Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia 84

damski irokez

Polecane posty

trudno powiedzieć czy nadaje się na wesele. w/g mnie trochę za krzykliwa. ale może wybróbuj \"łagodniejszą\" wersję irokeza - uczesz się na tzw. rekina; tzn. zepnij włosy z tyłu wsuwkami i trochę je nastrosz - to będzie prawie to samo:) p.s. mam nadzieję że wiesz o jaką fryzurę mi chodzi:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 84
pewnie macie rację że jest za drapieżna, może uczesze się tak na mniej zobowiązującą imprezę bo bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikika
jak najbardziej na wesele, bedzie orginalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam tak uczesana na wesele mojego brata w maju i malo tego... byłam świadkową. Wszyscy mi mówili że wyglądam bardzo ładnie. Polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggjohgj
ja tez byłam podobnie uczesana na wesele tyle ze ja mam włosy półdługie do ramion i to ianczej na nich wyglądąło ciut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skejtówa
irokez, buty skate, szerokie spodnie to jest to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do odważnych świat należy :D a tak na serio to nie wiem, z jednej strony trochę drapieżnie jak ktoś to już powiedział a z drugiej czemu nie, w sumie ładna ta fryzura jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkówa
ktoś tam napisał że skejt i irokez... normalnie masakra.. teraz to już wszystko chcecie wymieszać... arafatka+lolitka, skejt+irokez.. ciekawe co jeszcze wymyślicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×