Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nelly.f.

czy małe dziecko może widzieć ducha?

Polecane posty

tiaaa, u nas kiedys krazylaopowiesc ze dziewczyna po dyskotece obudzila sie w wannie pełnej lodu czy zimnej wodu. Nic nie pamietala. A obok byla kartka, ze zabrali jej nerke. Tez wszyscy panikowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet taki se też to u siebie słyszałam i tez mieszkam w mieście 25tys :D na ile liter jest Twoje miasto? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgijka
piszac o balkonie ie chcialam nikogo wytraszyc:) a ogladaliscie film Przepowiednia??film oparty na faktach-w miescie pojawia sie czarny cien-kady kto sie na niego natknie ginie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepowiadnia ponoc straszna.Ja w ogole takich filmow nie ogladam. Boje sie!!! Sama sie dziwie ze na tym topiku z wami siedze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałem kiedys religię, to zapytałem się mojej katechetki.. czy po śmierci dusza to MY tylko bez ciała, czy moze to jakis odrębny byt... a nasza swiadomosc ginie. Odpowiedziala mi, ze jak umrze to da mi znac :D.. Ciekawe czy jeszcze pamieta o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgijka
jak pierwszy raz ogladalam ten film to potem sie balam do ubikacjii isc za drugim razem ogladalam w nocy z kolezanka-byla jesien spadaly liscie-nagle jakis cien za oknem sie ruszyl-my w krzyk - a to listek byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchy patyczek
a czy slyszalyscie ze ponoc podczas wojny na niebie pojawil sie wielki krzyz? Ponoc wiele osob to widzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie filmy to nie dla mnie. najbardziej przerazaja mnie te z duchami, z glosami... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgijka
ciekawe czy w belgii znajde gdzies ten film:) ogladalam kiedys film z N.Kidman-o nawiedzonym domu-ona byla tam duchem-ale nie pamietam tytulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie znacie jeszcze jakiś historii? ja pamietam jeszcze kilka choć sama nie wiem czy w nie wierzyć mojej koleżanki (tej samej z ławki) jak dziadek kiedyś zmarł to ze ścian spadały obrazy i drzwi od szafy same sie otwierały i zamykały a jego krowa oszalała i sama sobie wode na podwórku odkręcała :D koleżanka ta od wywoływania duchów: - wracając zimą do domu po śniegu słyszała za sobą kroki a nikogo za nia nie było - gdy była sama w domu ktoś nią kilka razy pchnął na szafę - spała sama w domu i pamieta że zostawiła na stole w kuchni szklanke mleka a rano szklanka leżała w kuchni a mleko było rozlane w przedpokoju - gdy się kiedyś przebudziła zobaczyła nad sobą twarz mężczyzny z nożem w ręku - kiedyś w oknie widziała wielką łape - szła po ciemku do kibla i samo jej się światło zapaliło nie wiem czy zmyślała czy nie ale często wywoływała duchy wiec kto wie może faktycznie to się jej przytrafiało.. ona w ogóle jakaś dziwna była my uważaliśmy ją za taką klasową czarownice :D aaa ma dwie siostry i one również często wywoływały duchy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgijka
ja na te linki popatrze jutro-w dzien jakas odwazniejsza jestem:)nie chce by mnie znow wystraszono:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaska
belgijka --> ten film to "Inni" - faktycznie ciekawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgijka
ja slyszalam kiedys historie o domu w ktorym wszystko samo zmienialo miejsce nigdy nic nie bylo na swoim miejscu-jakby ktos specjalnie wszystko przestawial duch-zartownis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak jest jakies fachowe okreslenie na tego ducha poltergeist czy jakos tak, moglam przekrecic. Zrzuca obrazu, przestawia, szura, robi huk.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgijka
Racja INNI to ten tytul-podobala mi sie akcja-bo dopiero na koncu ujawniono ze to ona duchem byla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belgijka---> i moze tak jest w rzeczywistosci ze oba swiaty- nasz i duchow tocza sie gdzies obok siebie. jak zobaczylam w tym filmie te zdjecia ich jako zmarlych to normalnie myslalam ze padne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara.....
Ja jestem bardzo sceptyczna jeśli idzie o takie zjawiska. Ale są sytuacje, których nie potrafię wyjaśnić. Bagatelizowałam m.in. tego barana do czasu, gdy ojciec przyznał się, że go widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies wyczytalam, ze duchu najczesniej pokazuja sie tym bardzo wrazliwym i tym ktorzy w nie wierza... ale jak widac tym sceptycznym tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgijka
Asasello spij slodko:) Natia moze masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara.....
Ja bardzo chciałabym wiedzieć czym ten baran jest. Jednak nie udało mi się tego wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×