo, są porady i to co każdy indywidulanie wyniesie z tego programu :) Przecież, nikt nikomu nie każe latać ze szmatką przez cały dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arenika
witajcie kochane!!! Wrócilam z nad morza i wiecie co? Kupilam tam pod namiotami z prasą i książkami: Pefekcyjna pania domu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wam maila z linkami, jeszcze tak do końca nie obczaiłam jak to funkcjonuje ale zapowiada się super jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmi > ja dopiero bedę ten odcinek dziś oglądać o 16 bo wcześniej mój synek mi nie dał po prostu, jest na etapie raczkowania więc mam przechlapane :) a z tego co piszesz to dramatyczne sceny tam się działy, obejrzę na pewno. arenika> głupie pytanie po polsku czy angielsku ta książka?? bo ja szukam po polsku, po angielsku to mi jednak trochę nie wygodnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arenika
Po polsku: Enza Candela Bettelii: Perfekcyjna gospodyni. I zaczęlam nawet juz czytać i powiem Wam że całkiem, całkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja jestem na urlopiku i sprżatam piorę i prasuje ale jak widze ile tego jest to załamka teraz pakuje plyty do pudeł - jest ich ponad 500 ... niewiem jak my sie pomiescimy w nowym mieszkanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2406
Witam wszystkich, po tygodniowej przerwie. Mam do Was dwa pytanka: 1. Czy macie jakieś sprawdzone pomysły odnośnie czyszczenia mebli tzn. frontów regałów? 2. Czym można myć szklanki, żeby nie zostawały zacieki na nich? Chodzi mi oczywiście o mycie ręczne, bo zmywarki nie posiadam. A tak z innej beczki, to mam zamiar trochę uporządkować swoją kuchnię, tzn. kupić plastikowe pojemniczki i w nich przechowywać produkty, nie tylko te z lodówki. Pozdrawiam ciepło wszystkich. Miłego poniedziałku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axxk, ty dalej z tymi pudelkami koczujesz w dwoch mieszkaniach??? :P duzo ci jeszcze zostalalo???? ;) Sorrki, dziewczyny 🖐️, nie przywitalam sie :) Do Pana Domu, nie wiem, moze niezbyt dokladnie czytalam, moze juz gdzies to pisales, ale zastanawiam sie, drogi Panie Domu, czy ty jestes czlowiekiem czynnym zawodowo? z takim namaszczeniem piszesz o obowiazkach domowych, ze wydaje mi sie to nierealne, by tak je kochac :) ja lubie swoj dom i lubie w nim miec porzadek, uwielbiam sprzatac, ale az tak perfekcyjna to ja nie jestem :) intryguje mnie po prostu facet, ktory ma taka \"iskre\" do Pan(i)owania w DOMKU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinek, ja tez poprosze o link na ta strone. Adres mail znajdziesz po odswietleniu nicka :) DZIEKI 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, jesli chodzi o twoje pytanie nr1, to ja mam w kuchni szafki na polysk i czesto widac na nich slady po paluchach, tłuszczu itd. Wtedy biorę recznik papierowy albo czyta sciereczke, spryskuje plynem do okien, używam Clin-u i przecieram. Super dziala! to samo robie z kafelkami w kuchni. Pięknie się blyszczą i nie ma na nich sladu po scierce. Co do drugiego pytania to..., nie wiem, ja daje do szklanek troche wiecej plyny do naczyń, robie duza piankę i goraca wodą przeplukuje, ona jakos szybciej odparowuje i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2406
Kefirek - dzięki za rady, spróbuję je zastosować. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, to napisz, czy zadzialalo. POZDRAWIAM!!!!! :) jak brud na kaflach jest juz bardzo stary, to nalezy zastosowac mocniejszy srodek, nawet proszek do czyszczenia, a dopiero na koncu plyn do okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjny pan domu
Chciałbym chętnie namiary na linka odnośnie tej firmy polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, normalnie nie mam na nic czasu, do mycia kabiny się zabieram od rana. ale teraz już idę i to zrobię :) wszystko przez mojego łobuziaka. apotem na spacer. pozdrawiam. mam nadzieję że maile doszły. ja zamówiłam na allegro dziś dwie rzeczy, mają być za dwa tygodnie bo idą prosto z anglii. no zobaczmy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki. Doszedl. Co ty w tym katalogu zamowilas? fajne byly te torby na zakupy do samochodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok i żymlok
a nie można tego linka zamieścić na forum czy to jakiś sekret? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arenika
Ja kupiłam fajne szklane pojemniczki na przyprawy, posadziłam w ogrodzie nowe krzewy, no i wreszcie przywiezli mi meble do przedpokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprzosze o linka :) chcialam Wam tylko powiedziec ze wczoraj tak mnie wzielo na sprzatanie ze sprzatalam od 18.00 do 1.30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mogę wrzucić linki na forum, tylko nie posądzajcie mnie o jakieś reklamy. kefirek, zamówiłam o dystrybutora przez allegro :) woreczek na chleb i bagietkę, na warzywa i ziemniaki, i chciałam jeszcze taką półeczkę wstawianą do szafy tą na str. 18. tylko muszę jeszcze tam maila napisać a nie mam siły... generalnie dowiedizłam isę ze oni tylko narazie kilka przedmiotów wystawiają a można poza aukcją zamówić i inne. spróbuję zobaczymy jakie to jest i jak to wychodzi. te torby do samochodu też fajne :) a i podobają mi się te piętrowe pojemniki ( chyba str. 10) bo tam można rózne rzeczy na wkładać nie tylko jedzonko :D ale najpierw sprawdzić jakoś trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolankowa
mam pytanie, od paru dni gdy wkladam naczynia ze zmywarki do szafki to okazuje sie ze szklanki nie pachna zbyt przyjemnie. Myslicie ze to wilgoc? wyciagajac je ze zmywarki sa czyste i pachnace, a jak postoja troche w szafce to brzydko pachna w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinek - thx za linka :) juz sobie troszke poogladalam :) Kolankowa nie mam pojecia czy to wilgoc czy cos innego tez mam zmywarke ale nie zuwazylam niczego takiego choc wilgoc to panuje tu calkiem niezla jak na Anglie przystalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×